Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
e - mail : biuro@ozpnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Informacja Kolegium Sędziów Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice dotycząca obsady sędziowskiej na zawody seniorzy oraz młodzieżowe sezon 2017/2018 prowadzonych przez Podokręg Wadowice z dnia 2/3.09.2017 roku.

KLASA A

 

Klasa  A

Soła Łęki

Solavia Grojec

09-02

16:00

Daniel Galas

Klasa  A

Dąb Tomice

Burza Roczyny

09-03

17:00

Dawid Handerski

Klasa  A

Babiogórskie Centrum Sportu Zawoja

Relaks Wysoka

09-03

15:00

Zbigniew Miś

Klasa  A

Leskowiec Rzyki

Sokół Przytkowice

09-03

17:00

Mariusz Adamczyk

Klasa  A

Strzelec Budzów

Skawa Wadowice

09-03

15:00

Łukasz Dragan

Klasa  A

Żarek Barwałd Górny

Orzeł Wieprz

09-02

17:00

Tomasz Moskała

Klasa  A

Astra Spytkowice

Babia Góra Sucha Beskidzka

09-03

17:00

Maciej Pytlowski

Klasa  A

Jałowiec Stryszawa

Huragan Inwałd

09-02

17:00

Marcin Sankowski

 

 

 

 

KLASA B  Grupa 1

 

Klasa  B

Żarek Stronie

Olimpia Zebrzydowice

09-03

17:00

Marek Skrzypczak

Klasa  B

Bystra

Huragan Skawica

09-02

17:00

Mieczysław Chojna

Klasa  B

Dąb Sidzina

Bieńkówka

09-03

17:00

Adam Kutermak

Klasa  B

Chełm Stryszów

Błyskawica Marcówka

09-03

17:00

Michał Bobrek

Klasa  B

Korona Skawinki

Tarnawianka Tarnawa

09-03

17:00

Łukasz Borgosz

Klasa  B

Leńcze

Lachy Lachowice

09-03

17:00

Mieczysław Chojna

Klasa  B

Grom Grzechynia

Żuraw Krzeszów

09-03

14:00

Andrzej Jamróz

 

KLASA B  Grupa 2

 

Klasa  B

Borowik Bachowice

Sokół Frydrychowice

09-03

17:00

Jerzy Pająk

Klasa  B

Wikliniarz Woźniki

Nadwiślanka Brzeźnica

09-02

17:00

Damian Serwin

Klasa  B

Czarni Koziniec

Wisła Łączany

09-03

11:00

Daniel Kachel

Klasa  B

Sokół Chrząstowice

Amator Babica

09-03

11:00

Wojciech Seruga

Klasa  B

Skawa Witanowice

Victoria Półwieś

09-03

11:00

Paweł Maćkowicz

Klasa  B

Halniak Targanice

Gród Grodzisko

09-03

17:00

Krzysztof Dudek

Klasa  B

Skawa Jaroszowice

Przełęcz Kossowa

09-02

17:00

Bartosz Kamiński

 

KLASA C

 

Klasa  C

Jubilat Izdebnik

Jastrzębianka Jastrzębia

09-03

11:00

Maciej Pytlowski

Klasa  C

Pogoń Bugaj

Świt Osielec

09-02

17:00

Adam Kutermak

Klasa  C

Płomień Sosnowice

Iskra Klecza II

09-03

17:00

Michał Fidelus

Klasa  C

Orzeł Radocza

Orzeł Wieprz II

09-03

11:00

Marcin Fila

Klasa  C

Zryw Lanckorona

Łysa Góra Zawadka

09-03

17:00

Michał Kudela

Klasa  C

Zaskawianka Wadowice

Gronie Zagórnik

09-02

17:00

Jerzy Pająk

 

I liga okręgowa A1 Junior

 

I Liga Jun. St

Astra Spytkowice

Lachy Lachowice

09-02

11:30

Szymon Putek

 

II liga okręgowa A1 Junior

 

II Liga Jun. St

Halniak Maków Podhalański

Sokół Przytkowice

09-02

11:00

Łukasz Borgosz

II Liga Jun. St

Halniak Targanice

Beskid Andrychów

09-02

11:00

Mariusz Rusinek

II Liga Jun. St

Olimpia Chocznia

Cedron Brody

09-02

11:00

Krzysztof Dudek

II Liga Jun. St

Iskra Klecza

Żarek Barwałd Górny

09-02

11:00

Paweł Maćkowicz

II Liga Jun. St

Orzeł Ryczów

Skawa Jaroszowice

09-02

11:00

Adam Kutermak

 

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy

 

I Liga Jun.Mł

Relaks Wysoka

Bulowice Bulowice

09-02

16:00

Kazimierz Targosz

I Liga Jun.Mł

Kalwarianka Kalwaria

D&R Unia Oświęcim

09-02

11:00

Wojciech Seruga

I Liga Jun.Mł

Huragan Inwałd

Dąb Paszkówka

09-02

11:00

Mariusz Adamczyk

 

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1

 

II Liga Jun.Mł

Orzeł Radocza

Sosnowianka Stanisław

09-02

11:00

Michał Skrzypczak

II Liga Jun.Mł

Wisła Łączany

Sokół Frydrychowice

09-02

11:00

Mieczysław Chojna

II Liga Jun.Mł

Chełm Stryszów

Żarek Stronie

09-02

10:00

Adrian Zaremba

II Liga Jun.Mł

Zaskawianka Wadowice

Znicz Sułkowice Bolęcina

09-02

11:00

Tymoteusz Kraska

 

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2

 

II Liga Jun.Mł

Tempo Białka

Huragan Skawica

09-02

11:00

Maciej Pytlowski

II Liga Jun.Mł

Bystra

Dąb Sidzina

09-02

11:00

Jerzy Pająk

II Liga Jun.Mł

Błyskawica Marcówka

Strzelec Budzów

09-02

11:00

Dawid Kachel

II Liga Jun.Mł

Bieńkówka

Świt Osielec

09-02

11:00

Bartosz Góralski

II Liga Jun.Mł

Babiogórskie Centrum Sportu Zawoja

Spartak Skawce

09-02

11:00

Kamil Gigoń

 

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1         

 

II Liga Trampkarz

Halniak Maków Podhalański

D&R Unia Oświęcim

09-02

14:00

Bartosz Góralski

 

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1         

 

II Liga Trampkarz

Babia Góra Sucha Beskidzka

Lachy Lachowice

09-02

11:00

Maciej Lochert

II Liga Trampkarz

Jałowiec Stryszawa

Skawa Wadowice

09-02

11:00

Michał Fidelus

II Liga Trampkarz

Jubilat Izdebnik

Jastrzębianka Jastrzębia

09-02

11:00

Adrian Dolny

II Liga Trampkarz

Grom Grzechynia

Naroże Juszczyn

09-02

11:00

Józef Rzadek

II Liga Trampkarz

Żuraw Krzeszów

Żarek Barwałd Górny

09-02

15:00

Józef Nieciąg

 

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2         

 

II Liga Trampkarz

Borowik Bachowice

Gród Grodzisko

09-02

11:00

Sabuda Marcin

II Liga Trampkarz

Gronie Zagórnik

Halniak Targanice

09-02

11:00

Dawid Handerski

II Liga Trampkarz

Burza Roczyny

Łysa Góra Zawadka

09-02

11:00

Robert Grzywa

II Liga Trampkarz

Czarni Koziniec

Olimpia Chocznia

09-02

11:00

Marcin Kręcioch

 

I liga okręgowa D1 Młodzik                             

 

I Liga Młodzik

Skawa Wadowice

D&R Unia Oświęcim

09-02

11:00

Michał Kudela

I Liga Młodzik

Karol Wadowice II

Fablok Chrzanów

09-02

10:00

Daniel Galas

 

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3                                 

 

II Liga Młodzik

Pobiedr Paszkówka

Beskid Andrychów II

09-03

15:30

Jan Kołacz

 

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 

 

II Liga Orlik

Korona Skawinki

Sosnowianka Stanisław

09-02

10:00

BRAK SĘDZIEGO

 

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 

 

II Liga Orlik

Beskid Andrychów I

Św. Józef Kalwaria Zebrz

09-02

13:00

Dawid Handerski

II Liga Orlik

Iskra Klecza

Progress Andrychów

09-02

10:00

Paweł Maćkowicz

 

II liga okręgowa F1 Żak Grupa 1

 

II Liga Żak

Lachy Lachowice

Naroże Juszczyn

09-03

10:00

Dawid Kachel

II Liga Żak

Halniak Maków Podhalański

Babia Góra Sucha Beskidzka II

09-03

10:00

Michał Fidelus

 

II liga okręgowa F1 Żak Grupa 2

 

II Liga Żak

Tarnawianka Tarnawa

Iskra Klecza

09-03

10:00

Zbigniew Miś

II Liga Żak

Strzelec Budzów

Skawa Wadowice

09-02

14:00

Józef Rzadek

 

II liga okręgowa F1 Żak Grupa 3

 

II Liga Żak

Karol Wadowice Ii

Beskid Andrychów

09-03

10:00

Marcin Sankowski

II Liga Żak

Orzeł Wieprz

Karol Wadowice I

09-03

10:00

Robert Grzywa

II Liga Żak

Orzeł Ryczów

Progress Andrychów II

09-03

10:00

Paweł Wadowski

 

Małopolska Liga Juniorów Młodszych B1 Junior Młodszy

 

MLJM

PUKS Karol Wadowice

Dunajec Ostrowsko

09-02

13:00

Łukasz Dragan

 

IV Liga Kobiet Grupa 2

 

IV Liga

Wisła Brzeźnica

Burza Roczyny

09-03

17:00

Daniel Galas

IV Liga

Queens Witanowice

Novi Narama

09-02

15:00

Maciej Lochert