Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
e - mail : biuro@ozpnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Komisja Gier Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice przedstawia klubom proponowany podział na grupy lig młodzieżowych na sezon 2018/2019 – prosimy kluby o zapoznanie się z w/w składach ewentualne uwagi będą korygowane przy ustaleniu terminarza rozgrywek.

L. p

II Liga Starszych

L. p

II Liga Juniorzy Młodsi grupa 1

  1.  

Borowik Bachowice

  1.  

Wisła Łączany

  1.  

Halniak Targanice

  1.  

Leskowiec Rzyki

  1.  

Zaskawianka Wadowice

  1.  

Znicz Sułkowice

  1.  

Tempo Białka

  1.  

Sokół Frydrychowice

  1.  

Sosnowianka Stanisław

  1.  

Gród Grodzisko

  1.  

Świt Osielec

  1.  

Olimpia Chocznia

  1.  

Huragan Inwałd

 

 

  1.  

Skawa Jaroszowice

 

Grają mecz i rewanż

  1.  

Babia Góra Sucha Beskidzka

 

 

  1.  

Dąb Tomice

 

 

  1.  

Jubilat Izdebnik

 

 

  1.  

Sokół Przytkowice

 

 

  1.  

Beskid Andrychów

 

 

 

L. p

II Liga Juniorzy Młodsi grupa 2

L. p

II Liga Trampkarzy grupa 1

  1.  

Lachy Lachowice

  1.  

Huragan Skawica

  1.  

Czarni Koziniec

  1.  

Jałowiec Stryszawa

  1.  

Żarek Stronie

  1.  

Świt Osielec

  1.  

Żuraw Krzeszów

  1.  

Grom Grzechynia

  1.  

Bystra

  1.  

Watra Zawoja

  1.  

Bieńkówka

  1.  

Babia Góra Sucha Beskidzka

  1.  

Watra Zawoja

  1.  

Tarnawianka Tarnawa

  1.  

Błyskawica Marcówka

  1.  

Halniak Maków Podhalański

  1.  

Strzelec Budzów

  1.  

Lachy Lachowice

  1.  

Naroże Juszczyn

 

 

  1.  

Chełm Stryszów

 

 

 

L. p

II Liga Trampkarzy grupa 2

L. p

II Liga Młodzika grupa 1

  1.  

Borowik Bachowice

  1.  

Halniak Targanice

  1.  

Halniak Targanice

  1.  

Czwórka Andrychów

  1.  

Relaks Wysoka

  1.  

Huragan Inwałd

  1.  

Wisła Brzeźnica

  1.  

Leskowiec Rzyki

  1.  

Pobiedr Paszkówka

  1.  

Burza Roczyny

  1.  

Astra Spytkowice

  1.  

Orzeł Wieprz

  1.  

Żarek Barwałd

  1.  

Znicz Sułkowice

  1.  

Olimpia Chocznia

  1.  

Olimpia Chocznia

  1.  

Skawa Wadowice

  1.  

Beskid II Andrychów

  1.  

Iskra Klecza

 

 

  1.  

Gronie Zagórnik

 

 

  1.  

Jastrzębianka Jastrzębia

 

 

 

L. p

II Liga Młodzika grupa 2

L. p

II Liga Młodzika grupa 3

  1.  

Lachy Lachowice

  1.  

Borowik Bachowice

  1.  

Jałowiec Stryszawa

  1.  

Wisła Łączany

  1.  

Tempo Białka

  1.  

Iskra I Klecza

  1.  

Garbarz Zembrzyce

  1.  

Wikliniarz Woźniki

  1.  

Grom Grzechynia

  1.  

Pobiedr Paszkówka

  1.  

Bieńkówka

  1.  

Gród Grodzisko

  1.  

Dąb Sidzina

  1.  

Skawa I Wadowice

  1.  

Naroże Juszczyn

  1.  

Czarni Koziniec

  1.  

Huragan Skawica

  1.  

Skawa II Wadowice

  1.  

Świt Osielec

  1.  

Iskra II Klecza

  1.  

Babia Góra Sucha Beskidzka

 

 

  1.  

Strzelec Budzów

 

 

 

L. p

II Liga Młodzika grupa 4

L. p

Liga Skrzatów

  1.  

Sokół Przytkowice

  1.  

Halniak Maków Podhalański

  1.  

Relaks Wysoka

  1.  

Żarek Barwałd

  1.  

Kalwarianka Kalwaria

  1.  

Wisła Brzeźnica

  1.  

Żarek Stronie

  1.  

Pobiedr Paszkówka

  1.  

Wisła Brzeźnica

  1.  

Sosnowianka Stanisław

  1.  

Jubilat Izdebnik

  1.  

Skawa Wadowice

  1.  

Sosnowianka Stanisław

  1.  

Orzeł Ryczów

  1.  

Stanisławianka Stanisław

  1.  

Beskid Andrychów

  1.  

AFK Brzeźnica

 

 

  1.  

Husaria Klecza

 

 

 

L. p

I Liga Orlika

L. p

II Liga Orlika grupa 1

  1.  

Karol I Wadowice

  1.  

Lachy Lachowice

  1.  

Progres I Andrychów

  1.  

Jałowiec Stryszawa

  1.  

Progres II Andrychów

  1.  

Tempo Białka

  1.  

Orzeł Wieprz

  1.  

Bystra

  1.  

Wisła Brzeźnica

  1.  

Garbarz Zembrzyce

  1.  

Astra Spytkowice

  1.  

Bieńkówka

  1.  

Watra I Zawoja

  1.  

Watra II Zawoja

  1.  

Babia Góra I Sucha Beskidzka

  1.  

Babia Góra II Sucha Beskidzka

  1.  

Strzelec I Budzów

  1.  

Dąb Sidzina

  1.  

Skawa I Wadowice

  1.  

Strzelec II Budzów

  1.  

Beskid Andrychów

  1.  

Tarnawianka Tarnawa

 

 

  1.  

Naroże Juszczyn

 

L. p

II Liga Orlika grupa 2

L. p

II Liga Orlika grupa 3

  1.  

Borowik Bachowice

  1.  

Relaks Wysoka

  1.  

Halniak Targanice

  1.  

Czarni Koziniec

  1.  

Czwórka Andrychów

  1.  

Karol II Wadowice

  1.  

Burza I Roczyny

  1.  

Żarek Barwałd

  1.  

Orzeł II Wieprz

  1.  

Iskra II Klecza

  1.  

Znicz Sułkowice

  1.  

Wikliniarz Woźniki

  1.  

Sokół Frydrychowice

  1.  

Pobiedr Paszkówka

  1.  

Burza II Roczyny

  1.  

Św. Józef Kalwaria

  1.  

Dąb Tomice

  1.  

Sosnowianka Stanisław

  1.  

Skawa II Wadowice

  1.  

Stanisławianka Stanisław

  1.  

Orzeł Ryczów

  1.  

Jubilat Izdebnik

  1.  

Iskra I Klecza

  1.  

Skawa III Wadowice

 

 

 

 

L. p

I Liga Żaki

L. p

II Liga Żaki

  1.  

Halniak Maków Podhalański

  1.  

Żarek Barwałd

  1.  

Karol Wadowice

  1.  

Żuraw Krzeszów

  1.  

Progres I Andrychów

  1.  

Husaria Klecza

  1.  

Progres II Andrychów

  1.  

Iskra Klecza

  1.  

Wisła Brzeźnica

  1.  

Stanisławianka Stanisław

  1.  

Pobiedr Paszkówka

  1.  

Babia II Sucha Beskidzka

  1.  

Babia I Sucha Beskidzka

  1.  

Skawa II Wadowice

  1.  

Skawa I Wadowice

  1.  

Jałowiec Stryszawa

  1.  

Beskid Andrychów

  1.  

Orzeł Ryczów

  1.  

Św. Józef Kalwaria

  1.  

Czwórka Andrychów

  1.  

Orzeł Wieprz

  1.  

Strzelec Budzów

  1.  

Lachy Lachowice