Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
e - mail : biuro@ozpnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Informacja Kolegium Sędziów Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice dotycząca obsady sędziowskiej na zawody seniorzy oraz młodzieżowe sezon 2017/2018 prowadzonych przez Podokręg Wadowice z dnia 16/17.06.2018 roku.

KLASA A

Klasa  A

Olimpia Chocznia

Żarek Barwałd Górny

06-17

17:00

Mieczysław Chojna

Klasa  A

Strzelec Budzów

Astra Spytkowice

06-17

17:00

Sławomir Spiesz

Klasa  A

Leskowiec Rzyki

Jałowiec Stryszawa

06-17

17:00

Maciej Lochert

Klasa  A

Babiogórskie Centrum Sportu Zawoja

Huragan Inwałd

06-17

17:00

Sebastian Celarek

Klasa  A

Dąb Tomice

Babia Góra Sucha Beskidzka

06-16

16:00

Szymon Putek

Klasa  A

Burza Roczyny

Skawa Wadowice

06-16

16:00

Michał Kudela

Klasa  A

Relaks Wysoka

Sokół Przytkowice

06-17

17:00

Piotr Wajdzik

Klasa  A

Wisła Jankowice 

Korona Lgota

06-16

16:00

Łukasz Borgosz

Klasa  A

LKS Bulowice

Strumień Polanka Wielka

06-16

17:00

Mariusz Adamczyk 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA B  Grupa 1

Klasa  B

Lachy Lachowice

Olimpia Zebrzydowice

06-16

17:00

Wojciech Seruga

Klasa  B

Korona Skawinki

Grom Grzechynia

06-17

11:00

Michał Fidelus

Klasa  B

Chełm Stryszów

Żuraw Krzeszów

06-17

17:00

Sławomir Zięba

Klasa  B

Dąb Sidzina

Leńcze

06-17

16:00

Marcin Sabuda

Klasa  B

Bystra

Tarnawianka Tarnawa

06-16

17:00

Mieczysław Chojna

Klasa  B

Żarek Stronie

Błyskawica Marcówka

06-17

17:00

Ireneusz Warchał

Klasa  B

Huragan Skawica

Bieńkówka

06-16

16:00

Maciej Pytlowski

 

KLASA B  Grupa 2

Klasa  B

Sokół Frydrychowice

Halniak Targanice

06-17

17:00

Maciej Pytlowski

Klasa  B

Skawa Witanowice

Skawa Jaroszowice

06-17

17:00

Marcin Fila

Klasa  B

Sokół Chrząstowice

Przełęcz Kossowa

06-16

17:00

Tymoteusz Kraska

Klasa  B

Czarni Koziniec

Gród Grodzisko

06-16

17:00

Krzysztof Dudek

Klasa  B

Borowik Bachowice

Amator Babica

06-17

17:00

Michał Kudela

Klasa  B

Nadwiślanka Brzeźnica

Wisła Łączany

06-17

17:00

Noga Bartłomiej

 

KLASA C

Klasa  C

Jastrzębianka Jastrzębia

Zryw Lanckorona

06-17

11:00

Jerzy Pająk

Klasa  C

Orzeł Radocza

Gronie Zagórnik

06-17

11:00

Adam Kutermak

Klasa  C

Płomień Sosnowice

Zaskawianka Wadowice

06-17

11:00

Wojciech Seruga

Klasa  C

Pogoń Bugaj

Łysa Góra Zawadka

06-17

11:00

Dawid Handerski

Klasa  C

Jubilat Izdebnik

Orzeł Wieprz II

06-16

17:00

Paweł Maćkowicz

 

 

 

I liga okręgowa A1 Junior

I Liga

Jun. St

Skawa Wadowice

Górnik Brzeszcze

06-16

11:00

Michał Bobrek

 

II liga okręgowa A1 Junior

II Liga

Jun. St

Babia Góra Sucha Beskidzka

Iskra Klecza

06-16

13:00

Jarosław Franczak

II Liga

Jun. St

Olimpia Chocznia

Orzeł Ryczów

06-16

11:00

Andrzej Jamróz

II Liga

Jun. St

Halniak Targanice

Skawa Jaroszowice

06-16

11:00

Robert Grzywa

II Liga

Jun. St

Spartak Skawce

Cedron Brody

06-16

11:00

Marcin Sabuda

 

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1 

II Liga

Jun. Mł

Żarek Stronie

Orzeł Radocza

06-16

11:00

Marek Skrzypczak

II Liga

Jun. Mł

Znicz Sułkowice Bolęcina

Wisła Łączany

06-16

11:00

Mirosław  Pietraszek

II Liga

Jun. Mł

Zaskawianka Wadowice

Chełm Stryszów

06-16

11:00

Łukasz Borgosz

 

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2

II Liga

Jun. Mł

Tempo Białka

Dąb Sidzina

06-16

11:00

Kamil Gigoń

II Liga

Jun. Mł

Strzelec Budzów

Huragan Skawica

06-16

11:00

Piotr Wajdzik

II Liga

Jun. Mł

Świt Osielec

Bystra

06-16

17:30

Jarosław Franczak

II Liga

Jun. Mł

Spartak Skawce

Błyskawica Marcówka

06-16

13:00

Adrian Zaremba

II Liga

Jun. Mł

Babiogórskie Centrum Sportu Zawoja

Bieńkówka

06-16

13:00

Bartosz Góralski

 

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1   

II Liga Trampkarz

Babia Góra Sucha Beskidzka

Skawa Wadowice

06-16

11:00

Daniel Kachel

II Liga Trampkarz

Lachy Lachowice

Jastrzębianka Jastrzębia

06-16

11:00

Tomasz  Bury

II Liga Trampkarz

Żarek Barwałd Górny

Jubilat Izdebnik

06-16

11:00

Igor  Wojas

II Liga Trampkarz

Żuraw Krzeszów

Grom Grzechynia

06-16

15:00

Józef Nieciąg

 

 

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2   

II Liga Trampkarz

Borowik Bachowice

Halniak Targanice

06-16

11:00

Tymoteusz Kraska

 

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3      

II Liga Młodzik

Wisła Łączany

Gronie Zagórnik

06-16

11:00

Adam Kutermak

 

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2       

Orlik

KAROL Wadowice II

KAROL Wadowice I

06-17

11:30

Mariusz Adamczyk

 

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3       

Orlik

Dąb Tomice

Beskid Andrychów I

06-16

09:00

Artur  Żydek

 

II liga okręgowa F1 Żak Grupa 1               

Żaki

Jałowiec Stryszawa

Babia Góra Sucha Beskidzka II

06-17

11:00

Bartosz Góralski

Żaki

Lachy Lachowice

Garbarz Zembrzyce

06-17

10:00

Dawid Kachel

Żaki

Babia Góra Sucha Beskidzka I

Naroże Juszczyn

06-17

14:00

Dawid Kachel

 

II liga okręgowa F1 Żak Grupa 2              

Żaki

Wisła Brzeźnica

Iskra Klecza

06-17

10:00

Krzysztof Gworek

 

II liga okręgowa F1 Żak Grupa 3              

Żaki

Orzeł Wieprz

Progress Andrychów II

06-17

10:00

Stanisław Pochała 

Żaki

Progress Andrychów I

Beskid Andrychów

06-17

10:00

Alicja  Grabowska