Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
e - mail : biuro@ozpnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Podokręg Piłki Nożnej w Wadowicach informuje, że w dniu 9 luty 2019 roku / sobota / godz. 9 00 w hali sportowej w Wieprzu rozegrany został eliminacyjny turniej halowy młodzieży w kategorii Żaki rocznik 2010 i młodsi wg następującego harmonogramu :

UCZESTNICY TURNIEJU :           

L. p

Nazwa Klubu

  1.  

LKS STRZELEC BUDZÓW

  1.  

LKS ORZEŁ WIEPRZ

  1.  

AKS BESKID ANDRYCHÓW

  1.  

UKS CZWÓRKA ANDRYCHÓW

  1.  

HALNIAK I MAKÓW PODHALAŃSKI

  1.  

HALNIAK II MAKÓW PODHALAŃSKI

WYNIKI SPOTKAŃ :

L /.p

Gospodarz

Gość

Wyniki

  1.  

Beskid Andrychów

Orzeł Wieprz

0 : 3

  1.  

Czwórka Andrychów

Strzelec Budzów

0 : 2

  1.  

Halniak I Maków Podh

Halniak II Maków Podh

3 : 1

  1.  

Beskid Andrychów

Strzelec Budzów

3 : 0

  1.  

Czwórka Andrychów

Halniak II Maków Podh

1 : 0

  1.  

Halniak I Maków Podh

Orzeł Wieprz

1 : 3

  1.  

Beskid Andrychów

Halniak II Maków Podh

2 : 0

  1.  

Czwórka Andrychów

Halniak I Maków Podh

0 : 4

  1.  

Strzelec Budzów

Orzeł Wieprz

0 : 3

  1.  

Beskid Andrychów

Halniak I Maków Podh

1 : 3

  1.  

Czwórka Andrychów

Orzeł Wieprz

1 : 2

  1.  

Strzelec Budzów

Halniak II Maków Podh

0 : 1

  1.  

Beskid Andrychów

Czwórka Andrychów

5 : 0

  1.  

Orzeł Wieprz

Halniak II Maków Podh

0 : 0

  1.  

Halniak I Maków Podh

Strzelec Budzów

2 : 0

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU :

L. p

Nazwa zespołu

Ilość

Punkty

Bramki

  1.  

LKS ORZEŁ WIEPRZ

5

13

11 : 2

  1.  

MKS HALNIAK I MAKÓW PODH

5

12

13 : 5

  1.  

AKS BESKID ANDRYCHÓW

5

9

11 : 6

  1.  

MKS HALNIAK II MAKÓW PODH

5

4

2 : 6

  1.  

LKS STRZELEC BUDZÓW

5

3

2 : 9

  1.  

UKS CZWÓRKA ANDRYCHÓW

5

3

2 : 13

Uwaga : Po rozegraniu wszystkich meczów eliminacyjnych wyłoniony zostanie układ gier finałowych. Terminy spotkań finałowych zostaną podane w kolejnych komunikatach.

Podokręg Piłki Nożnej w Wadowicach informuje, że w dniu 10 luty 2019 roku / niedziela / godz. 9 00 w hali sportowej w Maków Podhalański rozegrany został eliminacyjny turniej halowy młodzieży w kategorii Orlika rocznik 2008 i młodsi wg następującego harmonogramu :

UCZESTNICY TURNIEJU :           

L. p

Nazwa Klubu

  1.  

LKS STRZELEC I BUDZÓW

  1.  

LKS STRZELEC II BUDZÓW

  1.  

MKS HALANIAK I MAKÓW PODHALAŃSKI

  1.  

MKS HALANIAK II MAKÓW PODHALAŃSKI

  1.  

BCS ZAWOJA

WYNIKI SPOTKAŃ :

L /.p

Gospodarz

Gość

Wyniki

  1.  

Halniak I Maków Podh

Halniak II Maków Podh

8 : 0

  1.  

Strzelec I Budzów

Strzelec II Budzów

2 : 1

  1.  

BCS Zawoja

Halniak I Maków Podh

1 : 3

  1.  

Halniak II Maków Podh

Strzelec II Budzów

0 : 5

  1.  

Strzelec I Budzów

BCS Zawoja

1 : 4

  1.  

Halniak I Maków Podh

Strzelec II Budzów

2 : 0

  1.  

Halniak II Maków Podh

Strzelec I Budzów

0 : 6

  1.  

BCS Zawoja

Strzelec II Budzów

1 : 0

  1.  

Halniak I Maków Podh

Strzelec I Budzów

3 : 0

  1.  

BCS Zawoja

Halniak II Maków Podh

6 : 1

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU :

L. p

Nazwa zespołu

Ilość

Punkty

Bramki

  1.  

MKS HALNIAK I MAKÓW PODH

4

12

16 : 1

  1.  

BCS ZAWOJA

4

9

12 : 5

  1.  

LKS STRZELEC I BUDZÓW

4

6

9 : 8

  1.  

LKS STRZELEC II BUDZÓW

4

3

6 : 5

  1.  

MKS HALNIAK II MAKÓW PODH

4

0

1 : 25

Uwaga : Po rozegraniu wszystkich meczów eliminacyjnych wyłoniony zostanie układ gier finałowych. Terminy spotkań finałowych zostaną podane w kolejnych komunikatach.

Podokręg Piłki Nożnej w Wadowicach informuje, że w dniu 26 stycznia 2019 roku / sobota / godz. 9 00 w hali sportowej w Stryszawa rozegrany został eliminacyjny turniej halowy młodzieży w kategorii Orliki rocznik 2008 i młodsi wg następującego harmonogramu:

UCZESTNICY TURNIEJU :           

L. p

Nazwa Klubu

  1.  

KS DĄB SIDZINA

  1.  

LKS JAŁOWIEC STRYSZAWA

  1.  

LKS LACHY LACHOWICE

  1.  

MKS BABIA GÓRA I SUCHA BESKIDZKA

  1.  

MKS BABIA GÓRA II SUCHA BESKIDZKA

WYNIKI SPOTKAŃ :

L /.p

Gospodarz

Gość

Wyniki

  1.  

Babia Góra I Sucha Besk

Babia Góra II Sucha Besk

0 : 3

  1.  

Dąb Sidzina

Jałowiec Stryszawa

1 : 1

  1.  

Lachy Lachowice

Babia Góra I Sucha Besk

3 : 0

  1.  

Babia Góra II Sucha Besk

Jałowiec Stryszawa

3 : 1

  1.  

Dąb Sidzina

Lachy Lachowice

0 : 1

  1.  

Babia Góra I Sucha Besk

Jałowiec Stryszawa

0 : 3

  1.  

Babia Góra II Sucha Besk

Dąb Sidzina

3 : 0

  1.  

Lachy Lachowice

Jałowiec Stryszawa

0 : 1

  1.  

Babia Góra I Sucha Besk

Dąb Sidzina

0 : 3

  1.  

Lachy Lachowice

Babia Góra II Sucha Besk

1 : 4

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU :

L. p

Nazwa zespołu

Ilość

Punkty

Bramki

  1.  

MKS BABIA GÓRA II SUCHA BESK

4

12

13 : 2

  1.  

LKS JAŁOWIEC STRYSZAWA

4

7

6 : 4

  1.  

LKS LACHY LACHOWICE

4

6

5 : 5

  1.  

KS DĄB SIDZINA

4

4

4 : 5

  1.  

MKS BABIA GÓRA I SUCHA BESK

4

0

0 : 12

Uwaga : Po rozegraniu wszystkich meczów eliminacyjnych wyłoniony zostanie układ gier finałowych. Terminy spotkań finałowych zostaną podane w kolejnych komunikatach.

Podokręg Piłki Nożnej w Wadowicach informuje, że w dniu 26 stycznia 2019 roku / sobota / godz. 9 00 w hali sportowej w Wieprzu rozegrany został eliminacyjny turniej halowy młodzieży w kategorii Orlika rocznik 2008 i młodsi wg następującego harmonogramu: 

UCZESTNICY TURNIEJU :           

L. p

Nazwa Klubu

  1.  

PUKS KAROL II WADOWICE – brak zespołu

  1.  

LKS ORZEŁ I WIEPRZ

  1.  

LKS BURZA ROCZYNY

  1.  

AFK WISŁA BRZEŹNICA – DZIEWCZĘTA

  1.  

AP PROGRESS ANDRYCHÓW – brak zespołu

  1.  

LKS ORZEŁ II WIEPRZ

WYNIKI SPOTKAŃ :

L /.p

Gospodarz

Gość

Wyniki

  1.  

Orzeł I Wieprz

Burza Roczyny

0 : 2

  1.  

Orzeł II Wieprz

Wisła Brzeźnica

1 : 4

  1.  

Burza Roczyny

Orzeł II Wieprz

2 : 2

  1.  

Burza Roczyny

Wisła Brzeźnica

0 : 3

  1.  

Orzeł I Wieprz

Orzeł II Wieprz

3 : 1

  1.  

Wisła Brzeźnica

Orzeł I Wieprz

4 : 0

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU :

L. p

Nazwa zespołu

Ilość

Punkty

Bramki

  1.  

AFK WISŁA BRZEŹNICA

3

9

11 : 1

  1.  

LKS BURZA ROCZYNY

3

4

4 : 5

  1.  

LKS ORZEŁ I WIEPRZ

3

3

3 : 7

  1.  

LKS ORZEŁ II WIEPRZ

3

1

4 : 9

Uwaga : Po rozegraniu wszystkich meczów eliminacyjnych wyłoniony zostanie układ gier finałowych. Terminy spotkań finałowych zostaną podane w kolejnych komunikatach.

Podokręg Piłki Nożnej w Wadowicach informuje, że w dniu 27 stycznia 2019 roku / niedziela / godz. 9 00 w hali sportowej w Stryszawa rozegrany został eliminacyjny turniej halowy młodzieży w kategorii Żaki rocznik 2010 i młodsi wg następującego harmonogramu:

UCZESTNICY TURNIEJU :           

L. p

Nazwa Klubu

  1.  

KS DĄB SIDZINA

  1.  

LKS JAŁOWIEC I STRYSZAWA

  1.  

LKS JAŁOWIEC II STRYSZAWA

  1.  

MKS BABIA GÓRA I SUCHA BESKIDZKA

  1.  

MKS BABIA GÓRA II SUCHA BESKIDZKA

  1.  

LKS LACHY LACHOWICE

WYNIKI SPOTKAŃ :

L /.p

Gospodarz

Gość

Wyniki

  1.  

Jałowiec I Stryszawa

Jałowiec II Stryszawa

2 : 2

  1.  

Babia Góra I Sucha Besk

Babia Góra II Sucha Besk

0 : 4

  1.  

Lachy Lachowice

Dąb Sidzina

3 : 0

  1.  

Jałowiec I Stryszawa

Babia Góra II Sucha Besk

1 : 0

  1.  

Babia Góra I Sucha Besk

Dąb Sidzina

3 : 0

  1.  

Lachy Lachowice

Jałowiec II Stryszawa

1 : 3

  1.  

Jałowiec I Stryszawa

Dąb Sidzina

3 : 0

  1.  

Babia Góra I Sucha Besk

Lachy Lachowice

4 : 0

  1.  

Babia Góra II Sucha Besk

Jałowiec II Stryszawa

0 : 1

  1.  

Jałowiec I Stryszawa

Lachy Lachowice

2 : 0

  1.  

Babia Góra I Sucha Besk

Jałowiec II Stryszawa

1 : 1

  1.  

Babia Góra II Sucha Besk

Dąb Sidzina

3 : 0

  1.  

Jałowiec I Stryszawa

Babia Góra I Sucha Besk

1 : 1

  1.  

Jałowiec II Stryszawa

Dąb Sidzina

3 : 0

  1.  

Lachy Lachowice

Jałowiec II Stryszawa

0 : 3

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU :

L. p

Nazwa zespołu

Ilość

Punkty

Bramki

  1.  

LKS JAŁOWIEC I STRYZAWA

5

11

10 : 4

  1.  

LKS JAŁOWIEC II STRYZAWA

5

11

9 : 3

  1.  

MKS BABIA GÓRA II SUCHA BESK

5

9

10 : 2

  1.  

MKS BABIA GÓRA I SUCHA BESK

5

8

9 : 6

  1.  

LACHY LACHOWICE

5

3

4 : 12

  1.  

KS DĄB SIDZINA

5

0

0 : 15

Uwaga : Po rozegraniu wszystkich meczów eliminacyjnych wyłoniony zostanie układ gier finałowych. Terminy spotkań finałowych zostaną podane w kolejnych komunikatach.