Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
e - mail : biuro@ozpnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Informacja Komisji Szkoleniowej AMO - Instrukcja dodawania szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów do modułu „Mobilne AMO” w Extranecie24 w celu umożliwienia zapisów na szkolenia przez platformę PZPN24

 Trenerze,

od dnia 06.11.2018 w Extranecie24 funkcjonuje moduł „Mobilne AMO”. Przygotowaliśmy dla Ciebie instrukcję, w której pokazujemy jak działa ten moduł i w jaki sposób możesz z niego korzystać.

Powstanie tego modułu jest ściśle powiązane z przyznawaniem za udział w szkoleniach Mobilnej Akademii Młodych Orłów certyfikatów oraz zaliczaniu tych szkoleń do przedłużanie licencji trenerskich.

Poniżej przypominamy wytyczne dotyczące zaliczania szkoleń Mobilnego AMO do przedłużania licencji:

• Udział w szkoleniach prowadzonych przez Mobilne Akademie Młodych Orłów będzie brany pod uwagę przy przedłużaniu licencji trenerskich.

• Powyższe dotyczy wyłącznie posiadaczy licencji: Grassroots D, Grassroots C, UEFA C, PZPN B oraz PZPN A.

 • W szkoleniu Mobilnego AMO może wziąć udział dowolna osoba w tym z wyższą licencją. W tym ostatnim przypadku jednak nie otrzyma godzin liczonych do przedłużania licencji.

 • Udział w jednym szkoleniu Mobilnego AMO ma określoną „wartość” 0,5 godziny.

 • Maksymalnie w ciągu roku kalendarzowego z tytułu obecności na szkoleniach Mobilnego AMO można uzyskać 2 godziny.

 • Udział w więcej niż jednym szkoleniu o tej samej tematyce (np. w innym powiecie) nie powoduje ponownego naliczenia wartości godzinowej, choć nie ma przeciwwskazań, żeby dowolna osoba wzięła udział kilkukrotnie w szkoleniu o tej samej tematyce.

 • Warunkiem uzyskania certyfikatu, a tym samym zaliczenia szkolenia Mobilnego AMO w poczet godzin do licencji uczestnik musi zapisać się na szkolenie przez portal PZPN24.

Krystian Pać