Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
e - mail : biuro@ozpnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Informacja z przebiegu Finałowego Turnieju Halowy Młodzieży Małopolska Zachodnia w kategorii junior starszy, junior młodszy ,trampkarz ,młodzik, który odbył się w dniach 2-3 .02 .2019. organizowanym przez Podokręg Piłki Nożnej Oświęcim

HARMONOGRAM GIER DRUŻYN – SOBOTA

WYNIKI SPOTKAŃ : MŁODZIKI

L. P

GOSPODARZE

GOŚCIE

WYNIK

Mecz nr 1

UNIA OŚWIĘCIM

KS CHEŁMEK

2 : 2

Mecz nr 2

FABLOK CHRZNAÓW

KAROL WADOWICE

3 : 1

Mecz nr 3

UNIA OŚWIĘCIM

FABLOK CHRZNAÓW

0 : 2

Mecz nr 4

KS CHEŁMEK

KAROL WADOWICE

2 : 1

Mecz nr 5

UNIA OŚWIĘCIM

KAROL WADOWICE

3 : 0

Mecz nr 6

KS CHEŁMEK

FABLOK CHRZNAÓW

5 : 0

 

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU : MŁODZIKI

L. p

Nazwa zespołu

Ilość

Punkty

Bramki

  1.  

KS CHEŁMEK

3

7

9 : 3

  1.  

LKS FABLOK CHRZANÓW

3

6

5 : 6

  1.  

MKP UNIA OŚWIĘCIM

3

4

5 : 4

  1.  

PUKS KAROL WADOWICE

3

0

2 : 8

 

WYNIKI SPOTKAŃ : JUNIORZY MŁODSI

L. P

GOSPODARZE

GOŚCIE

WYNIK

Mecz nr 1

SOŁA OŚWIĘCIM

BRZEZINA OSIEK

3 : 2

Mecz nr 2

VICTORIA JAWORZNO

BESKID ANDRYCHÓW

0 : 3

Mecz nr 3

SOŁA OŚWIĘCIM

VICTORIA JAWORZNO

2 : 0

Mecz nr 4

BRZEZINA OSIEK

BESKID ANDRYCHÓW

1 : 4

Mecz nr 5

SOŁA OŚWIĘCIM

BESKID ANDRYCHÓW

3 : 3

Mecz nr 6

BRZEZINA OSIEK

VICTORIA JAWORZNO

0 : 2

 

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU : JUNIORZY MŁODSI

L. p

Nazwa zespołu

Ilość

Punkty

Bramki

  1.  

AKS BESKID ANDRYCHÓW

3

7

10 : 4

  1.  

KS SOŁA OŚWIĘCIM

3

7

8 : 5

  1.  

KS VICTORIA JAWORZNO

3

3

2 : 5

  1.  

LKS BRZEZINA OSIEK

3

0

3 : 9

 

HARMONOGRAM GIER DRUŻYN – NIEDZIELA

WYNIKI SPOTKAŃ : TRAMPKARZE

L. P

GOSPODARZE

GOŚCIE

WYNIK

Mecz nr 1

UNIA I OŚWIĘCIM

UNIA II OŚWIĘCIM

1 : 3

Mecz nr 2

CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO

KAROL WADOWICE

0 : 5

Mecz nr 3

UNIA I OŚWIĘCIM

CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO

5 : 0

Mecz nr 4

UNIA II OŚWIĘCIM

KAROL WADOWICE

0 : 4

Mecz nr 5

UNIA I OŚWIĘCIM

KAROL WADOWICE

3 :8

Mecz nr 6

UNIA II OŚWIĘCIM

CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO

3 : 3

 

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU : TRAMPKARZE

L. p

Nazwa zespołu

Ilość

Punkty

Bramki

  1.  

PUKS KAROL WADOWICE

3

9

17 : 3

  1.  

MKP UNIA II OŚWIĘCIM

3

4

6 : 8

  1.  

MKP UNIA I OŚWIĘCIM

3

3

9 : 11

  1.  

KS CIĘŻKOWANKA JAWORZNO

3

1

3 : 13

 

WYNIKI SPOTKAŃ : JUNIORZY STARSI

L. P

GOSPODARZE

GOŚCIE

WYNIK

Mecz nr 1

UNIA OŚWIĘCIM

ZATORZANKA ZATOR

1 : 4

Mecz nr 2

VICTORIA JAWORZNO

SOKÓŁ PRZYTKOWICE

0 : 1

Mecz nr 3

UNIA OŚWIĘCIM

VICTORIA JAWORZNO

3 : 3

Mecz nr 4

ZATORZANKA ZATOR

SOKÓŁ PRZYTKOWICE

2 : 0

Mecz nr 5

UNIA OŚWIĘCIM

SOKÓŁ PRZYTKOWICE

1 : 1

Mecz nr 6

ZATORZANKA ZATOR

VICTORIA JAWORZNO

2 : 0

 

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU : JUNIORZY STARSI

L. p

Nazwa zespołu

Ilość

Punkty

Bramki

  1.  

LKS ZATORZANKA ZATOR

3

9

8 : 1

  1.  

LKS SOKÓŁ PRZYTKOWICE

3

4

2 : 3

  1.  

MKP UNIA OŚWIĘCIM

3

2

5 : 8

  1.  

KS VICTORIA JAWORZNO

3

1

3 : 6

 

AWANS DO FINAŁOWEGO TURNIEJU MŁODZIEŻY MAŁOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W KRAKOWIE, KTÓRY ODBĘDZIĘ SIĘ  23 LUTEGO 2019 ROK Z PODOKRĘGU PIŁKI NOŻNEJ WADOWICE UZYSKAŁY ZESPOŁY :

AKS BESKID ANDRYCHÓW – JUNIORZY MŁODSI

PUKS KAROL WADOWICE – TRAMPKARZE