Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
e - mail : biuro@ozpnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Podokręg Piłki Nożnej w Wadowicach informuje, że w dniu 16 grudnia 2018 roku / niedziela / godz. 13 00 w hali sportowej w Kalwaria rozegrany został eliminacyjny turniej halowy młodzieży w kategorii Młodzika rocznik 2006 i młodsi wg następującego harmonogramu:

UCZESTNICY TURNIEJU :           

L. p

Nazwa Klubu

  1.  

GKS ŚWIT I OSIELEC

  1.  

GKS ŚWIT II OSIELEC

  1.  

MKS SKAWA II WADOWICE

  1.  

LKS ZNICZ SUŁKOWICE

  1.  

AFK WISŁA BRZEŹNICA – DZIEWCZĘTA

  1.  

AKS BESKID I ANDRYCHÓW

WYNIKI SPOTKAŃ :

L /.p

Gospodarz

Gość

Wyniki

  1.  

Świt I Osielec

Świt II Osielec

1 : 0

  1.  

Wisła Brzeźnica

Skawa Wadowice

3 : 1

  1.  

Beskid I Andrychów

Znicz Sułkowice

9 : 0

  1.  

Świt I Osielec

Skawa Wadowice

0 : 0

  1.  

Wisła Brzeźnica

Znicz Sułkowice

1 : 0

  1.  

Beskid I Andrychów

Świt II Osielec

3 : 0

  1.  

Świt I Osielec

Znicz Sułkowice

2 : 0

  1.  

Wisła Brzeźnica

Beskid I Andrychów

0 : 3

  1.  

Skawa Wadowice

Świt II Osielec

0 : 1

  1.  

Świt I Osielec

Beskid I Andrychów

0 : 2

  1.  

Wisła Brzeźnica

Świt II Osielec

0 : 2

  1.  

Skawa Wadowice

Znicz Sułkowice

1 : 1

  1.  

Świt I Osielec

Wisła Brzeźnica

0 : 5

  1.  

Świt II Osielec

Znicz Sułkowice

0 : 2

  1.  

Beskid I Andrychów

Skawa Wadowice

1 : 0

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU :

L. p

Nazwa zespołu

Ilość

Punkty

Bramki

  1.  

AKS BESKID  I ANDRYCHÓW

5

15

18 : 0

  1.  

AFK WISŁA BRZEŹNICA

5

9

9 : 6

  1.  

GKS ŚWIT I OSIELEC

5

7

3 : 7

  1.  

GKS ŚWIT II OSIELEC

5

6

3 : 6

  1.  

LKS ZNICZ SUŁKOWICE

5

4

3 : 13

  1.  

MKS SKAWA II WADOWICE

5

2

2 : 6

Uwaga : Po rozegraniu wszystkich meczów eliminacyjnych wyłoniony zostanie układ gier finałowych. Terminy spotkań finałowych zostaną podane w kolejnych komunikatach.