Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
e - mail : biuro@ozpnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

KLASA OKRĘGOWA                                                                                  

Kl. Okręgowa

Arka Babice

Nadwiślanin Gromiec

10-13

15:00

Marcin Kusak

Kl. Okręgowa

Zatorzanka Zator

Relaks Wysoka

10-13

15:00

Tomasz Siemek

Kl. Okręgowa

LKS Rajsko

Garbarz Zembrzyce

10-13

15:00

Paweł Jamrozik

Kl. Okręgowa

Brzezina Osiek

LKS Żarki

10-13

15:00

Michał Kudela

Kl. Okręgowa

Niwa Nowa Wieś

Halniak Maków Podhalański

10-13

11:00

Łukasz Łabuzek

Kl. Okręgowa

Tempo Białka

Stowarzyszenie Victoria 1918 Jaworzno

10-13

11:00

Szymon Krawczyk

Kl. Okręgowa

Sosnowianka Stanisław

UKS KS Chełmek

10-13

15:00

Dawid Malczyk

 

KLASA A

Klasa  A

Babia Góra Sucha Beskidzka

Burza Roczyny

10-13

15:00

Mieczysław Chojna

Klasa  A

Skawa Wadowice

Żuraw Krzeszów

10-13

15:00

Warchał Ireneusz

Klasa  A

Orzeł Wieprz

Wisła Łączany

10-13

15:00

KS Chrzanów

Klasa  A

Sokół Przytkowice

Halniak Targanice

10-13

11:00

Michał Fidelus

Klasa  A

Astra Spytkowice

Huragan Skawica

10-13

15:00

Borgosz Łukasz

Klasa  A

Znicz Sułkowice Bolęcina

BCS Zawoja

10-14

15:00

Szymon Putek

Klasa  A

Dąb Paszkówka

Żarek Barwałd Górny

10-14

14:00

KS Oświęcim

Klasa  A

Naroże Juszczyn

Jałowiec Stryszawa

10-13

15:00

Maciej Lochert

Klasa  A

Solavia Grojec

Orzeł Witkowice

10-14

11:00

Witold Romanowski

 

KLASA B Grupa 1

Klasa  B

Leńcze

Żarek Stronie

10-14

15:00

Łukasz Dragan

Klasa  B

Błyskawica Marcówka

Dąb Sidzina

10-13

15:00

Bartlomiej Noga

Klasa  B

Korona Skawinki

Bystra

10-14

15:00

Tymoteusz Kraska

Klasa  B

Lachy Lachowice

Czarni Koziniec

10-14

15:00

Maciej Lochert

Klasa  B

Grom Grzechynia

Jubilat Izdebnik

10-13

15:00

Tymoteusz Kraska

Klasa  B

Olimpia Zebrzydowice

Skawa Jaroszowice

10-13

15:00

Krzysztof Gworek

Klasa  B

Strzelec Budzów

Chełm Stryszów

10-14

15:00

Michał Skrzypczak

 

KLASA B Grupa 2

Klasa  B

Przełęcz Kossowa

Wikliniarz Woźniki

10-14

15:00

KS Oświęcim

Klasa  B

Olimpia Chocznia

Zaskawianka Wadowice

10-14

15:00

Warchał Ireneusz

Klasa  B

Nadwiślanka Brzeźnica

Leskowiec Rzyki

10-14

15:00

Andrzej Jamróz

Klasa  B

Sokół Chrząstowice

Amator Babica

10-14

13:00

Robert Grzywa

Klasa  B

Huragan Inwałd

Gronie Zagórnik

10-13

15:00

KS Oświęcim

Klasa  B

Gród Grodzisko

Borowik Bachowice

10-14

15:00

Michał Fidelus

Klasa  B

Dąb Tomice

Skawa Witanowice

10-13

15:00

Zbigniew Miś

 

KLASA C

Klasa  B

Sokół Frydrychowice

Zryw Lanckorona

10-13

15:00

Piotr Wajdzik

Klasa  B

Pogoń Bugaj

Spartak Skawce

10-14

11:00

Piotr Wajdzik

Klasa  B

Płomień Sosnowice

Cedron Brody

10-14

15:00

Łukasz Borgosz

Klasa  B

Orzeł Radocza

Victoria Półwieś

10-14

11:00

Dawid Wączak

Klasa  B

Łysa Góra Zawadka

Bieńkówka

10-14

15:00

Sławomir Wiecheć

Klasa  B

Jastrzębianka Jastrzębia

Tarnawianka Tarnawa

10-14

11:00

Marcin Fila

 

I liga okręgowa A1 Junior

I liga

A1 Junior

Orzeł Ryczów

MKS Trzebinia

10-14

11:00

Krzysztof Gworek

I liga

A1 Junior

Iskra Klecza

Spartak Skawce

10-13

10:00

Łukasz Dragan

 

II liga okręgowa A1 Junior

II liga

A1 Junior

Skawa Jaroszowice

Babia Góra Sucha Beskidzka

10-13

11:00

Konrad Chylewski

II liga

A1 Junior

Halniak Targanice

Jubilat Izdebnik

10-13

11:00

Robert Grzywa

II liga

A1 Junior

Sokół Przytkowice

Dąb Tomice

10-14

11:00

Daniel Kachel

II liga

A1 Junior

Borowik Bachowice

Świt Osielec

10-13

14:00

Damian Serwin

 

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy

I liga B1 Junior Mło

Huragan Inwałd

Team Sport Hejnał Kęty

10-13

11:00

Piotr Wajdzik

I liga B1 Junior Mło

Kalwarianka Kalwaria

Skawa Wadowice

10-13

13:30

Adrian Zaremba

I liga B1 Junior Mło

Halniak Maków Podhalański

Zgoda Malec

10-13

14:00

Sławomir Zięba

 

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1

II liga B1 Junior Mło

Bieńkówka

Żuraw Krzeszów

10-13

11:00

Wojciech Seruga

II liga B1 Junior Mło

Strzelec Budzów

Błyskawica Marcówka

10-13

12:00

Krzysztof Dudek

II liga B1 Junior Mło

Naroże Juszczyn

Bystra

10-13

11:00

Bartosz Góralski

II liga B1 Junior Mło

Lachy Lachowice

Czarni Koziniec

10-13

15:00

Sławomir Wiecheć

 

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2

II liga B1 Junior Mło

Sosnowianka Stanisław

Żarek Stronie

10-13

11:00

Józef Medoń

II liga B1 Junior Mło

Znicz Sułkowice Bolęcina

Leskowiec Rzyki

10-13

11:00

Michał Skrzypczak

II liga B1 Junior Mło

Wisła Łączany

Olimpia Chocznia

10-13

11:00

Paweł Wadowski

II liga B1 Junior Mło

Gród Grodzisko

Sokół Frydrychowice

10-13

11:00

Marek Skrzypczak

 

I liga okręgowa C1 Trampkarz     

I liga Trampkarz    

Relaks Wysoka

UKS Górnik Libiąż

10-14

11:00

Krzysztof Dudek

 

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1    

II liga Trampkarz    

Jałowiec Stryszawa

Świt Osielec

10-13

11:00

Dawid Kachel

II liga Trampkarz    

Halniak Maków Podhalański

Lachy Lachowice

10-13

11:00

Tomasz  Bury

II liga Trampkarz    

Grom Grzechynia

Tarnawianka Tarnawa

10-13

11:00

Marcin Fila

 

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2   

II liga Trampkarz    

Jubilat Izdebnik

Gronie Zagórnik

10-13

11:00

Michał Babicz

II liga Trampkarz    

Jastrzębianka Jastrzębia

Olimpia Chocznia

10-13

11:00

Jan Kołacz

II liga Trampkarz    

Żarek Barwałd Górny

Halniak Targanice

10-13

13:00

Michał Babicz

II liga Trampkarz    

Pobiedr Paszkówka

Iskra Klecza

10-14

16:00

Krzysztof Gworek

 

I liga okręgowa D1 Młodzik   

I liga  Młodzik

Progress Andrychów

Strzelec Budzów

10-13

10:00

Mirosław Pietraszek

I liga  Młodzik

Kalwarianka Kalwaria

UKS KS Chełmek

10-13

11:00

Adrian Zaremba

 

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1   

Orlik

Strzelec II Budzów

Błyskawica Marcówka

10-14

14:30

Dawid Kachel

Orlik

Strzelec II Budzów

Jałowiec Stryszawa

10-13

18:00

Mieczysław Talaga

 

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2   

Orlik

Czwórka Andrychów

Znicz Sułkowice Bolęcina

10-13

12:30

Mirosław Pietraszek

Orlik

Burza I Roczyny

Sokół Frydrychowice

10-13

10:00

Julia Skalak

 

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3   

Orlik

Wikliniarz Woźniki

Jubilat Izdebnik

10-13

10:00

Mieczysław Chojna

 

II liga okręgowa F1 Żak Grupa 1                

II liga

 F1 Żak

Babia Góra I Sucha Beskidzka

Lachy Lachowice

10-14

15:00

Tomasz  Bury

II liga

 F1 Żak

Żuraw Krzeszów

Strzelec Budzów

10-14

10:00

Mieczysław Talaga

II liga

 F1 Żak

Halniak Maków Podhalański

Babia Góra II Sucha Beskidzka

10-14

10:00

Dawid Kachel

 

I liga okręgowa F1 Żak Grupa 2               

II liga

 F1 Żak

Żarek Barwałd Górny

Błyskawica Marcówka

10-14

11:00

Tomasz Moskała

II liga

 F1 Żak

Orzeł Wieprz

Borowik Bachowice

10-13

10:00

Stanisław Pochała

II liga

 F1 Żak

Skawa I Wadowice

Czwórka Andrychów

10-13

10:30

Tomasz Moskała

 

C1 "Małopolska 9-16"  Trampkarz    

MZPN

Trampkarz

PUKS Karol Wadowice

Canpack Okocimski Brzesko

10-13

11:00

Andrzej Jamróz

 

Czwarta liga kobiet Grupa 1   

IV

Burza Roczyny

Victoria Zalas

10-14

11:00

Marcin Sabuda