Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
e - mail : biuro@ozpnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Reprezentacja Kraków zwycięzca XIX Turnieju im. Mytnika rocznik 2008, który został rozegrany na obiekcie sportowym MKS Skawa Wadowice w dniu 3 maja 2019 roku. Z udziałem reprezentacji Małopolska Zachodnia, OZPN Nowy Sącz oraz OZPN Tarnów.

Wyniki spotkań : boisko nr 1

1.

Małopolska Zachodnia

OZPN Nowy Sącz

2 : 1

2.

Małopolska Zachodnia

MZPN Kraków

2 : 3

3.

OZPN Tarnów

Małopolska Zachodnia

0 : 2

Wyniki spotkań : boisko nr 2     

1.

MZPN Kraków

OZPN Tarnów

3 : 0

2.

OZPN Tarnów

OZPN Nowy Sącz

1 : 3

3.

MZPN Kraków

OZPN Nowy Sącz

2 : 0

Tabela spotkań :

Miejsce

Reprezentacja

Gry

PKT

Bramki

I

MZPN Kraków

3

9

8 : 2

II

Małopolska Zachodnia

3

6

6 : 4

III

OZPN Nowy Sącz

3

3

4 : 5

IV

OZPN Tarnów

3

0

1 : 8

Najlepszy zawodnik turnieju :

1.

Najlepszy zawodnik MZPN Kraków

BIL SZYMON

2.

Najlepszy zawodnik Małopolska Zachodnia

SZELONGOWSKI KACPER

3.

Najlepszy zawodnik OZPN Nowy Sącz

URBAŃSKI JAN

4.

Najlepszy zawodnik OZPN Tarnów

MROZIK WIKTOR

Pamiątkowe puchary i statuetki wręczali :  z ramienia MZPN Kraków Władysław Łach, Krzysztof Szopa, Jerzy Nagawiecki, Antoni Gawronek, Prezes PPN Oświęcim Tadeusz Szczerbowski, PPN Wadowice Henryk Sochacki i inni zaproszeni goście.

REPREZENTACJA MZPN KRAKÓW

BIL SZYMON, GAŁEK IGOR, WARJAN KACPER, HALO KSAWERY, RZEPKA KACPER, WŁADYKA MIKOŁAJ, BORUTYŃSKI KACPER, MIGDAŁ KACPER, STROJEK OLIWIER, DROZDŻ DOMINIK, ŚLIWA PRZEMYSŁAW, CIUŁA FILIP, DONIEC PAWEŁ, MROWIEC KACPER, STANIK KSAWERY, SONNTAG FILIP, ADAMCZYK MIŁOSZ, GRUSZKA JĘDRZEJ.

TRENERZY : ŚWIĄTEK KRZYSZTOF, KACZMARCZYK MICHAŁ

REPREZENTACJA MAŁOPOLSKA ZACHODNIA

JAGOSZ PATRYK, KISZCZAK KACPER, FRONT WIKTOR, STOPA DOMINIK, MITALA FILIP, GOŁDYN PAWEŁ, DUDEK LEON, GREGORCZYK WIKTOR, WYSOGLĄD HUBERT, PINTAL KAROL, PIEGZIK KACPER, SZELONGOWSKI KACPER, KOŚCIUSZEK JAKUB, GORUS ANTONI, KOZAK IGOR, STRUMIŃSKI BRUNO, ĆWIELĄG FILIP, STARZYKIEWICZ PIOTR

TRENERZY : SMÓŁKA PAWEŁ, SKWRCZYŃSKI WOJCIECH

REPREZENTACJA OZPN NOWY SĄCZ

DAMASIEWICZ ADRIAN, MRÓZ JAKUB, KRAWCZYK KACPER, ZAKRZEWSKI PIOTR, FILIP PATRYK, PAWŁOWSKI BARTOSZ, JACAK OSKAR, MORAŃSKI ŁUKASZ, WĘGRZYN DANIEL, MRÓZ TOMASZ, PIÓRO BARTŁOMIEJ, KOSZYK ANTONI, STACHURSKI SZYMON, BRODA JAKUB, CIONEK IGOR, URBAŃSKI JAN, MASTALSKI KACPER, KURNYTA PRZEMYSŁAW.

TRENERZY : JURCZAK JAKUB, PIOTROWSKI ALAN

REPREZENTACJA OZPN TARNÓW

BARNAŚ KACPER, GRZELAK ERYK, BIELAK FELIKS, MARSZALIK FILIP, KUDRAŃSKI JAKUB, MROZIK WIKTOR, MANIAWSKI VITO, SŁOWIK MATEUSZ, RAMIAN MARCIN, HALBERDA JAKUB, KUKUŚ LEON, BRYL SZYMON, PAŁUCKI KRZYSZTOF, KOWAL JAKUB, WOLSZA SZYMON, SAMBOR NIKODEM, GŁOWACKI IGOR, KUREK KACPER.

TRENERZY : OKOŃSKI MIESZKO, SUŁEK MIROSŁAW