Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
e - mail : biuro@ozpnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

KLASA OKRĘGOWA                                                                                  

Kl. Okręgowa

Nadwiślanin Gromiec

UKS KS Chełmek

10-21

15:00

Michał Fidelus

Kl. Okręgowa

Stowarzyszenie Victoria 1918 Jaworzno

Sosnowianka Stanisław

10-21

14:30

Szymon Dziadowiec

Kl. Okręgowa

Halniak Maków Podhalański

Tempo Białka

10-20

15:00

Sławomir Nachel

Kl. Okręgowa

LKS Żarki

Niwa Nowa Wieś

10-20

15:00

Tymoteusz Kraska

Kl. Okręgowa

LKS Rajsko

Brzezina Osiek

10-20

15:00

Artur Borowski

Kl. Okręgowa

Relaks Wysoka

Garbarz Zembrzyce

10-20

11:00

Sławomir Zięba

Kl. Okręgowa

Arka Babice

Kalwarianka Kalwaria

10-20

15:00

Krzysztof Jakubik

 

KLASA A

Klasa  A

Burza Roczyny

Jałowiec Stryszawa

10-21

15:00

KS Oświecimy

Klasa  A

Żarek Barwałd Górny

Naroże Juszczyn

10-21

12:00

Mariusz Adamczyk

Klasa  A

BCS Zawoja

Dąb Paszkówka

10-21

15:00

Dawid Handerski

Klasa  A

Huragan Skawica

Znicz Sułkowice Bolęcina

10-20

15:00

Michał Bobrek

Klasa  A

Halniak Targanice

Astra Spytkowice

10-21

15:00

KS Chrzanów

Klasa  A

Wisła Łączany

Sokół Przytkowice

10-20

15:00

Bartosz Kamiński

Klasa  A

Żuraw Krzeszów

Orzeł Wieprz

10-20

15:00

Maciej Pytlowski

Klasa  A

Babia Góra Sucha Beskidzka

Skawa Wadowice

10-20

11:00

Łukasz Dragan

Klasa  A

Zagórzanka Zagórze

Wolanka Wola Filipowska

10-20

15:00

Łukasz Borgosz

Klasa  A

Orzeł Witkowice

Soła Łęki

10-20

15:00

Serwin Damian

 

KLASA B Grupa 1

Klasa  B

Żarek Stronie

Chełm Stryszów

10-20

15:00

Ireneusz Warchał

Klasa  B

Skawa Jaroszowice

Strzelec Budzów

10-20

15:00

Jarosław Franczak

Klasa  B

Jubilat Izdebnik

Olimpia Zebrzydowice

10-20

15:00

Adam Polak

Klasa  B

Czarni Koziniec

Grom Grzechynia

10-20

15:30

Krzysztof Dudek

Klasa  B

Bystra

Lachy Lachowice

10-21

15:00

Łukasz Dragan

Klasa  B

Dąb Sidzina

Korona Skawinki

10-21

15:00

Witold Romanowski

Klasa  B

Leńcze

Błyskawica Marcówka

10-21

15:00

Tymoteusz Kraska

 

KLASA B Grupa 2

Klasa  B

Wikliniarz Woźniki

Skawa Witanowice

10-21

14:00

Krzysztof Dudek

Klasa  B

Borowik Bachowice

Dąb Tomice

10-21

15:00

Łukasz Borgosz

Klasa  B

Gronie Zagórnik

Gród Grodzisko

10-21

15:00

Marcin Fila

Klasa  B

Amator Babica

Huragan Inwałd

10-20

15:00

Andrzej Jamróz

Klasa  B

Leskowiec Rzyki

Sokół Chrząstowice

10-21

15:00

Bartosz Góralski

Klasa  B

Zaskawianka Wadowice

Nadwiślanka Brzeźnica

10-20

15:00

Witold Romanowski

Klasa  B

Przełęcz Kossowa

Olimpia Chocznia

10-21

15:00

Sławomir Wiecheć

 

KLASA B Oświęcim

Klasa  B

Pogórze Gierałtowice

Puls Broszkowice

10-20

15:00

Szymon Putek

 

KLASA C

Klasa  B

Zryw Lanckorona

Tarnawianka Tarnawa

10-21

15:00

Adam Polak

Klasa  B

Orzeł II Wieprz

Łysa Góra Zawadka

10-21

15:00

Szymon Putek

Klasa  B

Cedron Brody

Orzeł Radocza

10-20

15:00

Marcin Fila

Klasa  B

Spartak Skawce

Płomień Sosnowice

10-21

15:00

Michał Skrzypczak

Klasa  B

Sokół Frydrychowice

Pogoń Bugaj

10-20

15:00

Wojciech Seruga

 

I liga okręgowa A1 Junior

I liga

A1 Junior

Spartak Skawce

Górnik Brzeszcze

10-20

11:00

Adrian Zaremba

I liga

A1 Junior

Orzeł Ryczów

Brzezina Osiek

10-21

11:00

Paweł Wadowski

 

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy

I liga B1 Junior Mło

Skawa Wadowice

Huragan Inwałd

10-20

11:00

Marcin Sabuda

I liga B1 Junior Mło

Przełęcz Kossowa

Kalwarianka Kalwaria

10-20

11:00

Kamil Chrapek

 

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1

II liga B1 Junior Mło

Bystra

Lachy Lachowice

10-20

11:00

Sławomir Wiecheć

II liga B1 Junior Mło

Błyskawica Marcówka

Naroże Juszczyn

10-20

11:00

Marek Skrzypczak

II liga B1 Junior Mło

Żuraw Krzeszów

Strzelec Budzów

10-20

11:00

Maciej Lochert

II liga B1 Junior Mło

BCS Zawoja

Bieńkówka

10-20

14:00

Michał Fidelus

 

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2

II liga B1 Junior Mło

Leskowiec Rzyki

Wisła Łączany

10-20

11:00

Mirosław Pietraszek

II liga B1 Junior Mło

Żarek Stronie

Znicz Sułkowice Bolęcina

10-20

11:00

Bartosz Góralski

II liga B1 Junior Mło

Chełm Stryszów

Sosnowianka Stanisław

10-20

11:00

Tymoteusz Kraska

 

I liga okręgowa C1 Trampkarz     

I liga Trampkarz    

Borowik Bachowice

Kalwarianka Kalwaria

10-20

11:00

Adam Kutermak

 

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1    

II liga Trampkarz    

Świt Osielec

BCS Zawoja

10-20

11:00

Daniel Kachel

II liga Trampkarz    

Grom Grzechynia

Babia Góra Sucha Beskidzka

10-20

11:00

Maciej Pytlowski

II liga Trampkarz    

Lachy Lachowice

Huragan Skawica

10-21

11:00

Maciej Pytlowski

 

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2   

II liga Trampkarz    

Iskra Klecza

Żarek Barwałd Górny

10-20

10:00

Tomasz Moskała

 

I liga okręgowa D1 Młodzik   

I liga  Młodzik

Beskid Andrychów

Fablok  Chrzanów

10-20

11:00

Robert Grzywa

I liga  Młodzik

Strzelec Budzów

MKS Trzebinia

10-20

11:00

Tomasz  Bury

I liga  Młodzik

Halniak Maków Podhalański

Progress Andrychów

10-21

11:00

Jarosław Franczak

 

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2

II liga  Młodzik

Czwórka Andrychów

Halniak Targanice

10-20

11:00

Wojciech Seruga

 

I liga okręgowa E1 Orlik

Orlik

Strzelec I Budzów

Progress I Andrychów

10-20

14:30

Tomasz  Bury

 

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3   

Orlik

Jubilat Izdebnik

Stanisławianka Stanisław

10-20

13:30

Bartosz Góralski

 

I liga okręgowa F1 Żak Grupa 2               

II liga

 F1 Żak

Borowik Bachowice

Skawa I Wadowice

10-20

13:30

Adam Kutermak

II liga

 F1 Żak

Husaria Klecza Dolna

Orzeł Wieprz

10-21

10:00

Marcin Fila

II liga

 F1 Żak

Błyskawica Marcówka

Iskra Klecza

10-21

10:00

Mieczysław Talaga

II liga

 F1 Żak

Stanisławianka Stanisław

Żarek Barwałd Górny

10-21

10:00

Adrian Zaremba

 

MLJM (Dziewczęta)  

MZPN

Junior Mł

AKF Wisła Brzeźnica

Football Success Academy

10-21

14:00

Andrzej Jamróz

 

B1 "Małopolska 1-8" Junior Młodszy  

MZPN

Junior Mł

Dąb Paszkówka

Podgórze Kraków

10-20

11:00

Michał Kudela

 

Czwarta liga kobiet Grupa 1   

IV

Queens Witanowice

Burza Roczyny

10-20

15:00

Maciej Lochert