Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
NIP 551-251-40-12
e - mail : biuro@ppnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Komisja Gier Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice podaje klubom składy i podział na grupy rozgrywkowe drużyn seniorskich i młodzieżowych na sezon 2019/2020

L. p

Klasa A

Klasa B  grupa I

Klasa B  grupa II

Klasa C

  1.  

BŁYSKAWICA MARCÓWKA

SKAWA JAROSZOWICE

ZNICZ SUŁKOWICE

OLIMPIA ZEBRZYDOWICE

  1.  

KORONA SKAWINKI

LEŃCZANKA LEŃCZE

CEDRON BRODY

LESKOWIEC RZYKI

  1.  

HURAGAN INWAŁD

DĄB SIDZINA

PRZEŁĘCZ KOSSOWA

SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE

  1.  

NADWIŚLANKA BRZEŹNICA

KS BYSTRA

GRONIE ZAGÓRNIK

ZRYW LANCKORONA

  1.  

ASTRA SPYTKOWICE

ŻAREK STRONIE

WIKLINIARZ WOŹNIKI

ORZEŁ RADOCZA

  1.  

SKAWA WADOWICE

LACHY LACHOWICE

OLIMPIA CHOCZNIA

ORZEŁ II WIEPRZ

  1.  

SOKÓŁ PRZYTKOWICE

CHEŁM STRYSZÓW

GRÓD GRODZISKO

ŁYSA GÓRA ZAWADKA

  1.  

BCS ZAWOJA

STRZELEC BUDZÓW

DĄB TOMICE

PŁOMIEŃ SOSNOWICE

  1.  

JAŁOWIEC STRYSZAWA

GROM GRZECHYNIA

Amator Babica

VICTORIA PÓŁWIEŚ

  1.  

ORZEŁ WIEPRZ

JUBILAT IZDEBNIK

Sokół Chrząstowice

ŚWIT OSIELEC

  1.  

WISŁA ŁĄCZANY

HURAGAN SKAWICA

Zaskawianka Wadowice

CZARNI KOZINIEC

  1.  

NAROŻE JUSZCZYN

ISKRA KLECZA

Relaks Wysoka

SKAWA WITANOWICE

  1.  

BURZA ROCZYNY

TARNAWIANKA TARNAWA

Borowik Bachowice

ORZEŁ II RYCZÓW

  1.  

HALNIAK TARGANICE

SPARTAK SKAWCE

Żarek Barwałd

STANISŁAWIANKA STANISŁAW

  1.  

ŻURAW KRZESZÓW

 

 

JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA

  1.  

DĄB PASZKÓWKA

 

 

 

 

L. p

II Liga Juniora Starszy

II Liga Juniora Młodszy

Liga Trampkarzy gr. I

  1.  

Żuraw Krzeszów

Strzelec Budzów

Świt Osielec

  1.  

Lachy Lachowice

Żarek Barwałd

Spartak Skawce

  1.  

Sosnowianka Stanisław

Świt Osielec

Grom Grzechynia

  1.  

Wisła Łączany

Czarni Koziniec

Garbarz Zembrzyce

  1.  

KS Bystra

Jałowiec Stryszawa

BCS Zawoja

  1.  

Sokół Frydrychowice

Huragan Skawica

KS Bystra

  1.  

LKS Bieńkówka

Chełm Stryszów

LKS Bieńkówka

  1.  

Babia Góra Sucha Besk

Znicz Sułkowice

Babia Góra Sucha Besk

  1.  

Tempo Białka

Halniak Targanice

Naroże Juszczyn

  1.  

Skawa Jaroszowice

Dąb Sidzina

Halniak Maków Podh

  1.  

Borowik Bachowice

Olimpia Chocznia

 

  1.  

Huragan Inwałd

Żarek Stronie

 

  1.  

 

Jastrzębianka Jastrzębia

 

 

L. p

Liga Trampkarzy gr. II

I Liga  Orlika

ILiga  Orlika gr. I

  1.  

Borowik Bachowice

Beskid Andrychów

 

  1.  

Karol Wadowice

Cracovia Andrychów

Żuraw Krzeszów

  1.  

Beskid Andrychów

Husaria Klecza

Lachy Lachowice

  1.  

Sokół Przytkowice

Babia Góra Sucha Besk

Karol Wadowice

  1.  

Wisła Łączany

AP Wisła Brzeźnica

Babia Góra Sucha Besk

  1.  

AP Wisła Brzeźnica

Skawa Wadowice

Jałowiec Stryszawa

  1.  

Relaks Wysoka

Karol Wadowice

BCS Zawoja

  1.  

Burza Roczyny

Znicz Sułkowice

Dąb Sidzina

  1.  

Skawa Wadowice

Halniak Maków Podh

Tempo Białka

  1.  

Leskowiec Rzyki

Strzelec Budzów

Naroże Juszczyn

  1.  

Pobiedr Paszkówka

 

 

  1.  

Kalwarianka Kalwaria

 

 

 

L.p

II Liga Młodziak Grupa I

II Liga Młodziak  Grupa II

  1.  

Halniak Maków Podh

Strzelec Budzów

  1.  

Świt Osielec

Garbarz Zembrzyce

  1.  

Lachy Lachowice

Tarnawianka Tarnawa

  1.  

Grom Grzechynia

Błyskawica Marcówka

  1.  

KS Bystra

LKS Bieńkówka

  1.  

Huragan Skawica

Czarni Koziniec

  1.  

Dąb Sidzina

Żarek Stronie

  1.  

Tempo Białka

Skawa II Wadowice

  1.  

Babia Góra Sucha

Iskra Klecza

  1.  

Naroże Juszczyn

Kalwarianka I Kalwaria

  1.  

Jałowiec Stryszawa

Karol II Wadowice

  1.  

 

Relaks Wysoka

 

L. p

II Liga Młodziak  Grupa III

II Liga Młodziak Grupa IV

  1.  

Borowik Bachowice

Cracovia Andrychów

  1.  

Wikliniarz Wożniki

Cracovia II Andrychów

  1.  

Dąb Tomice

Gronie Zagórnik

  1.  

Pobiedr Paszkówka

Huragan Inwałd

  1.  

Jastrzębianka Jastrzębia

Znicz Sułkowice

  1.  

Gród Grodzisko

Halniak Targanice

  1.  

AP Wisła Brzeżnica

Burza Roczyny

  1.  

Astra Spytkowice

Orzeł Wieprz

  1.  

AFK Wisła Brzeżnica

Progress II Andrychów

  1.  

Kalwarianka II Kalwaria

Czwórka Andrychów

  1.  

Sosnowianka Stanisław

Beski II Andrychów

  1.  

Stanisławianka Stanisław

Olimpia Chocznia

 

L. p

II Liga  Orlika gr. II

II Liga  Orlika gr. III

I Liga Żaki

  1.  

Beskid Andrychów

Filkówka Barwałd

Karol Wadowice

  1.  

Cracovia Andrychów

Sosnowianka Stanisław

Beskid Andrychów I

  1.  

Sokół Frydrychowice

Stanisławianka Stanisław

Beskid Andrychów II

  1.  

Halniak Targanice

Karol Wadowice

Husaria Klecza

  1.  

Burza Roczyny

Czarni Koziniec

Babia Góra Sucha Besk

  1.  

Orzeł Wieprz

Husaria Klecza

Skawa Wadowice

  1.  

Orzeł Ryczów

Iskra Klecza

Pobiedr Paszkówka

  1.  

Olimpia Chocznia

AP Wisła Brzeźnica

Strzelec Budzów

  1.  

Czwórka Andrychów

Relaks Wysoka

 

  1.  

Borowik Bachowice

Skawa Wadowice

 

 

L. p

II Liga Żaki I

II Liga Żaki grupa II

Liga Skrzaty

  1.  

Lachy Lachowice

Żarek Barwałd

Halniak Maków Podh

  1.  

Spartak Skawce

Beskid Andrychów

Żarek Barwałd

  1.  

Czarni Koziniec

Husaria Klecza

Babia Góra Sucha Besk

  1.  

Babia Góra Sucha Besk

Orzeł Wieprz

AP Wisła Brzeźnica

  1.  

Jałowiec Stryszawa

AP Wisła Brzeźnica

Orzeł Ryczów

  1.  

Błyskawica Marcówka

Orzeł Ryczów

Pobiedr Paszkówka

  1.  

Naroże Juszczyn

Czwórka Andrychów

Strzelec Budzów

  1.  

Cracovia Andrychów

Borowik Bachowice

 

  1.  

Św. Józef Kalwaria

Sosnowianka Stanisław

 

  1.  

 

Skawa Wadowice

 

  1.  

Halniak Maków Podh