Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
e - mail : biuro@ozpnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Informacja Kolegium Sędziów Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice dotycząca obsady sędziowskiej na zawody seniorzy oraz młodzieżowe sezon 2017/2018 prowadzonych przez Podokręg Wadowice z dnia 21/22.10.2017 roku.

KLASA A

Klasa  A

Olimpia Chocznia

Skawa Wadowice

10-22

15:00

Mariusz Adamczyk

Klasa  A

Sokół Przytkowice

Orzeł Wieprz

10-22

15:00

Maciej Lochert

Klasa  A

Relaks Wysoka

Babia Góra Sucha Beskidzka

10-21

15:00

Dawid Pająk

Klasa  A

Burza Roczyny

Huragan Inwałd

10-22

15:00

KS Oświęcim

Klasa  A

Znicz Sułkowice Bolęcina

Jałowiec Stryszawa

10-22

15:00

Bartosz Kamiński

Klasa  A

Dąb Tomice

Astra Spytkowice

10-21

15:00

Michał Bobrek

Klasa  A

Babiogórskie Centrum Sportu Zawoja

Żarek Barwałd Górny

10-21

12:00

Szymon Putek

Klasa  A

Leskowiec Rzyki

Strzelec Budzów

10-22

11:00

Sławomir Zięba

Klasa  A

Orzeł Witkowice

Lks Rajsko

10-21

15:00

Daniel Galas

 

KLASA B  Grupa 1

Klasa  B

Olimpia Zebrzydowice

Błyskawica Marcówka

10-22

15:00

Michał Bobrek

Klasa  B

Bieńkówka

Tarnawianka Tarnawa

10-22

11:00

Michał Fidelus

Klasa  B

Huragan Skawica

Leńcze

10-21

15:00

Tymoteusz Kraska

Klasa  B

Żarek Stronie

Żuraw Krzeszów

10-22

15:00

Wojciech Seruga

Klasa  B

Bystra

Grom Grzechynia

10-21

15:00

Michał Kudela

Klasa  B

Dąb Sidzina

Lachy Lachowice

10-22

15:00

Zbigniew Miś

Klasa  B

Chełm Stryszów

Korona Skawinki

10-22

15:00

Andrzej Jamróz

 

KLASA B  Grupa 2

Klasa  B

Sokół Frydrychowice

Amator Babica

10-22

15:00

Michał Skrzypczak

Klasa  B

Wisła Łączany

Victoria Półwieś

10-22

13:00

Jerzy Pająk

Klasa  B

Nadwiślanka Brzeźnica

Gród Grodzisko

10-22

15:00

Bartlomiej Noga

Klasa  B

Borowik Bachowice

Przełęcz Kossowa

10-22

15:00

Dawid Handerski

Klasa  B

Wikliniarz Woźniki

Skawa Jaroszowice

10-21

15:00

Krzysztof Dudek

Klasa  B

Czarni Koziniec

Halniak Targanice

10-22

11:00

Daniel Galas

Klasa  B

Sokół Chrząstowice

Skawa Witanowice

10-21

15:00

Maciej Stopa

 

KLASA C

Klasa  C

Jastrzębianka Jastrzębia

Iskra Klecza II

10-22

11:00

Mieczysław Chojna

Klasa  C

Świt Osielec

Orzeł Wieprz II

10-21

15:00

Jerzy Pająk

Klasa  C

Jubilat Izdebnik

Łysa Góra Zawadka

10-21

15:00

Maciej Lochert

Klasa  C

Pogoń Bugaj

Zaskawianka Wadowice

10-21

15:00

Łukasz Borgosz

Klasa  C

Płomień Sosnowice

Gronie Zagórnik

10-22

15:00

Michał Kudela

Klasa  C

Orzeł Radocza

Zryw Lanckorona

10-22

11:00

Szymon Putek

 

II liga okręgowa A1 Junior

II Liga Jun. St

Babia Góra Sucha Beskidzka

Beskid Andrychów

10-22

09:00

Michał Tomaszewski

II Liga Jun. St

Sokół Przytkowice

Cedron Brody

10-21

10:00

Michał Tomaszewski

II Liga Jun. St

Spartak Skawce

Żarek Barwałd Górny

10-21

11:00

Bartlomiej Noga

II Liga Jun. St

Halniak Maków Podhalański

Skawa Jaroszowice

10-21

11:00

Zbigniew Miś

II Liga Jun. St

Halniak Targanice

Orzeł Ryczów

10-21

11:00

Robert Grzywa

II Liga Jun. St

Olimpia Chocznia

Iskra Klecza

10-21

11:00

Kazimierz Targosz

 

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy

I Liga Jun.Mł

Astra Spytkowice

D&R Unia Oświęcim

10-21

11:00

Sławomir Wiecheć

I Liga Jun.Mł

Relaks Wysoka

Dąb Paszkówka

10-22

11:00

Michał Kudela

I Liga Jun.Mł

Przełęcz Kossowa

Huragan Inwałd

10-21

11:00

Paweł Maćkowicz

 

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1

II Liga Jun.Mł

Orzeł Radocza

Żarek Stronie

10-21

11:00

Daniel Kachel

II Liga Jun.Mł

Wisła Łączany

Znicz Sułkowice Bolęcina

10-21

11:00

Daniel Galas

II Liga Jun.Mł

Chełm Stryszów

Zaskawianka Wadowice

10-21

11:00

Maciej Stopa

 

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2

II Liga Jun.Mł

Dąb Sidzina

Tempo Białka

10-21

11:00

Jarosław Franczak

II Liga Jun.Mł

Huragan Skawica

Strzelec Budzów

10-21

11:00

Andrzej Jamróz

II Liga Jun.Mł

Bystra

Świt Osielec

10-21

11:00

Wojciech Seruga

II Liga Jun.Mł

Bieńkówka

Babiogórskie Centrum Sportu Zawoja

10-21

11:00

Maciej Pytlowski

 

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1         

II Liga Trampkarz

Skawa Wadowice

Babia Góra Sucha Beskidzka

10-21

11:00

Michał Skrzypczak

II Liga Trampkarz

Jastrzębianka Jastrzębia

Lachy Lachowice

10-21

11:00

Łukasz Dragan

II Liga Trampkarz

Jałowiec Stryszawa

Naroże Juszczyn

10-21

11:00

Józef Rzadek

II Liga Trampkarz

Jubilat Izdebnik

Żarek Barwałd Górny

10-21

11:00

Krzysztof Wycisk

II Liga Trampkarz

Grom Grzechynia

Żuraw Krzeszów

10-21

11:00

Bartosz Góralski

 

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2         

II Liga Trampkarz

Halniak Targanice

Borowik Bachowice

10-22

11:00

Łukasz Borgosz

II Liga Trampkarz

Gród Grodzisko

Leskowiec Rzyki

10-21

11:00

Marcin Sabuda

II Liga Trampkarz

Gronie Zagórnik

Łysa Góra Zawadka

10-21

11:00

Ireneusz Warchał

II Liga Trampkarz

Pobiedr Paszkówka

Olimpia Chocznia

10-21

12:00

Jan Kołacz

 

I liga okręgowa D1 Młodzik                             

I Liga Młodzik

Wisła Brzeźnica

Brzezina Osiek

10-21

11:00

Adam Kutermak

I Liga Młodzik

Strzelec Budzów

Karol Wadowice II

10-21

11:00

Maciej Lochert

 

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2                         

II Liga Młodzik

Sosnowianka Stanisław

Kalwarianka Kalwaria I

10-21

10:00

Damian Serwin

 

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2                                   

II Liga

Orlik

Korona Skawinki

Pobiedr Paszkówka

10-21

10:00

Jan Kołacz

 

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3                                  

II Liga

Orlik

Dąb Tomice

Skawa Wadowice

10-21

10:00

Piotr Tłomak

 

II liga okręgowa F1 Żak Grupa 1

II Liga Żak

Babia Góra Sucha Beskidzka I

Halniak Maków Podhalański

10-22

14:00

Jarosław Franczak

 

II liga okręgowa F1 Żak Grupa 2

 

II Liga Żak

Wisła Brzeźnica

Strzelec Budzów

10-22

10:00

Adam Kutermak

II Liga Żak

Tarnawianka Tarnawa

Św. Józef Kalwaria Zebrz

10-22

10:00

Maciej Pytlowski

 

II liga okręgowa F1 Żak Grupa 3

II Liga Żak

Beskid Andrychów

Orzeł Wieprz

10-22

14:00

Krzysztof Kalisz

II Liga Żak

Karol Wadowice II

Orzeł Wieprz

10-21

09:00

Michał Skrzypczak

 

Małopolska Liga Trampkarzy  C1 Trampkarz  

 

MLT

PUKS Karol Wadowice

AS Progres Kraków

10-21

14:00

Bartlomiej Noga

MLT

Beskid Andrychów

Cracovia 

10-22

11:00

Marcin Fila

 

Małopolska Liga Młodzik  D1 Młodzik                    

 

MLM

PUKS Karol Wadowice

Akademia Piłkarska 21 Kraków

10-21

11:00

Mariusz Adamczyk

 

IV Liga Kobiet Grupa 2

IV Liga

Wisła Brzeźnica

Novi Narama

10-22

12:00

Krzysztof Dudek

IV Liga

Queens Witanowice

Prądniczanka II Kraków

10-21

15:00

Maciej Pytlowski