Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
NIP 551-251-40-12
e - mail : biuro@ppnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Komisja Szkoleniowa Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice przedkłada informację z przebiegu turnieju finałowego młodzieży, który został rozegrany w dniu 24 czerwca 2019 rok ( czwartek ) na obiekcie sportowym MKS Skawa Wadowice -  turniej piłkarski młodzieży o Puchar Prezesa Podokręgu.

Uczestnicy zawodów zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, piłkami oraz medalami, Podokręg Piłki Nożnej Wadowice zabezpieczył posiłek oraz napoje chłodzące.

TERMINARZ ROZGRYWEK JUNIOR MŁODSZY - TRAMPKARZ

Nr spot.

Godz.

Gospodarze

Goście

Wynik

1.

9.00

LESKOWIEC RZYKI

BCS ZAWOJA

2 : 1

2.

9.00

OLIMPIA CHOCZNIA

JAŁOWIEC STRYSZAWA

2 : 9

TERMINARZ ROZGRYWEK MŁODZIK

Nr spot.

Godz.

Gospodarze

Goście

Wynik

1.

10 30

WISŁA ŁĄCZANY

NAROŻE JUSZCZYN

0 : 0

2.

10 30

WISŁA ŁĄCZANY

HALNIAK TARGANICE

3 : 1

3.

10 30

WISŁA BRZEŹNICA

WISŁA ŁĄCZANY

0 : 4

4.

10 30

HALNIAK TARGANICE

WISŁA BRZEŹNICA

0 : 0

5.

10 30

WISŁA BRZEŹNICA

NAROŻE JUSZCZYN

0 : 4

6.

10 30

HALNIAK TARGANICE

NAROŻE JUSZCZYN

1 : 4

TERMINARZ ROZGRYWEK ORLIK

Nr spot.

Godz.

Gospodarze

Goście

Wynik

1.

10 30

KAROL I WADOWICE

JAŁOWIEC STRYSZAWA

0 : 0

2.

10 30

ZNICZ SUŁKOWICE

KAROL II WADOWICE

0 : 4

3.

10 30

KAROL I WADOWICE

KAROL II WADOWICE

6 : 2

4.

10 30

JAŁOWIEC STRYSZAWA

ZNICZ SUŁKOWICE

1 : 1

5.

10 30

KAROL I WADOWICE

ZNICZ SUŁKOWICE

4 : 0

6.

10 30

JAŁOWIEC STRYSZAWA

KAROL II WADOWICE

3 : 2

TERMINARZ ROZGRYWEK ŻAKI

Nr spot.

Godz.

Gospodarze

Goście

Wynik

1.

9.00

PROGESS ANDRYCHÓW

HUSARIA KLECZA

2 : 3

2.

9.00

BABIA GÓRA II SUCHA BESK

PROGESS ANDRYCHÓW

2 : 0

3.

9.00

HUSARIA KLECZA

BABIA GÓRA II SUCHA BESK

1 : 4

WYNIKI SPOTKAŃ – JUNIOR MŁODSZY

Nazwa Klub

Leskowiec Rzyki

BCS Zawoja

PKT.

BRAMKI

LESKOWIEC RZYKI

X

2 : 1

3

2 : 1

BCS ZAWOJA

1 : 2

X

0

1 : 2

TABELA TURNIEJU – JUNIOR MŁODSZY

MIEJSCE

NAZWA KLUBU

GRY

PKT.

BRAMKI

Z

R

P

I

 LESKOWIEC RZYKI

1

3

2 : 1

1

0

0

II

 BCS ZAWOJA

1

0

1 : 2

0

0

1

WYNIKI SPOTKAŃ – TRAMPKARZE

Nazwa Klub

Jałowiec Stryszawa

Olimpia

Chocznia

PKT.

BRAMKI

JAŁOWIEC STRYSZAWA

X

9 : 2

3

9 : 2

OLIMPIA CHOCZNIA

2 : 9

X

0

2 : 9

TABELA TURNIEJU – TRAMPKARZE

MIEJSCE

NAZWA KLUBU

GRY

PKT.

BRAMKI

Z

R

P

I

 JAŁOWIEC STRYSZAWA

1

3

9 : 2

1

0

0

II

 OLIMPIA CHOCZNIA

1

0

2 : 9

0

0

1

WYNIKI SPOTKAŃ - MŁODZIK

Nazwa klubu

Wisła Łączany

Naroże Juszczyn

Wisła Brzeźnica

Halniak Targanice

PKT.

BRAMKI

WSŁA

ŁĄCZANY

X

0 : 0

4 : 0

3 : 1

7

7 : 1

NAROŻE JUSZCZYN

0 : 0

X

4 : 0

4 : 1

7

8 : 1

WISŁA

BRZEŹNICA

0 : 4

0 : 4

X

0 : 0

1

0 : 8

HALNIAK TARGANICE

1 : 3

1 : 4

0 : 0

X

1

2 : 7

TABELA TURNIEJU - MŁODZIK

MIEJSCE

NAZWA KLUBU

GRY

PKT.

BRAMKI

Z

R

P

I

 NAROŻE JUSZCZYN

3

7

8 : 1

2

1

0

II

 WISŁA ŁĄCZANY

3

7

7 : 1

2

1

0

III

 HALNIAK TARGANICE

3

1

2 : 7

0

1

0

IV

 WISŁA BRZEŹNICA

3

1

0 : 8

0

1

0

WYNIKI SPOTKAŃ - ORLIKI

Nazwa klubu

Karol I Wadowice

Jałowiec Stryszawa

Znicz Sułkowice

Karol II Wadowice

PKT.

BRAMKI

KAROL I WADOWICE

X

0 : 0

4 : 0

6 : 2

7

10 : 2

JAŁOWIEC STRYSZAWA

0 : 0

X

1 : 1

3 : 2

5

4 : 3

ZNICZ

SUŁKOWICE

0 : 4

1 : 1

X

0 : 4

1

1 : 9

KAROL II WADOWICE

2 : 6

2 : 3

4 : 0

X

3

8 : 9

TABELA TURNIEJU - ORLIKI

MIEJSCE

NAZWA KLUBU

GRY

PKT.

BRAMKI

Z

R

P

I

 KAROL I WADOWIC

3

7

10 : 2

2

1

0

II

 JAŁOWIEC STRYSZAWA

3

5

4 : 3

1

2

0

III

 KAROL II WADOWICE

3

3

8 : 9

1

0

2

IV

 ZNICZ SUŁKOWICE

3

1

1 : 9

0

1

2

WYNIKI SPOTKAŃ - ŻAKI

Nazwa klubu

Progress Andrychów

Husaria

Klecza

Babia Góra II Sucha Besk

PKT.

BRAMKI

PROGRESS ANDRYCHÓW

X

2 : 3

0 : 2

0

2 : 5

HUSARIA

KLECZA

3 : 2

X

1 : 4

3

4 : 6

BABIA GÓRA II SUCHA BESK

2 : 0

4 : 1

X

6

6 : 1

TABELA TURNIEJU - ŻAKI

MIEJSCE

NAZWA KLUBU

GRY

PKT.

BRAMKI

Z

R

P

I

 BABIA GÓRA II SUCHA BESK

2

6

6 : 1

2

0

0

II

 HUSARIA KLECZA

2

3

4 : 6

1

0

1

III

 PROGRESS ANDRYCHÓW

2

0

2 : 5

0

0

2