Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
e - mail : biuro@ozpnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Informacja Kolegium Sędziów Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice dotycząca obsady sędziowskiej na zawody seniorzy oraz młodzieżowe sezon 2017/2018 prowadzonych przez Podokręg Wadowice z dnia 26/27.05.2018 roku.

KLASA A

Klasa  A

Olimpia Chocznia

Leskowiec Rzyki

05-27

17:00

Zbigniew Miś

Klasa  A

Babiogórskie Centrum Sportu Zawoja

Strzelec Budzów

05-27

17:00

Łukasz Borgosz

Klasa  A

Dąb Tomice

Żarek Barwałd Górny

05-26

17:00

Maciej Pytlowski

Klasa  A

Znicz Sułkowice Bolęcina

Astra Spytkowice

05-27

17:00

Bigaj Marcin

Klasa  A

Burza Roczyny

Jałowiec Stryszawa

05-27

17:00

Wojnar Michał

Klasa  A

Relaks Wysoka

Huragan Inwałd

05-26

17:00

Marcin Fila

Klasa  A

Sokół Przytkowice

Babia Góra Sucha Beskidzka

05-27

17:00

Dziadowiec Szymon

Klasa  A

Skawa Wadowice

Orzeł Wieprz

05-26

15:00

Piotr Wajdzik

Klasa  A

LKS Ciężkowianka Jaworzno

Victoria Zalas

05-26

17:30

Mieczysław Chojna

Klasa  A

Soła Łęki

Przeciszovia Przeciszów

05-26

17:00

Maciej Lochert

Klasa  A

Orzeł Witkowice

LKS Piotrowice

05-26

16:00

Sławomir Zięba

 

 

 

 

KLASA B  Grupa 1

Klasa  B

Błyskawica Marcówka

Olimpia Zebrzydowice

05-26

17:00

Mariusz Adamczyk

Klasa  B

Tarnawianka Tarnawa

Bieńkówka

05-27

17:00

Andrzej Jamróz

Klasa  B

Leńcze

Huragan Skawica

05-27

17:00

Marcin Sabuda

Klasa  B

Żuraw Krzeszów

Żarek Stronie

05-27

17:00

Paweł Maćkowicz

Klasa  B

Grom Grzechynia

Bystra

05-26

16:00

Jerzy Pająk

Klasa  B

Lachy Lachowice

Dąb Sidzina

05-26

11:00

Maciej Stopa

Klasa  B

Korona Skawinki

Chełm Stryszów

05-27

11:00

Piotr Wajdzik

 

KLASA B  Grupa 2

Klasa  B

Amator Babica

Sokół Frydrychowice

05-27

17:00

Maciej Lochert

Klasa  B

Gród Grodzisko

Nadwiślanka Brzeźnica

05-27

11:00

Łukasz Dragan

Klasa  B

Przełęcz Kossowa

Borowik Bachowice

05-27

17:00

Witold Romanowski

Klasa  B

Skawa Jaroszowice

Wikliniarz Woźniki

05-26

17:00

Szymon Putek

Klasa  B

Halniak Targanice

Czarni Koziniec

05-27

17:00

Marcin Fila

Klasa  B

Skawa Witanowice

Sokół Chrząstowice

05-27

11:00

Wojciech Seruga

 

KLASA C

Klasa  C

Orzeł Wieprz II

Jastrzębianka Jastrzębia

05-27

17:00

Szymon Putek

Klasa  C

Zaskawianka Wadowice

Świt Osielec

05-26

15:00

Marcin Sabuda

Klasa  C

Gronie Zagórnik

Jubilat Izdebnik

05-27

17:00

Maciej Pytlowski

Klasa  C

Zryw Lanckorona

Pogoń Bugaj

05-27

17:00

Tymoteusz Kraska

Klasa  C

Orzeł Radocza

Płomień Sosnowice

05-27

11:00

Ireneusz Warchał

 

I liga okręgowa A1 Junior                             

I Liga

Jun. St

Lachy Lachowice

UKS "KS Chełmek"

05-26

16:00

Michał Bobrek

 

II liga okręgowa A1 Junior

II Liga

Jun. St

Cedron Brody

Babia Góra Sucha Beskidzka

05-26

13:30

Łukasz Borgosz

II Liga

Jun. St

Skawa Jaroszowice

Sokół Przytkowice

05-26

11:00

Józef Medoń

II Liga

Jun. St

Orzeł Ryczów

Spartak Skawce

05-27

11:00

Michał Kudela

 

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)  

I Liga

Jun. Mł

Karol Wadowice

Astra  Spytkowice

05-26

11:00

Adam Kwarciak

I Liga

Jun. Mł

Huragan  Inwałd

D&R Unia  Oświęcim

05-26

11:00

Sławomir Zięba

I Liga

Jun. Mł

Kalwarianka  Kalwaria

Victoria 1918  Jaworzno

05-26

15:00

Adrian Zaremba

I Liga

Jun. Mł

Przełęcz  Kossowa

Relaks  Wysoka

05-26

11:00

Tymoteusz Kraska

 

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1 

II Liga

Jun. Mł

Orzeł Radocza

Chełm Stryszów

05-26

11:00

Sławomir Wiecheć

II Liga

Jun. Mł

Sosnowianka Stanisław

Znicz Sułkowice Bolęcina

05-27

11:00

Michał Fidelus

II Liga

Jun. Mł

Sokół Frydrychowice

Żarek Stronie

05-26

11:00

Andrzej Jamróz

 

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2

II Liga

Jun. Mł

Bystra

Bieńkówka

05-26

11:00

Kamil Gigoń

II Liga

Jun. Mł

Huragan Skawica

Babiogórskie Centrum Sportu Zawoja

05-26

11:00

Bartosz Góralski

II Liga

Jun. Mł

Dąb Sidzina

Spartak Skawce

05-27

13:00

Adam Polak

 

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1   

II Liga Trampkarz

Jubilat Izdebnik

Babia Góra Sucha Beskidzka

05-26

11:00

Michał Babicz

II Liga Trampkarz

Skawa Wadowice

Żarek Barwałd Górny

05-26

11:00

Ficek Florian

II Liga Trampkarz

Jastrzębianka Jastrzębia

Naroże Juszczyn

05-26

11:00

Damian Serwin

 

 

 

 

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2   

II Liga Trampkarz

Gród Grodzisko

Czarni Koziniec

05-26

11:00

Piotr Tłomak

II Liga Trampkarz

Halniak Targanice

Olimpia Chocznia

05-27

10:00

Mirosław  Pietraszek

 

I liga okręgowa D1 Młodzik (RW)             

I Liga Młodzik

Strzelec  Budzów

Beskid  Andrychów

05-26

11:00

Jarosław Franczak

I Liga Młodzik

Karol II  Wadowice

UKS Górnik Libiąż 2006

05-26

11:00

Paweł Maćkowicz

 

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3                         

II Liga Młodzik

Burza Roczyny

Beskid Andrychów II

05-26

12:00

Wojciech Seruga

 

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2                                             

II Liga Orlik

Wisła Łączany

Astra Spytkowice

05-26

11:00

Adam Kutermak

 

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3                                             

II Liga Orlik

Dąb Tomice

Gród Grodzisko

05-26

09:00

Paweł Maćkowicz

 

II liga okręgowa F1 Żak Grupa 1               

Żaki

Babia Góra Sucha Beskidzka II

Naroże Juszczyn

05-27

14:00

Tomasz  Bury

Żaki

Halniak Maków Podhalański

Babia Góra Sucha Beskidzka I

05-27

10:00

Marcin  Rzeszótko

 

II liga okręgowa F1 Żak Grupa 2              

Żaki

Strzelec Budzów

Wisła Brzeźnica

05-27

11:00

Maciej Pytlowski

 

II liga okręgowa F1 Żak Grupa 3              

Żaki

Progress Andrychów II

Beskid Andrychów

05-27

13:00

Julia  Skalak

Żaki

Orzeł Ryczów

Progress Andrychów I

05-27

9:00

Józef Medoń

Żaki

Orzeł Wieprz

Karol Wadowice II

05-27

10:00

Julia  Skalak

 

 

 

B1 Junior Młodszy (RW) "2 liga wiosna"             

MLJM

Dąb  Paszkówka

Hutnik  Kraków

05-26

11:00

Paweł Krasa

 

I liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW) "1 liga wiosna"

MLT

Beskid  Andrychów

Limanovia

05-26

10:00

Krzysztof Dudek

 

D1 Młodzik (RW) "1 liga wiosna"

MLM

PUKS Karol  Wadowice

Sandecja Nowy Sącz

05-27

15:00

Mieczysław Chojna

 

Czwarta liga kobiet "Grupa II"

4 liga Kobiet

Burza Roczyny

Jedynka Krzeszowice

05-31

13:00

Adam Kutermak