Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
e - mail : biuro@ozpnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Podokręg Piłki Nożnej w Wadowicach informuje, że w dniu 20/21.01.2018 roku ( sobota/niedziela ) w hali sportowej Szkoła Podstawowa w Świnnej Porębie został rozegrany finałowy turniej halowy młodzieży Małopolska Zachodnia w kategorii wiekowej Juniorzy Starsi, Juniorzy Młodsi, Trampkarze i Młodziki – wyniki i tabela spotkań poniżej :

HARMONOGRAM GIER DRUŻYN - SOBOTA

JUNIORZY STARSI  ROCZNIK 1999 I MŁODSI

L. P

GOSPODARZE

GOŚCIE

GODZINA

WYNIK

Mecz nr 1

LKS OLIMPIA

CHOCZNIA

MKS BABIA GÓRA

SUCHA BESKIDZKA

9 00 – 9 20

4 : 1

Mecz nr 3

MKS

TRZEBINIA

KS SOŁA

OŚWIĘCIM

9 50 – 10 10

1 : 2

Mecz nr 5

LKS OLIMPIA

CHOCZNIA

KS SOŁA

OŚWIĘCIM

10 40 – 11 00

2 : 0

 

Mecz nr 7

MKS BABIA GÓRA

SUCHA BESKIDZKA

MKS

TRZEBINIA

11 30 – 11 50

1 : 3

Mecz nr 9

LKS OLIMPIA

CHOCZNIA

MKS

TRZEBINIA

12 20 – 12 40

5 : 3

Mecz nr 11

MKS BABIA GÓRA

SUCHA BESKIDZKA

KS SOŁA

OŚWIĘCIM

13 10 – 13 30

0 : 1

 

TRAMPKARZE  ROCZNIK 2003 I MŁODSI

L. P

GOSPODARZE

GOŚCIE

GODZINA

WYNIK

Mecz nr 2

PUKS KAROL

WADOWICE

AKS BESKID

ANDRYCHÓW

9 25 – 9 45

1 : 4

Mecz nr 4

UKS GÓRNIK

LIBIĄŻ

MKP UNIA

OŚWIĘCIM

10 15 – 10 35

1 : 7

Mecz nr 6

PUKS KAROL

WADOWICE

MKP UNIA

OŚWIĘCIM

11 05 – 11 25

4 : 3

Mecz nr 8

AKS BESKID

ANDRYCHÓW

UKS GÓRNIK

LIBIĄŻ

11 55 – 12 15

7 : 2

Mecz nr 10

PUKS KAROL

WADOWICE

UKS GÓRNIK

LIBIĄŻ

12 45 – 13 05

0 : 2

Mecz nr 12

AKS BESKID

ANDRYCHÓW

MKP UNIA

OŚWIĘCIM

13 35 – 13 55

4 : 2

HARMONOGRAM GIER DRUŻYN - NIEDZIELA

JUNIORZY MŁODSI  ROCZNIK 2001 I MŁODSI

L. P

GOSPODARZE

GOŚCIE

GODZINA

WYNIK

Mecz nr 1

LKS HURAGAN

INWAŁD

LKS ASTRA

SPYTKOWICE

9 00 – 9 20

3 : 0

 

Mecz nr 3

UKS GÓRNIK

LIBIĄŻ

MKP UNIA

OŚWIĘCIM

9 50 – 10 10

0 : 1

Mecz nr 5

LKS HURAGAN

INWAŁD

MKP UNIA

OŚWIĘCIM

10 40 – 11 00

3 : 2

 

Mecz nr 7

LKS ASTRA

SPYTKOWICE

UKS GÓRNIK

LIBIĄŻ

11 30 – 11 50

1 : 3

Mecz nr 9

LKS HURAGAN

INWAŁD

UKS GÓRNIK

LIBIĄŻ

12 20 – 12 40

5 : 0

Mecz nr 11

LKS ASTRA

SPYTKOWICE

MKP UNIA

OŚWIĘCIM

13 10 – 13 30

4 : 3

 

MŁODZIKI  ROCZNIK 2005 I MŁODSI

L. P

GOSPODARZE

GOŚCIE

GODZINA

WYNIK

Mecz nr 2

PUKS KAROL

WADOWICE

MKS KALWARIANKA

KALWARIA

9 25 – 9 45

5 : 2

Mecz nr 4

UKS GÓRNIK

LIBIĄŻ

MKP UNIA

OŚWIĘCIM

10 15 – 10 35

0 : 2

Mecz nr 6

PUKS KAROL

WADOWICE

MKP UNIA

OŚWIĘCIM

11 05 – 11 25

1 : 2

Mecz nr 8

MKS KALWARIANKA

KALWARIA

UKS GÓRNIK

LIBIĄŻ

11 55 – 12 15

3 : 3

Mecz nr 10

PUKS KAROL

WADOWICE

UKS GÓRNIK

LIBIĄŻ

12 45 – 13 05

2 : 1

Mecz nr 12

MKS KALWARIANKA

KALWARIA

MKP UNIA

OŚWIĘCIM

13 35 – 13 55

0 : 7

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU : Juniorzy Starsi

L. p

Nazwa zespołu

Ilość

Punkty

Bramki

  1.  

LKS OLIMPIA CHOCZNIA

3

9

11 : 4

  1.  

KS SOŁA OŚWIĘCIM

3

6

3 : 3

  1.  

MKS TRZEBINIA

3

3

7 : 8

  1.  

MKS BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA

3

0

2 : 8

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU : TRAMPKARZE

L. p

Nazwa zespołu

Ilość

Punkty

Bramki

  1.  

AKS BESKID ANDRYCHÓW

3

9

15 : 5

  1.  

MKP UNIA OŚWIĘCIM

3

3

12 : 9

  1.  

PUKS KAROL WADOWICE

3

3

5 : 7

  1.  

UKS GÓRNIK LIBIĄŻ

3

3

5 : 14

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU : Juniorzy Młodsi

L. p

Nazwa zespołu

Ilość

Punkty

Bramki

  1.  

LKS HURAGAN INWAŁD

3

9

11 : 2

  1.  

UKS GÓRNIK LIBIĄŻ

3

3

3 : 7

  1.  

MKP UNIA OŚWIĘCIM

3

3

6 : 7

  1.  

LKS ASTRA SPYTKOWICE

3

3

5 : 9

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU : Młodziki

L. p

Nazwa zespołu

Ilość

Punkty

Bramki

  1.  

MKP UNIA OŚWIĘCIM

3

9

11 : 1

  1.  

PUKS KAROL WADOWICE

3

6

8 : 5

  1.  

UKS GÓRNIK LIBIĄŻ

3

4

4 : 7

  1.  

MKS KALWARIANKA KALWARIA

3

1

5 : 15

Nagrody indywidualne Juniorzy Starsi

L. p

Nazwisko i Imię

Nagroda

Klub

  1.  

JAROSZ GRZEGORZ

Najlepszy zawodnik

MKS Trzebinia

  1.  

KOZIEŁ ADRIAN

Najlepszy bramkarz

KS Soła Oświęcim

  1.  

JAKUBAS PIOTR

Najlepszy strzelec

LKS Olimpia Chocznia

Nagrody indywidualne Juniorzy Młodsi

L. p

Nazwisko i Imię

Nagroda

Klub

  1.  

STAŃCZYK JAKUB

Najlepszy zawodnik

MKP Unia Oświęcim

  1.  

SKRZYPIEC JAKUB

Najlepszy bramkarz

LKS Huragan Inwałd

  1.  

GURDEK DOMINIK

Najlepszy strzelec

LKS Huragan Inwałd

Nagrody indywidualne Trampkarze

L. p

Nazwisko i Imię

Nagroda

Klub

  1.  

KIREJCZYK GABRIEL

Najlepszy zawodnik

MKP Unia Oświęcim

  1.  

POCHŁOPIEŃ DAWID

Najlepszy bramkarz

AKS Beskid Andrychów

  1.  

BUDKA DANIEL

Najlepszy strzelec

AKS Beskid Andrychów

Nagrody indywidualne Młodziki

L. p

Nazwisko i Imię

Nagroda

Klub

  1.  

PYKA NIKODEM

Najlepszy zawodnik

PUKS Karol Wadowice

  1.  

STACHURA WOJCIECH

Najlepszy bramkarz

MKP Unia Oświęcim

  1.  

GÓRKIEWICZ MARCIN

Najlepszy strzelec

MKP Unia Oświęcim