Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
e - mail : biuro@ozpnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

KLASA OKRĘGOWA                                                                                  

Kl. Okręgowa

UKS KS Chełmek

Kalwarianka Kalwaria

04-20

11:00

Sławomir Nachel

Kl. Okręgowa

Sosnowianka Stanisław

Stowarzyszenie Victoria 1918 Jaworzno

04-20

12:00

Artur Borowski

Kl. Okręgowa

Niwa Nowa Wieś

Brzezina Osiek

04-20

11:00

Tymoteusz Kraska

Kl. Okręgowa

Garbarz Zembrzyce

LKS Rajsko

04-20

11:00

Paweł Jamrozik

Kl. Okręgowa

Zatorzanka Zator

Tempo Białka

04-20

11:00

Łukasz Łabuzek

Kl. Okręgowa

Arka Babice

Halniak Maków Podhalański

04-20

16:00

Szymon Dziadowiec

KLASA A

Klasa  A

Znicz Sułkowice Bolęcina

Burza Roczyny

04-20

13:00

Łukasz Borgosz

Klasa  A

Astra Spytkowice

Dąb Paszkówka

04-20

15:00

Mieczysław Chojna

Klasa  A

Sokół Przytkowice

Naroże Juszczyn

04-20

15:00

Mariusz Adamczyk

Klasa  A

Orzeł Wieprz

Jałowiec Stryszawa

04-20

15:00

Michał Kudela

Klasa  A

Skawa Wadowice

Żarek Barwałd Górny

04-20

15:00

Michał Fidelus

Klasa  A

Babia Góra Sucha Beskidzka

BSC Zawoja

04-20

15:00

Marcin Fila

Klasa  A

Żuraw Krzeszów

Huragan Skawica

04-20

15:00

Maciej Lochert

Klasa  A

Wisła Łączany

Halniak Targanice

04-20

15:00

Łukasz Mnich

KLASA B Grupa 1

Klasa  B

Żarek Stronie

Bystra

04-20

14:00

Adrian Zaremba

Klasa  B

Czarni Koziniec

Dąb Sidzina

04-20

11:00

Piotr Tłomak

Klasa  B

Jubilat Izdebnik

Leńcze

04-20

14:00

Krzysztof Dudek

Klasa  B

Skawa Jaroszowice

Błyskawica Marcówka

04-20

14:00

Maciej Pytlowski

Klasa  B

Chełm Stryszów

Korona Skawinki

04-20

14:00

Dawid Wączak

Klasa  B

Strzelec Budzów

Lachy Lachowice

04-20

14:00

Jerzy Pająk

Klasa  B

Olimpia Zebrzydowice

Grom Grzechynia

04-20

14:00

Sławomir Zięba

KLASA B Grupa 2

Klasa  B

Wikliniarz Woźniki

Leskowiec Rzyki

04-20

14:00

Marek Skrzypczak

Klasa  B

Amator Babica

Zaskawianka Wadowice

04-20

14:00

Marcin Sabuda

Klasa  B

Gronie Zagórnik

Przełęcz Kossowa

04-20

14:00

Wojciech Seruga

Klasa  B

Borowik Bachowice

Olimpia Chocznia

04-20

14:00

Piotr Wajdzik

Klasa  B

Skawa Witanowice

Nadwiślanka Brzeźnica

04-20

12:00

Jarosław Franczak

Klasa  B

Dąb Tomice

Sokół Chrząstowice

04-20

14:00

KS Oświęcim

Klasa  B

Gród Grodzisko

Huragan Inwałd

04-20

14:00

KS Oświęcim

KLASA C

Klasa  C

Tarnawianka Tarnawa

Orzeł II Wieprz

04-20

11:00

Józef Medoń

Klasa  C

Łysa Góra Zawadka

Cedron Brody

04-20

11:00

Michał Skrzypczak

Klasa  C

Spartak Skawce

Orzeł Radocza

04-20

11:00

Dawid Kachel

Klasa  C

Pogoń Bugaj

Sokół Frydrychowice

04-20

11:00

Adam Kutermak

Klasa  C

Płomień Sosnowice

Victoria Półwieś

04-20

11:00

Kamil Chrapek

II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 1 (RW) 

Młodzik MLM

Karol Wadowice

Kalwarianka Kalwaria Zebrz.

04-20

10:00

Maciej Pytlowski

I liga okręgowa D1 Młodzik (RW)        

I liga 

Młodzik

Beskid Andrychów

Strzelec  Budzów

04-20

09:00

Wojciech Seruga