Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
e - mail : biuro@ozpnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Biuro Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice informuje, że na stronie dostępne są Komunikaty Komisji Gier i Dyscypliny nr 25 z dnia 17.05.2019 roku z rozegranych zawodów z dnia 11/12.05.2019 roku dotyczące nałożonych kar na kluby i zawodników oraz informacji bieżących - prosimy kluby o zapoznanie się z w/w komunikatami.

Kolegium Sędziów Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice przypominam, że w dniu 07.05.2019 roku ( wtorek ) o godzinie 16.30 odbędzie się zebranie plenarne sędziów w GOK Tomice. Obecność obowiązkowa. Wszystkie urlopowania proszę kierować bezpośrednio do kolegi Łukasza Dragana.
 

Reprezentacja Kraków zwycięzca XIX Turnieju im. Mytnika rocznik 2008, który został rozegrany na obiekcie sportowym MKS Skawa Wadowice w dniu 3 maja 2019 roku. Z udziałem reprezentacji Małopolska Zachodnia, OZPN Nowy Sącz oraz OZPN Tarnów.

Wyniki spotkań : boisko nr 1

1.

Małopolska Zachodnia

OZPN Nowy Sącz

2 : 1

2.

Małopolska Zachodnia

MZPN Kraków

2 : 3

3.

OZPN Tarnów

Małopolska Zachodnia

0 : 2

Wyniki spotkań : boisko nr 2     

1.

MZPN Kraków

OZPN Tarnów

3 : 0

2.

OZPN Tarnów

OZPN Nowy Sącz

1 : 3

3.

MZPN Kraków

OZPN Nowy Sącz

2 : 0

Tabela spotkań :

Miejsce

Reprezentacja

Gry

PKT

Bramki

I

MZPN Kraków

3

9

8 : 2

II

Małopolska Zachodnia

3

6

6 : 4

III

OZPN Nowy Sącz

3

3

4 : 5

IV

OZPN Tarnów

3

0

1 : 8

Najlepszy zawodnik turnieju :

1.

Najlepszy zawodnik MZPN Kraków

BIL SZYMON

2.

Najlepszy zawodnik Małopolska Zachodnia

SZELONGOWSKI KACPER

3.

Najlepszy zawodnik OZPN Nowy Sącz

URBAŃSKI JAN

4.

Najlepszy zawodnik OZPN Tarnów

MROZIK WIKTOR

Pamiątkowe puchary i statuetki wręczali :  z ramienia MZPN Kraków Władysław Łach, Krzysztof Szopa, Jerzy Nagawiecki, Antoni Gawronek, Prezes PPN Oświęcim Tadeusz Szczerbowski, PPN Wadowice Henryk Sochacki i inni zaproszeni goście.

REPREZENTACJA MZPN KRAKÓW

BIL SZYMON, GAŁEK IGOR, WARJAN KACPER, HALO KSAWERY, RZEPKA KACPER, WŁADYKA MIKOŁAJ, BORUTYŃSKI KACPER, MIGDAŁ KACPER, STROJEK OLIWIER, DROZDŻ DOMINIK, ŚLIWA PRZEMYSŁAW, CIUŁA FILIP, DONIEC PAWEŁ, MROWIEC KACPER, STANIK KSAWERY, SONNTAG FILIP, ADAMCZYK MIŁOSZ, GRUSZKA JĘDRZEJ.

TRENERZY : ŚWIĄTEK KRZYSZTOF, KACZMARCZYK MICHAŁ

REPREZENTACJA MAŁOPOLSKA ZACHODNIA

JAGOSZ PATRYK, KISZCZAK KACPER, FRONT WIKTOR, STOPA DOMINIK, MITALA FILIP, GOŁDYN PAWEŁ, DUDEK LEON, GREGORCZYK WIKTOR, WYSOGLĄD HUBERT, PINTAL KAROL, PIEGZIK KACPER, SZELONGOWSKI KACPER, KOŚCIUSZEK JAKUB, GORUS ANTONI, KOZAK IGOR, STRUMIŃSKI BRUNO, ĆWIELĄG FILIP, STARZYKIEWICZ PIOTR

TRENERZY : SMÓŁKA PAWEŁ, SKWRCZYŃSKI WOJCIECH

REPREZENTACJA OZPN NOWY SĄCZ

DAMASIEWICZ ADRIAN, MRÓZ JAKUB, KRAWCZYK KACPER, ZAKRZEWSKI PIOTR, FILIP PATRYK, PAWŁOWSKI BARTOSZ, JACAK OSKAR, MORAŃSKI ŁUKASZ, WĘGRZYN DANIEL, MRÓZ TOMASZ, PIÓRO BARTŁOMIEJ, KOSZYK ANTONI, STACHURSKI SZYMON, BRODA JAKUB, CIONEK IGOR, URBAŃSKI JAN, MASTALSKI KACPER, KURNYTA PRZEMYSŁAW.

TRENERZY : JURCZAK JAKUB, PIOTROWSKI ALAN

REPREZENTACJA OZPN TARNÓW

BARNAŚ KACPER, GRZELAK ERYK, BIELAK FELIKS, MARSZALIK FILIP, KUDRAŃSKI JAKUB, MROZIK WIKTOR, MANIAWSKI VITO, SŁOWIK MATEUSZ, RAMIAN MARCIN, HALBERDA JAKUB, KUKUŚ LEON, BRYL SZYMON, PAŁUCKI KRZYSZTOF, KOWAL JAKUB, WOLSZA SZYMON, SAMBOR NIKODEM, GŁOWACKI IGOR, KUREK KACPER.

TRENERZY : OKOŃSKI MIESZKO, SUŁEK MIROSŁAW

 

 

 

Komisja Szkolenia Małopolska Zachodnia informuje, że w dniu  03.05.2019 roku (piatek) na obiekcie sportowym MKS Skawa Wadowice zostanie rozegrany turniej im. Mytnika z udziałałem reprezentacji Kraków, Nowy Sącz, Tarnów I Małopolska Zachodnia -  zbiórka n/w powołanych  zawodników o godz. 9 00

ZAWODNICY POWOŁANI

L. p

Nazwisko i Imię

Klub sportowy

  1.  

JAGOSZ PATRYK

ŚW. JÓZEF KALWARIA

  1.  

KISZCZAK KACPER

PROGRESS ANDRYCHÓW

  1.  

FRONT WIKTOR

HALNIAK MAKÓW PODH

  1.  

STOPA DOMINIK

KAROL WADOWICE

  1.  

MITELA FILIP

AP 21 CHRZNÓW

  1.  

GOŁDYN PAWEŁ

AP 21 CHRZNÓW

  1.  

DUDEK LEON

AP 21 CHRZNÓW

  1.  

GREGORCZYK WIKTOR

AP 21 CHRZNÓW

  1.  

WYSOGLĄD HUBERT

STRUMIEŃ POLANKA WIELKA

  1.  

PINTAL KAROL

GÓRNIK LIBIĄŻ

  1.  

PIEGZIK KACPER

GÓRNIK LIBIĄŻ

  1.  

SZELONGOWSKI KACPER

GÓRNIK LIBIĄŻ

  1.  

KOŚCIUSZEK JAKUB

GÓRNIK LIBIĄŻ

  1.  

GORAUS ANTONI

GÓRNIK LIBIĄŻ

  1.  

KOZAK IGOR

UNIA OŚWIĘCIM

  1.  

STRUMIŃSKI BRUNO

UNIA OŚWIĘCIM

  1.  

ĆWIELĄG FILIP

UNIA OŚWIĘCIM

  1.  

STARZYKIEWICZ PIOTR

CHEMPIONS CHRZANÓW

ZAWODNICY REZERWOWI

1.

SROKA DAMIAN

AP 21 CHRZANÓW

2.

WYKRĘT SZYMON

CHEMPIONS CHRZANÓW

3.

ZIEMLA KACPER

ŚW. JÓZEF KALWARIA

 

Obowiązkowo zawodnicy muszą posiadać ze sobą karta zdrowia, dowód tożsamości ( dowód osobisty, paszport, legitymacja szkolna ) ważne bramkarze cały sprzęt ( koszulki., spodenki, ochraniacze, getry, obuwie, ręcznik, rękawice, dres ) zawodnicy obuwie ( sztuczna murawa, trawiaste ) ochraniacze ręcznik.

Komisja Gier Podokręgu Piłki Nożnej w Wadowicach informuje, że w dniu 24.04.2019 roku został rozegrany finał Pucharu Polski na szczeblu Małopolska Zachodnia pomiędzy zespołami LKS Orzeł Ryczów  - KS Soła Oświęcim  sezon 2018/2019. Klub Orzeł Ryczów będzie reprezentował Małopolskę Zachodnią w dalszych rozgrywkach na szczeblu MZPN Kraków, gdzie w półfinale rozegra spotkanie z finalistą OZPN Tarnów.

Orzeł Ryczów – Soła Oświęcim 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Labut 35 karny, 1:1 Kasolik 72, 2:1 Matejko 75.

Orzeł: Kawaler – Biela, Para,Pluta, Matejko (75 G. Pater) – Labut (89 Kozioł), Kowalówka (66 Wilczyński), Gołdowski (74 Wnęk), Drobniak – Dukała (68 Żuraw), Włosiak.

Soła: Mioduszewski – Jaworek, Kasolik, Szymczak, Kowalczyk (67 Szela) – Ceglarz (59 Wyjadłowski), Morawski, Rogala, Nowakowski (62 Chowaniec) – Terbalian (46 Świeca), Stankiewicz (59 Wójcik).

Sędziował: Jonasz Kita (Libiąż). Żółte kartki: Kowalówka, Labut - Morawski, Rogala.