Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
e - mail : biuro@ozpnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

KLASA OKRĘGOWA                                                                                  

Kl. Okręgowa

Kalwarianka Kalwaria

Halniak Maków Podhalański

09-15

16:00

Witold Romanowski

Kl. Okręgowa

Zatorzanka Zator

Stowarzyszenie Victoria 1918 Jaworzno

09-15

16:00

Michał Fidelus

Kl. Okręgowa

Relaks Wysoka

Nadwiślanin Gromiec

09-15

16:00

Szymon Krawczyk

Kl. Okręgowa

Arka Babice

LKS Żarki

09-16

11:00

Krzysztof Jakubik

Kl. Okręgowa

UKS KS Chełmek

Garbarz Zembrzyce

09-15

16:00

Łukasz Łabuzek

Kl. Okręgowa

Brzezina Osiek

Sosnowianka Stanisław

09-15

11:00

Bartłomiej Gębala

Kl. Okręgowa

Niwa Nowa Wieś

Tempo Białka

09-15

11:00

Jakub Kita

 

KLASA A

Klasa  A

Wisła Łączany

Burza Roczyny

09-15

16:00

Szymon Putek

Klasa  A

Żuraw Krzeszów

Halniak Targanice

09-15

16:00

Krzysztof Dudek

Klasa  A

Babia Góra Sucha Beskidzka

Huragan Skawica

09-15

17:00

KS Oświęcim

Klasa  A

Skawa Wadowice

BCS Zawoja

09-15

15:00

KS Chrzanów

Klasa  A

Astra Spytkowice

Naroże Juszczyn

09-15

16:00

Mariusz Adamczyk

Klasa  A

Orzeł Wieprz

Żarek Barwałd Górny

09-16

16:00

Damian Serwin

Klasa  A

Sokół Przytkowice

Jałowiec Stryszawa

09-16

16:00

Mieczysław Chojna

Klasa  A

Znicz Sułkowice Bolęcina

Dąb Paszkówka

09-16

16:00

Zbigniew Miś

Klasa  A

LKS Piotrowice

Górnik Brzeszcze

09-15

17:00

Sławomir Zięba

Klasa  A

Start Kamień

SPRIN Regulice

09-15

17:00

Bartlomiej Noga

 

KLASA B Grupa 1

Klasa  B

Bystra

Żarek Stronie

09-15

16:00

Damian Serwin

Klasa  B

Błyskawica Marcówka

Skawa Jaroszowice

09-15

15:00

Jerzy Pająk

Klasa  B

Korona Skawinki

Chełm Stryszów

09-15

16:30

Zbigniew Miś

Klasa  B

Grom Grzechynia

Olimpia Zebrzydowice

09-15

16:00

Adam Kutermak

Klasa  B

Dąb Sidzina

Czarni Koziniec

09-16

16:00

Maciej Pytlowski

Klasa  B

Leńcze

Jubilat Izdebnik

09-16

16:00

Marcin Fila

Klasa  B

Lachy Lachowice

Strzelec Budzów

09-16

16:00

Michał Skrzypczak

 

KLASA B Grupa 2

Klasa  B

Zaskawianka Wadowice

Amator Babica

09-15

16:00

Sławomir Wiecheć

Klasa  B

Huragan Inwałd

Gród Grodzisko

09-15

11:00

Paweł Maćkowicz

Klasa  B

Leskowiec Rzyki

Wikliniarz Woźniki

09-16

11:00

Kamil Gigoń

Klasa  B

Przełęcz Kossowa

Gronie Zagórnik

09-16

16:00

Witold Romanowski

Klasa  B

Olimpia Chocznia

Borowik Bachowice

09-16

16:00

Szymon Putek

Klasa  B

Nadwiślanka Brzeźnica

Skawa Witanowice

09-16

16:00

Jarosław Franczak

Klasa  B

Sokół Chrząstowice

Dąb Tomice

09-16

14:00

Krzysztof Dudek

 

KLASA B Oświęcim

Klasa  B

Głębowice

LKS Palczowice

09-16

17:00

Wojciech Seruga

 

KLASA C

Klasa  B

Cedron Brody

Zryw Lanckorona

09-15

16:00

Robert Grzywa

Klasa  B

Sokół Frydrychowice

Orzeł II Wieprz

09-15

16:00

KS Oświęcim

Klasa  B

Orzeł Radocza

Jastrzębianka Jastrzębia

09-15

16:00

Paweł Wadowski

Klasa  B

Spartak Skawce

Victoria Półwieś

09-16

16:30

Ireneusz Warchał

Klasa  B

Pogoń Bugaj

Bieńkówka

09-16

13:00

Krzysztof Gworek

Klasa  B

Płomień Sosnowice

Tarnawianka Tarnawa

09-16

16:00

Paweł Maćkowicz

 

I liga okręgowa A1 Junior

I liga

A1 Junior

Iskra Klecza

Górnik Brzeszcze

09-15

11:00

Mieczysław Chojna

I liga

A1 Junior

Orzeł Ryczów

Spartak Skawce

09-16

11:00

Piotr Wajdzik

 

II liga okręgowa A1 Junior

II liga

A1 Junior

Skawa Jaroszowice

Tempo Białka

09-15

11:00

Marcin Sabuda

II liga

A1 Junior

Sokół Przytkowice

Borowik Bachowice

09-15

11:00

Damian Serwin

II liga

A1 Junior

Dąb Tomice

Babia Góra Sucha Beskidzka

09-16

11:00

Michał Fidelus

II liga

A1 Junior

Jubilat Izdebnik

Świt Osielec

09-16

11:00

Adam Polak

 

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy

I liga B1 Junior Mło

Przełęcz Kossowa

Beskid Andrychów

09-15

11:00

Sławomir Zięba

I liga B1 Junior Mło

Kalwarianka Kalwaria

D&R Unia Oświęcim

09-15

11:00

Marek Skrzypczak

I liga B1 Junior Mło

Huragan Inwałd

Halniak Maków Podhalański

09-15

14:30

Józef Medoń

 

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1

II liga B1 Junior Mło

Żuraw Krzeszów

Bystra

09-15

11:00

Maciej Pytlowski

II liga B1 Junior Mło

BCS Zawoja

Czarni Koziniec

09-15

11:00

Kamil Gigoń

II liga B1 Junior Mło

Strzelec Budzów

Naroże Juszczyn

09-15

16:00

Michał Kudela

II liga B1 Junior Mło

Bieńkówka

Lachy Lachowice

09-16

16:30

Maciej Lochert

 

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2

II liga B1 Junior Mło

Żarek Stronie

Olimpia Chocznia

09-15

11:00

Konrad Chylewski

II liga B1 Junior Mło

Chełm Stryszów

Sokół Frydrychowice

09-15

11:00

Piotr Wajdzik

II liga B1 Junior Mło

Sosnowianka Stanisław

Gród Grodzisko

09-15

15:30

Krzysztof Gworek

II liga B1 Junior Mło

Znicz Sułkowice Bolęcina

Wisła Łączany

09-15

11:00

Bartlomiej Noga

 

I liga okręgowa C1 Trampkarz     

I liga Trampkarz    

Borowik Bachowice

UKS Górnik Libiąż

09-16

13:00

Tymoteusz Kraska

I liga Trampkarz    

Kalwarianka Kalwaria

Relaks Wysoka

09-16

10:00

Michał  Babicz

 

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1    

II liga Trampkarz    

Lachy Lachowice

Tarnawianka Tarnawa

09-15

11:00

Dawid Kachel

II liga Trampkarz    

Jałowiec Stryszawa

BCS Zawoja

09-15

11:00

Tomasz  Bury

II liga Trampkarz    

Huragan Skawica

Grom Grzechynia

09-16

11:00

Maciej Pytlowski

 

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2   

II liga Trampkarz    

Halniak Targanice

Gronie Zagórnik

09-15

11:00

Mirosław  Pietraszek

II liga Trampkarz    

Olimpia Chocznia

Iskra Klecza

09-15

11:00

Marcin Fila

II liga Trampkarz    

Jubilat Izdebnik

Pobiedr Paszkówka

09-15

11:00

Michał  Babicz

II liga Trampkarz    

Jastrzębianka Jastrzębia

Żarek Barwałd Górny

09-15

11:00

Adrian Zaremba

 

I liga okręgowa D1 Młodzik   

I liga  Młodzik

Strzelec Budzów

UKS KS Chełmek

09-15

09:00

Zbigniew Miś

I liga  Młodzik

Progress Andrychów

Przecieszyn

09-16

10:00

Mirosław  Pietraszek

 

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2         

II liga E1 Orlik

Burza I Roczyny

Czwórka Andrychów

09-15

10:00

Ireneusz Warchał

 

II liga okręgowa F1 Żak Grupa 1                

II liga

 F1 Żak

Strzelec Budzów

Jałowiec II Stryszawa

09-16

09:00

Mieczysław Talaga

II liga

 F1 Żak

Lachy Lachowice

Babia Góra II Sucha Beskidzka

09-16

10:00

Maciej Lochert

II liga

 F1 Żak

Babia Góra I Sucha Beskidzka

Żuraw Krzeszów

09-16

14:00

Dawid Kachel

 

I liga okręgowa F1 Żak Grupa 2               

II liga

 F1 Żak

Żarek Barwałd Górny

Skawa I Wadowice

09-15

10:00

Andrzej Jamróz

II liga

 F1 Żak

Błyskawica Marcówka

Borowik Bachowice

09-16

10:00

Józef Nieciąg

II liga

 F1 Żak

Stanisławianka Stanisław

Czwórka Andrychów

09-16

10:00

Adrian Zaremba

II liga

 F1 Żak

Iskra Klecza

Orzeł Wieprz

09-16

10:00

Marcin Fila

 

D1 "Małopolska 1-8" Młodzik  

MZPN

Młodzik  

PUKS Karol Wadowice

Wisła Kraków

09-15

11:00

Szymon Putek

 

B1 "Małopolska 1-8" Junior Młodszy Kobiet     

MZPN

Junior Mł

AKF Wisła Brzeźnica

Olimpia Osieczany

09-15

13:00

Andrzej Jamróz