Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
e - mail : biuro@ozpnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

KLASA OKRĘGOWA                                                                                  

Kl. Okręgowa

Kalwarianka Kalwaria

Niwa Nowa Wieś

05-18

17:00

Łukasz Łabuzek

Kl. Okręgowa

Sosnowianka Stanisław

Nadwiślanin Gromiec

05-19

17:00

Krzysztof Jakubik

Kl. Okręgowa

Garbarz Zembrzyce

UKS KS Chełmek

05-18

17:00

Sławomir Nachel

Kl. Okręgowa

Stowarzyszenie Victoria 1918 Jaworzno

Zatorzanka Zator

05-19

16:30

Bartlomiej Noga

Kl. Okręgowa

Brzezina Osiek

Halniak Maków Podhalański

05-16

17:00

Paweł Jamrozik

Kl. Okręgowa

LKS Żarki

Arka Babice

05-18

17:00

Sławomir  Zięba

Kl. Okręgowa

Tempo Białka

LKS Rajsko

05-19

17:00

Dawid Malczyk

 

KLASA A

Klasa  A

Burza Roczyny

Babia Góra Sucha Beskidzka

05-19

17:00

Dudek Krzysztof

Klasa  A

Żuraw Krzeszów

Skawa Wadowice

05-18

17:00

Bartlomiej Noga

Klasa  A

Wisła Łączany

Orzeł Wieprz

05-18

17:00

KS Chrzanów

Klasa  A

Halniak Targanice

Sokół Przytkowice

05-19

17:00

Michał Kudela

Klasa  A

Huragan Skawica

Astra Spytkowice

05-18

17:00

Maciej Pytlowski

Klasa  A

BCS Zawoja

Znicz Sułkowice Bolęcina

05-18

11:00

Michał Fidelus

Klasa  A

Żarek Barwałd Górny

Dąb Paszkówka

05-18

17:00

Łukasz Mnich

Klasa  A

Naroże Juszczyn

Jałowiec Stryszawa

05-18

17:00

Marcin Fila

Klasa  A

MZKS Alwernia

UKS Dulowa

05-19

17:00

Witold Romanowski

 

KLASA B Grupa 1

Klasa  B

Żarek Stronie

Leńcze

05-18

17:00

Jerzy Pająk

Klasa  B

Dąb Sidzina

Błyskawica Marcówka

05-19

17:00

Bartosz Góralski

Klasa  B

Bystra

Korona Skawinki

05-18

18:00

Jarosław Franczak

Klasa  B

Jubilat Izdebnik

Grom Grzechynia

05-18

17:00

Szymon Putek

Klasa  B

Skawa Jaroszowice

Olimpia Zebrzydowice

05-18

17:00

Tymoteusz Kraska

Klasa  B

Chełm Stryszów

Strzelec Budzów

05-18

17:00

Michał Fidelus

 

KLASA B Grupa 2

Klasa  B

Wikliniarz Woźniki

Przełęcz Kossowa

05-18

17:00

Marcin Sabuda

Klasa  B

Zaskawianka Wadowice

Olimpia Chocznia

05-18

15:00

Mariusz Adamczyk

Klasa  B

Leskowiec Rzyki

Nadwiślanka Brzeźnica

05-19

11:00

Sławomir Zięba

Klasa  B

Amator Babica

Sokół Chrząstowice

05-18

17:00

Konrad Chylewski

Klasa  B

Gronie Zagórnik

Huragan Inwałd

05-19

17:00

Adam Polak

Klasa  B

Borowik Bachowice

Gród Grodzisko

05-18

16:00

Daniel Galas

Klasa  B

Skawa Witanowice

Dąb Tomice

05-18

17:00

Dawid Wączak

 

KLASA C

Klasa  C

Łysa Góra Zawadka

Orzeł II Wieprz

05-19

17:00

Dawid Wączak

Klasa  C

Pogoń Bugaj

Tarnawianka Tarnawa

05-19

11:00

Piotr Wajdzik

Klasa  C

Zryw Lanckorona

Victoria Półwieś

05-18

17:00

Wojciech Seruga

Klasa  C

Cedron Brody

Płomień Sosnowice

05-18

13:00

Szymon Putek

Klasa  C

Sokół Frydrychowice

Spartak Skawce

05-19

15:00

Michał Bobrek

 

Wadowice:  I liga okręgowa A1 Junior 

I Liga Junior

Spartak Skawce

Iskra Klecza

05-18

11:00

Witold Romanowski

 

Wadowice:  II liga okręgowa A1 Junior 

II Liga Junior

Świt Osielec

Jubilat Izdebnik

05-19

15:00

Michał Fidelus

II Liga Junior

Tempo Białka

Skawa Jaroszowice

05-18

11:00

Sławomir Wiecheć

II Liga Junior

Borowik Bachowice

Sokół Przytkowice

05-19

14:00

Marcin Fila

 

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)

I Liga Junior Młodszy

Kalwarianka  Kalwaria

Stowarzyszenie Victoria 1918 Jaworzno

05-18

12:00

Piotr Wajdzik

I Liga Junior Młodszy

Beskid  Andrychów

Huragan  Inwałd

05-19

10:00

Wojciech Seruga

 

 

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1

II Liga Junior Mło

Strzelec Budzów

Lachy Lachowice

05-18

11:00

Igor Wojas

II Liga Junior Mło

Bieńkówka

Czarni Koziniec

05-18

11:00

Dawid Kachel

 

 

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2

II Liga Junior Mło

Znicz Sułkowice Bolęcina

Gród Grodzisko

05-18

14:30

Adam Kutermak

II Liga Junior Mło

Chełm Stryszów

Olimpia Chocznia

05-18

11:00

Michał Skrzypczak

 

I liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)

I Liga Trampkarz

Beskid  Andrychów

Borowik  Bachowice

05-19

10:00

Adam Polak

I Liga Trampkarz

Relaks  Wysoka

Kalwarianka  Kalwaria

05-18

11:00

Krzysztof Dudek

 

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1

II Liga Trampkarz

Świt Osielec

Lachy Lachowice

05-18

11:00

Józef Nieciąg

II Liga Trampkarz

Babia Góra Sucha Beskidzka

Jałowiec Stryszawa

05-18

11:00

Bartosz Góralski

II Liga Trampkarz

Tarnawianka Tarnawa

Halniak Maków Podhalański

05-18

10:00

Hubert Gołuszka

II Liga Trampkarz

BCS Zawoja

Huragan Skawica

05-18

15:00

Tomasz Bury

 

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2

II Liga Trampkarz

Gronie Zagórnik

Halniak Targanice

05-18

11:00

Robert Grzywa

II Liga Trampkarz

Iskra Klecza

Olimpia Chocznia

05-18

17:00

Marcin Kręcioch

II Liga Trampkarz

Żarek Barwałd Górny

Jastrzębianka Jastrzębia

05-18

12:30

Jan Kołacz

 

I liga okręgowa D1 Młodzik (RW)

I Liga Młodzik

Karol I Wadowice

Strzelec  Budzów

Mecz w Budzowie

05-18

14:00

Mateusz Juryta

I Liga Młodzik

Beskid Andrychów

Soła  Oświęcim

05-18

09:00

Bartlomiej Noga

 

II liga okręgowa F1 Żak Grupa 1

II Liga Żak

Babia Góra II Sucha Beskidzka

Lachy Lachowice

05-19

14:00

Józef Rzadek

II Liga Żak

Żuraw Krzeszów

Babia Góra I Sucha Beskidzka

05-19

10:00

Mieczysław Talaga

 

II liga okręgowa F1 Żak Grupa 2

II Liga Żak

Husaria Klecza Dolna

Stanisławianka Stanisław

05-19

10:00

Piotr Tłomak

II Liga Żak

Skawa I Wadowice

Orzeł Wieprz

05-19

10:00

Marcin Sabuda

 

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)          

Junior młodszy

Dąb  Paszkówka

Bruk-Bet Termalica  Nieciecza

05-18

11:00

Sławomir  Zięba