Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
NIP 551-251-40-12
e - mail : biuro@ppnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Komisja Gier Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice informuje, że jak co roku organizuje Turniej Piłkarski o Puchar Prezesa Podokręgu z udziałem mistrzów poszczególnych grup młodzieżowych :

  1. Kategoria Junior Młodszy mistrz grupa I i grupa II
  2. Kategoria Trampkarze mistrz grupa I i grupa II
  3. Kategoria Młodzik mistrz grupa I, grupa II, grupa III, grupa IV
  4. Kategoria Orlik mistrz I liga i II liga grupa I, grupa II, grupa III
  5. Kategoria Żaki mistrz I liga i II liga grupa I, grupa II, grupa III

Turniej ten odbędzie się w dniu 24.06.2019 roku ( poniedziałek ) na obiekcie sportowym MKS Skawa Wadowice. Godziny rozpoczęcia poszczególnych turniejów podamy telefonicznie po zakończeniu rozgrywek.

TERMINARZ ROZGRYWEK JUNIOR MŁODSZY - TRAMPKARZ

 

Nr spot.

Godz.

Gospodarze

Goście

Wynik

1.

9.00

LESKOWIEC RZYKI

BCS ZAWOJA

 

2.

9.00

OLIMPIA CHOCZNIA

JAŁOWIEC STRYSZAWA

 

TERMINARZ ROZGRYWEK MŁODZIK

BOISKO NR 1

Nr spot.

Godz.

Gospodarze

Goście

Wynik

1.

10 30

WISŁA ŁĄCZANY

NAROŻE JUSZCZYN

 

2.

10 30

WISŁA ŁĄCZANY

HALNIAK TARGANICE

 

3.

10 30

WISŁA BRZEŹNICA

WISŁA ŁĄCZANY

 

BOISKO NR 2

4.

10 30

HALNIAK TARGANICE

WISŁA BRZEŹNICA

 

5.

10 30

WISŁA BRZEŹNICA

NAROŻE JUSZCZYN

 

6.

10 30

HALNIAK TARGANICE

NAROŻE JUSZCZYN

 

TERMINARZ ROZGRYWEK ORLIK

Nr spot.

Godz.

Gospodarze

Goście

Wynik

1.

10 30

KAROL I WADOWICE

JAŁOWIEC STRYSZAWA

 

2.

10 30

ZNICZ SUŁKOWICE

KAROL II WADOWICE

 

3.

10 30

KAROL I WADOWICE

KAROL II WADOWICE

 

4.

10 30

JAŁOWIEC STRYSZAWA

ZNICZ SUŁKOWICE

 

5.

10 30

KAROL I WADOWICE

ZNICZ SUŁKOWICE

 

6.

10 30

JAŁOWIEC STRYSZAWA

KAROL II WADOWICE

 

TERMINARZ ROZGRYWEK ŻAKI

Nr spot.

Godz.

Gospodarze

Goście

Wynik

1.

9.00

PROGESS ANDRYCHÓW

HUSARIA KLECZA

 

2.

9.00

BABIA GÓRA II SUCHA BESK

PROGESS ANDRYCHÓW

 

3.

9.00

HUSARIA KLECZA

BABIA GÓRA II SUCHA BESK