Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
e - mail : biuro@ozpnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Biuro Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice informuje że z uwagi na zły stan boisk oraz warunki atmosferyczne zawody drużyn seniorskich i młodzieżowych z dnia 25/26.05.2019 roku zostały odwołane.

Niżej wymienione zawody seniorów i młodzieżowe po konsultacji z gospodarzami zawodów będą rozegrane zgodnie z terminarzem rozgrywek :

KLASA OKRĘGOWA  - pozostałe przełożone na 5.06.2019 godz. 18 00

  1. Arka Babice – Brzezina Osiek
  2. Zatorzanka Zator – KS Chełmek – boisko Chełmek
  3. Niwa Nowa Wieś – Nadwiślanin Gromiec
  4. LKS Rajsko – Kalwarianka Kalwaria

KLASA A - pozostałe przełożone na 12.06.2019 godz. 18 00

  1. Znicz Sułkowice – Huragan Skawica

KLASA B GRUPA 1 - pozostałe przełożone na 05.06.2019 godz. 18 00

  1. Lachy Lachowice – Bystra
  2. Strzelec Budzów – Skawa Jaroszowice
  3. Grom Grzechynia – Czarni Koziniec
  4. Korona Skawinki – Dąb Sidzina

KLASA B GRUPA 2 - pozostałe przełożone na 05.06.2019 godz. 18 00

  1. Gród Grodzisko – Gronie Zagórnik
  2. Nadwiślanka Brzeżnica – Zaskawianka Wadowice
  3. Huragan Inwałd – Amator Babica
  4. Skawa Witanowice – Wikliniarz Wożniki

KLASA C - pozostałe przełożone na 12.06.2019 godz. 18 00

  1. Spartak Skawce – Orzeł II Wieprz
  2. Zryw Lanckorona – Płomień Sosnowice

I LIGA JUNIORZY STARSI MZ - pozostałe przełożone na 05.06.2019 godz. 17 30

  1. MKS Libiąż – Orzeł Witkowice
  2. Brzezina Osiek – Orzeł Ryczów
  3. Unia Oświęcim – MKS Trzebinia

II LIGA JUNIORZY STARSI - pozostałe przełożone na 04.06.2019 godz. 17 00

  1. Skawa Jaroszowice – Świt Osielec

I LIGA JUNIORZY MŁODSI MZ - pozostałe przełożone na 05.06.2019 godz. 17 00

  1. MKS Trzebinia – Zgoda Malec
  2. Victoria Jaworzno – Huragan Inwałd

II LIGA JUNIORZY MŁODSI GRUPA 1 - pozostałe przełożone do ustalenia

  1. Lachy Lachowice – Naroże Juszczyn
  2. Leskowiec Rzyki – Chełm Stryszów

I LIGA TRAMPKARZY MZ - pozostałe przełożone do ustalenia

  1. Ciężkowianka Jaworzno – Borowik Bachowice

I LIGA MŁODZIKA MZ - pozostałe przełożone do ustalenia

  1. Fablok Chrzanów – Karol Wadowice
  2. Soła Oświęcim – Kalwarianka Kalwaria

LIGA ORLIKA GRUPA 1 - pozostałe przełożone do ustalenia

  1. Strzelec II Budzów – Lachy Lachowice