Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
NIP 551-251-40-12
e - mail : biuro@ppnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001
 

00005 - Oświęcim: Klasa okręgowa

 

L.p.

Gospodarze

Goście

Data

Godz.

Miejsce

Obsada

 

1

KALWARIANKA KALWARIA

LKS ŻARKI

2019-09-07

17:00

MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16)

Szymon Krawczyk (Malec)
Sławomir Spiesz (Kęty)
Bartłomiej Oczkoś (Przeciszów)

2

VICTORIA 1918 JAWORZNO

HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI

2019-09-07

17:00

 

Michał Matyjaszek (Kęty)
Przemysław Greń (Kozy)
Sebastian Sroka (Włosienica)

3

SOSNOWIANKA STANISŁAW

NADWIŚLANIN GROMIEC

2019-09-08

17:00

KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243)

Szymon Dziadowiec (Zagórnik)
Krystian Sroka (Włosienica)
Tomasz Wanat (Oświęcim)

4

ARKA BABICE

ZATORZANKA ZATOR

2019-09-07

17:00

Arka Babice (Babice, Zakopiańska 23)

Bartosz Kamiński (Wadowice)
Mariusz Adamczyk (Tomice)
Tomasz Moskała (Wysoka)

5

GARBARZ ZEMBRZYCE

NIWA NOWA WIEŚ

2019-09-07

17:00

LKS Garbarz Zembrzyce (Zembrzyce 583)

Marek Kulczyk (Regulice)
Michał Gębala (Libiąż)
Sebastian Celarek (Pogorzyce)

6

LKS Gorzów

BRZEZINA OSIEK

2019-09-07

17:00

 

Michał Kudela (Wadowice)
Maciej Pytlowski (Lachowice)
Dawid Wączak (Klecza Górna)

7

MKS LIBIĄŻ

UKS KS Chełmek

2019-09-08

13:00

MKS LIBIĄŻ (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10)

Marcin Fila (Wadowice)
Marek Skrzypczak (Wadowice)
Artur Żydek (Chocznia)

8

BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA

TEMPO BIAŁKA

2019-09-07

17:00

MICKIEWICZA (Sucha Beskidzka )

Sławomir Nachel (Młoszowa)
Dariusz Feliksik (Trzebinia)
Michał Gładys (Luszowice)

KLASA A

Klasa  A

Halniak Targanice

Astra Spytkowice

09-08

17:00

Mieczysław Chojna

Klasa  A

Sokół Przytkowice

Skawa Wadowice

09-07

15:30

Dawid Kachel

Klasa  A

Burza Roczyny

Wisła Łączany

09-07

17:00

Maciej Lochert

Klasa  A

Błyskawica Marcówka

Żuraw Krzeszów

09-07

17:00

Jarosław Franczak

Klasa  A

Orzeł Wieprz

Jałowiec Stryszawa

09-07

17:00

Bartlomiej Noga

Klasa  A

Korona Skawinki

Naroże Juszczyn

09-07

17:00

Paweł Wadowski

Klasa  A

Nadwiślanka Brzeźnica

BCS  Zawoja

09-08

17:00

Piotr Wajdzik

Klasa  A

Dąb Paszkówka

Huragan Inwałd

09-08

17:00

Krzysztof Dudek

KLASA B Grupa 1

Klasa  B

Bystra

Strzelec Budzów

09-07

17:00

Zbigniew Miś

Klasa  B

Żarek Stronie

Grom Grzechynia

09-08

17:00

Mariusz Adamczyk

Klasa  B

Jubilat Izdebnik

Lachy Lachowice

09-07

16:00

Jerzy Pająk

Klasa  B

Skawa Jaroszowice

Leńcze

09-08

17:00

Marcin Sabuda

Klasa  B

Chełm Stryszów

Dąb Sidzina

09-08

17:00

Michał Kudela

Klasa  B

Huragan Skawica

Spartak Skawce

09-07

15:00

Krzysztof Dudek

Klasa  B

Tarnawianka Tarnawa

Iskra Klecza

09-08

11:00

Krzysztof Gworek

 

KLASA B Grupa 2

Klasa  B

Wikliniarz Woźniki

Gród Grodzisko

09-07

17:00

Florian Ficek

Klasa  B

Dąb Tomice

Borowik Bachowice

09-07

17:00

Adam Polak

Klasa  B

Gronie Zagórnik

Sokół Chrząstowice

09-08

17:00

Daniel Galas

Klasa  B

Znicz Sułkowice Bolęcina

Relaks Wysoka

09-08

15:00

Maciej Pytlowski

Klasa  B

Amator Babica

Przełęcz Kossowa

09-08

11:00

Bartosz Kamiński

Klasa  B

Żarek Barwałd Górny

Zaskawianka Wadowice

09-07

17:00

Daniel Galas

Klasa  B

Cedron Brody

Olimpia Chocznia

09-07

11:00

Adrian Zaremba

 

KLASA C

Klasa  C

Olimpia Zebrzydowice

Skawa Witanowice

09-07

16:00

Krzysztof Gworek

Klasa  C

Jastrzębianka Jastrzębia

Victoria Półwieś

09-08

17:00

Adrian Dolny

Klasa  C

Łysa Góra Zawadka

Płomień Sosnowice

09-08

17:00

Łukasz Mnich

Klasa  C

Leskowiec Rzyki

Orzeł II Wieprz

09-08

11:00

Zbigniew Miś

Klasa  C

Orzeł Radocza

Zryw Lanckorona

09-07

17:00

Marek Skrzypczak

Klasa  C

Sokół Frydrychowice

Stanisławianka Stanisław

09-07

16:00

Wojciech Seruga

Klasa  C

Czarni Koziniec

Świt Osielec

09-08

11:30

Michał Bobrek

 

II liga okręgowa A1 Junior                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

II Liga Junior

Lachy Lachowice

Huragan Inwałd

09-07

11:00

Igor Wojas

II Liga Junior

Babia Góra Sucha Beskidzka

Bystra

09-08

11:00

Dawid Wączak

II Liga Junior

Borowik Bachowice

Skawa Jaroszowice

09-07

14:00

Ireneusz Warchał

II Liga Junior

Żuraw Krzeszów

Sosnowianka Stanisław

09-07

11:00

Michał Kudela

II Liga Junior

Wisła Łączany

Tempo Białka

09-07

11:00

Marek Stachyra

 

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

I Liga Junior mło

Leskowiec Rzyki

Triumf  Alwernia

09-07

13:00

Adam Polak

 

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

II Liga Junior mło

Halniak Targanice

Jałowiec Stryszawa

09-07

11:00

Łukasz Borgosz

II Liga Junior mło

Czarni Koziniec

Jastrzębianka Jastrzębia

09-07

11:00

Daniel Galas

II Liga Junior mło

Strzelec Budzów

Olimpia Chocznia

09-07

11:00

Mikołaj Sikora

II Liga Junior mło

Huragan Skawica

Dąb Sidzina

09-07

11:00

Łukasz Mnich

II Liga Junior mło

Żarek Barwałd Górny

Świt Osielec

09-07

12:00

Adrian Dolny

II Liga Junior mło

Żarek Stronie

Znicz Sułkowice Bolęcina

09-07

11:00

Artur Żydek

 

Oświęcim:  I liga okręgowa A1 Junior    

I liga

Junior

Beskid Andrychów

Halniak Maków Podhalański

09-08

13:00

Wojciech Seruga

 

A1 Junior "MLJS"         

Junior

Spartak Skawce

Unia Tarnów

09-07

10:00

Bartlomiej Noga

 

II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)         

Junior młodszy

Dąb Paszkówka

MKS Trzebinia

09-07

11:00

Witold Romanowski

I liga okręgowa C1 Trampkarz

I Liga Trampkarz

Beskid Andrychów

Kalwarianka Kalwaria

09-08

09:00

Sławomir Zięba

I Liga Trampkarz

Iskra Klecza

KS Chełmek

09-07

11:00

Marcin Fila

 

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1

II Liga Trampkarz

Halniak Maków Podhalański

Garbarz Zembrzyce

09-07

11:00

Hubert Gołuszka

II Liga Trampkarz

Świt Osielec

Bieńkówka

09-07

11:00

Kamil Gigoń

II Liga Trampkarz

Babia Góra Sucha Beskidzka

Bystra

09-07

11:00

Maciej Pytlowski

 

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2

II Liga Trampkarz

Wisła Brzeźnica

Pobiedr Paszkówka

09-07

11:00

Adam Kutermak

II Liga Trampkarz

Relaks Wysoka

Borowik Bachowice

09-07

11:00

Tomasz Moskała

II Liga Trampkarz

Beskid Andrychów

Kalwarianka Kalwaria

09-08

12:00

Wiktor Wojewodzic

II Liga Trampkarz

Karol Wadowice

Sokół Przytkowice

09-08

11:00

Jakub Włosak

 

I liga okręgowa D1 Młodzik

I Liga Młodzik

Beskid I Andrychów

MKS Trzebinia

09-08

16:00

Wiktor Wojewodzic

I Liga Młodzik

Skawa I Wadowice

Jałowiec I Stryszawa

09-07

10:00

Maciej Lochert

I Liga Młodzik

Strzelec Budzów

Karol I Wadowice

09-08

13:00

Mieczysław Talaga

 

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4

II Liga Młodzik

Halniak Targanice

Leskowiec Rzyki

09-07

13:00

Wiktor Wojewodzic

 

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2

II Liga Orlik

Orzeł Ryczów

Burza Roczyny

09-07

11:00

Dawid Sermak

II Liga Orlik

Zaskawianka Wadowice

Sokół Frydrychowice

09-07

10:00

Łukasz Rapacki

 

 

 

 

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3

II Liga Orlik

Borowik Bachowice

Relaks Wysoka

09-08

12:00

Marcin Sabuda

 

I liga okręgowa F1 Żak

I Liga Żaki

Husaria I Klecza Dolna

AM Cracovia Andrychów

09-08

13:00

Józef Skowronek

I Liga Żaki

Beskid I Andrychów

Karol Wadowice

09-08

10:00

Wojciech Sordyl

I Liga Żaki

Babia Góra I Sucha Beskidzka

Pobiedr Paszkówka

09-08

14:00

Hubert Gołuszka

 

II liga okręgowa F1 Żak Grupa 1

II Liga Żaki

Naroże Juszczyn

Błyskawica Marcówka

09-07

11:00

Tomasz Bury

II Liga Żaki

Lachy Lachowice

Jałowiec Stryszawa

09-08

10:00

Mateusz Juryta

II Liga Żaki

Czarni Koziniec

Halniak Maków Podhalański

09-08

10:00

Mikołaj Sikora

 

II liga okręgowa F1 Żak Grupa 2

II Liga Żaki

Beskid II Andrychów

Wisła Brzeźnica

09-08

11:00

Wojciech Sordyl

II Liga Żaki

Sosnowianka Stanisław

Zaskawianka Wadowice

09-08

10:00

Krzysztof Dudek

II Liga Żaki

Borowik Bachowice

Skawa II Wadowice

09-08

10:00

Marcin Sabuda

II Liga Żaki

Orzeł Wieprz

Czwórka Andrychów

09-08

10:00

Wiktor Wojewodzic

II Liga Żaki

Orzeł Ryczów

Husaria II Klecza Dolna

09-08

10:00

Dawid Sermak

 

C1 Trampkarz "Kobiety" 

I Liga Trampkarz

AKF Wisła Brzeźnica

Wizards Myślenice

09-07

13:00

Adam Kutermak

 

Czwarta liga kobiet   

IV liga

Queens Witanowice

AKF Wisła Brzeźnica

09-07

16:00

Łukasz Mnich

IV liga

Tempo Białka

Victoria Gaj

09-08

17:00

Maciej Lochert

 

 

Trzecia liga kobiet    

III liga

Burza Roczyny

Prądniczanka II Kraków

09-08

17:00

Dawid Kachel