Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
e - mail : biuro@ozpnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Podokręg Piłki Nożnej w Wadowicach po przeprowadzeniu losowania w dniu 05.01.2018 roku informuje, że w dniu 20/21.01.2018 roku ( sobota/niedziela ) w hali sportowej Szkoła Podstawowa w Świnnej Porębie zostanie rozegrany finałowy turniej halowy młodzieży Małopolska Zachodnia w kategorii wiekowej Juniorzy Starsi, Juniorzy Młodsi, Trampkarze i Młodziki wg następującego harmonogramu :

HARMONOGRAM GIER DRUŻYN - SOBOTA

JUNIORZY STARSI  ROCZNIK 1999 I MŁODSI

L. P

GOSPODARZE

GOŚCIE

GODZINA

WYNIK

Mecz nr 1

LKS OLIMPIA

CHOCZNIA

MKS BABIA GÓRA

SUCHA BESKIDZKA

9 00 – 9 20

 

 

Mecz nr 3

MKS

TRZEBINIA

KS SOŁA

OŚWIĘCIM

9 50 – 10 10

 

Mecz nr 5

LKS OLIMPIA

CHOCZNIA

KS SOŁA

OŚWIĘCIM

10 40 – 11 00

 

 

Mecz nr 7

MKS BABIA GÓRA

SUCHA BESKIDZKA

MKS

TRZEBINIA

11 30 – 11 50

 

Mecz nr 9

LKS OLIMPIA

CHOCZNIA

MKS

TRZEBINIA

12 20 – 12 40

 

Mecz nr 11

MKS BABIA GÓRA

SUCHA BESKIDZKA

KS SOŁA

OŚWIĘCIM

13 10 – 13 30

 

 

TRAMPKARZE  ROCZNIK 2003 I MŁODSI

L. P

GOSPODARZE

GOŚCIE

GODZINA

WYNIK

Mecz nr 2

PUKS KAROL

WADOWICE

AKS BESKID

ANDRYCHÓW

9 25 – 9 45

 

Mecz nr 4

UKS GÓRNIK

LIBIĄŻ

MKP UNIA

OŚWIĘCIM

10 15 – 10 35

 

Mecz nr 6

PUKS KAROL

WADOWICE

MKP UNIA

OŚWIĘCIM

11 05 – 11 25

 

Mecz nr 8

AKS BESKID

ANDRYCHÓW

UKS GÓRNIK

LIBIĄŻ

11 55 – 12 15

 

Mecz nr 10

PUKS KAROL

WADOWICE

UKS GÓRNIK

LIBIĄŻ

12 45 – 13 05

 

Mecz nr 12

AKS BESKID

ANDRYCHÓW

MKP UNIA

OŚWIĘCIM

13 35 – 13 55

 

HARMONOGRAM GIER DRUŻYN - NIEDZIELA

JUNIORZY MŁODSI  ROCZNIK 2001 I MŁODSI

L. P

GOSPODARZE

GOŚCIE

GODZINA

WYNIK

Mecz nr 1

LKS HURAGAN

INWAŁD

LKS ASTRA

SPYTKOWICE

9 00 – 9 20

 

 

Mecz nr 3

UKS GÓRNIK

LIBIĄŻ

MKP UNIA

OŚWIĘCIM

9 50 – 10 10

 

Mecz nr 5

LKS HURAGAN

INWAŁD

MKP UNIA

OŚWIĘCIM

10 40 – 11 00

 

 

Mecz nr 7

LKS ASTRA

SPYTKOWICE

UKS GÓRNIK

LIBIĄŻ

11 30 – 11 50

 

Mecz nr 9

LKS HURAGAN

INWAŁD

UKS GÓRNIK

LIBIĄŻ

12 20 – 12 40

 

Mecz nr 11

LKS ASTRA

SPYTKOWICE

MKP UNIA

OŚWIĘCIM

13 10 – 13 30

 

 

MŁODZIKI  ROCZNIK 2005 I MŁODSI

L. P

GOSPODARZE

GOŚCIE

GODZINA

WYNIK

Mecz nr 2

PUKS KAROL

WADOWICE

MKS KALWARIANKA

KALWARIA

9 25 – 9 45

 

Mecz nr 4

UKS GÓRNIK

LIBIĄŻ

MKP UNIA

OŚWIĘCIM

10 15 – 10 35

 

Mecz nr 6

PUKS KAROL

WADOWICE

MKP UNIA

OŚWIĘCIM

11 05 – 11 25

 

Mecz nr 8

MKS KALWARIANKA

KALWARIA

UKS GÓRNIK

LIBIĄŻ

11 55 – 12 15

 

Mecz nr 10

PUKS KAROL

WADOWICE

UKS GÓRNIK

LIBIĄŻ

12 45 – 13 05

 

Mecz nr 12

MKS KALWARIANKA

KALWARIA

MKP UNIA

OŚWIĘCIM

13 35 – 13 55

 

CZAS GRY  20 MINUT BEZ ZMIANY STRON BOISKA

SYSTEM KAŻDY Z KAŻDYM

OKOŁO GODZ. 14 00 NASTĄPI WRĘCZENIE PUCHARÓW I DYPLOMÓW TURNIEJU.