Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
e - mail : biuro@ozpnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

KLASA OKRĘGOWA                                                                                  

Kl. Okręgowa

Zatorzanka Zator

Nadwiślanin Gromiec

11-10

13:00

Michał Kudela

Kl. Okręgowa

Kalwarianka Kalwaria

Garbarz Zembrzyce

11-10

13:00

Szymon Krawczyk

Kl. Okręgowa

Brzezina Osiek

Arka Babice

11-10

13:00

Bartlomiej Noga

Kl. Okręgowa

Tempo Białka

Relaks Wysoka

11-10

13:00

Szymon Dziadowiec

Kl. Okręgowa

Sosnowianka Stanisław

LKS Rajsko

11-10

13:00

Bartłomiej Gębala

Kl. Okręgowa

UKS KS Chełmek

LKS Żarki

11-10

13:00

Marcin Fila

Kl. Okręgowa

Stowarzyszenie Victoria 1918 Jaworzno

Halniak Maków Podhalański

11-10

13:00

Marcin Kusak

KLASA A

Klasa  A

Orzeł Wieprz

Burza Roczyny

11-10

13:00

KS Chrzanów

Klasa  A

Sokół Przytkowice

Skawa Wadowice

11-10

13:00

Mariusz Adamczyk

Klasa  A

Astra Spytkowice

Babia Góra Sucha Beskidzka

11-10

13:00

Michał Bobrek

Klasa  A

Znicz Sułkowice Bolęcina

Żuraw Krzeszów

11-11

13:00

Krzysztof Dudek

Klasa  A

Dąb Paszkówka

Wisła Łączany

11-10

13:00

Tymoteusz Kraska

Klasa  A

Jałowiec Stryszawa

Huragan Skawica

11-10

13:00

Bartosz Kamiński

Klasa  A

Żarek Barwałd Górny

BCS Zawoja

11-11

12:00

Maciej Lochert

Klasa  A

Błyskawica Myślachowice

MKS Libiąż

11-10

13:00

Łukasz Borgosz

 

KLASA B Grupa 1

Klasa  B

Korona Skawinki

Żarek Stronie

11-10

13:00

Mariusz Rusinek

Klasa  B

Lachy Lachowice

Błyskawica Marcówka

11-11

13:00

Ireneusz Warchał

Klasa  B

Grom Grzechynia

Leńcze

11-11

13:00

Marcin Sabuda

Klasa  B

Olimpia Zebrzydowice

Dąb Sidzina

11-10

13:00

Sławomir Zięba

Klasa  B

Strzelec Budzów

Bystra

11-11

13:00

Andrzej Jamróz

Klasa  B

Chełm Stryszów

Czarni Koziniec

11-10

13:00

Zbigniew Miś

Klasa  B

Skawa Jaroszowice

Jubilat Izdebnik

11-10

13:00

Adrian Zaremba

KLASA B Grupa 2

Klasa  B

Nadwiślanka Brzeźnica

Wikliniarz Woźniki

11-11

13:00

Michał Bobrek

Klasa  B

Sokół Chrząstowice

Olimpia Chocznia

11-11

11:00

Tymoteusz Kraska

Klasa  B

Huragan Inwałd

Przełęcz Kossowa

11-10

13:00

KS Oświęcim

Klasa  B

Gród Grodzisko

Zaskawianka Wadowice

11-10

13:00

Witold Romanowski

Klasa  B

Dąb Tomice

Leskowiec Rzyki

11-11

13:00

Łukasz Borgosz

Klasa  B

Skawa Witanowice

Amator Babica

11-11

11:00

Marcin Fila

Klasa  B

Borowik Bachowice

Gronie Zagórnik

11-11

13:00

Kamil Gigoń

KLASA C

Klasa  C

Płomień Sosnowice

Zryw Lanckorona

11-11

13:00

Adam Kutermak

Klasa  C

Orzeł Radocza

Pogoń Bugaj

11-11

11:00

Michał Kudela

Klasa  C

Łysa Góra Zawadka

Spartak Skawce

11-11

13:00

KS Oświęcim

Klasa  C

Jastrzębianka Jastrzębia

Cedron Brody

11-11

11:00

Damian Serwin

Klasa  C

Tarnawianka Tarnawa

Victoria Półwieś

11-10

13:30

Paweł Maćkowicz

I liga okręgowa A1 Junior

I liga

A1 Junior

Iskra Klecza

Orzeł Ryczów

11-10

11:00

Maciej Lochert