Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: I liga okręgowa A1 Junior

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-08-18/2018-09-19

1SPARTAK SKAWCE - MKS TRZEBINIA 2018-08-2118:00LKS Spartak Skawce (Skawce 12)6:0
2LKS RAJSKO - Bulowice Bulowice2018-08-1811:00LKS Rajsko (Rajsko, Szeroka 13)6:2
3Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO - D&R Unia Oświęcim2018-08-2117:00Jaworzno, Wygoda 723:1
4Orzeł Witkowice - FABLOK CHRZANÓW2018-08-1811:00Orzeł Witkowice (Witkowice, Dworska 5)1:0
5ORZEŁ RYCZÓW - Górnik Brzeszcze2018-08-1911:00LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23)3:1
6BRZEZINA OSIEK - ISKRA KLECZA2018-08-1815:00Brzezina Osiek (Osiek, Główna 94)3:2
7MKS LIBIĄŻ - UKS KS Chełmek2018-09-1916:00MKS LIBIĄŻ (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10)1:6


Kolejka: 2 w dniach 2018-08-25/2018-08-26

8MKS TRZEBINIA  - UKS KS Chełmek2018-08-2611:00MKS Trzebinia Siersza (Trzebinia, Tadeusza Kościuszki 33)1:7
9ISKRA KLECZA - MKS LIBIĄŻ2018-08-2511:00LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1)3:1
10Górnik Brzeszcze - BRZEZINA OSIEK2018-08-2617:00KS Górnik Brzeszcze (Brzeszcze, Ofiar Oświęcimia 68)0:3
11FABLOK CHRZANÓW - ORZEŁ RYCZÓW2018-08-2510:00MKS Chrzanów (Chrzanów, Leśna 20)1:2
12D&R Unia Oświęcim - Orzeł Witkowice2018-08-2610:00MOSiR Oświęcim (Oświęcim, Legionów 15)3:1
13Bulowice Bulowice - Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO2018-08-2611:00LKS Bulowice (Bulowice 22)0:3
14SPARTAK SKAWCE - LKS RAJSKO2018-08-2511:00LKS Spartak Skawce (Skawce 12)9:0


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-01/2018-09-02

15LKS RAJSKO - MKS TRZEBINIA 2018-09-0111:00LKS Rajsko (Rajsko, Szeroka 13)0:5
16Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO - SPARTAK SKAWCE2018-09-0211:00Jaworzno, Wygoda 721:1
17Orzeł Witkowice - Bulowice Bulowice2018-09-0112:00Orzeł Witkowice (Witkowice, Dworska 5)4:0
18ORZEŁ RYCZÓW - D&R Unia Oświęcim2018-09-0211:00LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23)0:1
19BRZEZINA OSIEK - FABLOK CHRZANÓW2018-09-0111:00Brzezina Osiek (Osiek, Główna 94)3:1
20MKS LIBIĄŻ - Górnik Brzeszcze2018-09-0116:00MKS LIBIĄŻ (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10)3:1
21UKS KS Chełmek - ISKRA KLECZA2018-09-0111:30UKS KS Chełmek (Chełmek, Krakowska 22)10:1


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-08/2018-09-09

22MKS TRZEBINIA  - ISKRA KLECZA2018-09-0913:00MKS Trzebinia Siersza (Trzebinia, Tadeusza Kościuszki 33)1:1
23Górnik Brzeszcze - UKS KS Chełmek2018-09-0917:00KS Górnik Brzeszcze (Brzeszcze, Ofiar Oświęcimia 68)0:5
24FABLOK CHRZANÓW - MKS LIBIĄŻ2018-09-0810:00MKS Chrzanów (Chrzanów, Leśna 20)5:0
25D&R Unia Oświęcim - BRZEZINA OSIEK2018-09-0910:00MOSiR Oświęcim (Oświęcim, Legionów 15)4:1
26Bulowice Bulowice - ORZEŁ RYCZÓW2018-09-0812:00LKS Bulowice (Bulowice 22)0:1
27SPARTAK SKAWCE - Orzeł Witkowice2018-09-0811:00LKS Spartak Skawce (Skawce 12)3:2
28LKS RAJSKO - Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO2018-09-0814:30LKS Rajsko (Rajsko, Szeroka 13)1:3


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-15/2018-09-16

29Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO - MKS TRZEBINIA 2018-09-1613:30Jaworzno, Wygoda 727:1
30Orzeł Witkowice - LKS RAJSKO2018-09-1611:00Orzeł Witkowice (Witkowice, Dworska 5)1:0
31ORZEŁ RYCZÓW - SPARTAK SKAWCE2018-09-1610:00LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23)2:3
32BRZEZINA OSIEK - Bulowice Bulowice2018-09-1514:30Brzezina Osiek (Osiek, Główna 94)2:3
33MKS LIBIĄŻ - D&R Unia Oświęcim2018-09-1610:00MKS LIBIĄŻ (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10)0:11
34UKS KS Chełmek - FABLOK CHRZANÓW2018-09-1511:30UKS KS Chełmek (Chełmek, Krakowska 22)1:0
35ISKRA KLECZA - Górnik Brzeszcze2018-09-1511:00LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1)6:4


Kolejka: 6 w dniach 2018-09-22/2018-10-10

36MKS TRZEBINIA  - Górnik Brzeszcze2018-09-2313:00MKS Trzebinia Siersza (Trzebinia, Tadeusza Kościuszki 33)4:2
37FABLOK CHRZANÓW - ISKRA KLECZA2018-09-2210:00MKS Chrzanów (Chrzanów, Leśna 20)0:3
38D&R Unia Oświęcim - UKS KS Chełmek2018-10-1016:30MOSiR Oświęcim (Oświęcim, Legionów 15)3:0
39Bulowice Bulowice - MKS LIBIĄŻ2018-09-2211:00LKS Bulowice (Bulowice 22)3:0 V
40SPARTAK SKAWCE - BRZEZINA OSIEK2018-09-2211:00LKS Spartak Skawce (Skawce 12)3:1
41LKS RAJSKO - ORZEŁ RYCZÓW2018-09-2211:00LKS Rajsko (Rajsko, Szeroka 13)2:3
42Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO - Orzeł Witkowice2018-09-2214:00Jaworzno, Wygoda 721:0


Kolejka: 7 w dniach 2018-09-29/2018-09-30

43Orzeł Witkowice - MKS TRZEBINIA 2018-09-3010:00Orzeł Witkowice (Witkowice, Dworska 5)4:1
44ORZEŁ RYCZÓW - Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO2018-09-3011:00LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23)0:3
45BRZEZINA OSIEK - LKS RAJSKO2018-09-2916:00Brzezina Osiek (Osiek, Główna 94)3:0
46MKS LIBIĄŻ - SPARTAK SKAWCE2018-09-3010:00MKS LIBIĄŻ (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10)0:15
47UKS KS Chełmek - Bulowice Bulowice2018-09-2911:30UKS KS Chełmek (Chełmek, Krakowska 22)3:0 V
48ISKRA KLECZA - D&R Unia Oświęcim2018-09-2911:00LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1)0:3
49Górnik Brzeszcze - FABLOK CHRZANÓW2018-09-3016:00KS Górnik Brzeszcze (Brzeszcze, Ofiar Oświęcimia 68)2:1


Kolejka: 8 w dniach 2018-10-06/2018-10-07

50MKS TRZEBINIA  - FABLOK CHRZANÓW2018-10-0713:00MKS Trzebinia Siersza (Trzebinia, Tadeusza Kościuszki 33)2:1
51D&R Unia Oświęcim - Górnik Brzeszcze2018-10-0710:00MOSiR Oświęcim (Oświęcim, Legionów 15)3:1
52Bulowice Bulowice - ISKRA KLECZA2018-10-0611:00LKS Bulowice (Bulowice 22)1:3
53SPARTAK SKAWCE - UKS KS Chełmek2018-10-0713:00LKS Spartak Skawce (Skawce 12)4:2
54LKS RAJSKO - MKS LIBIĄŻ2018-10-0611:00LKS Rajsko (Rajsko, Szeroka 13)8:0
55Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO - BRZEZINA OSIEK2018-10-0712:00Jaworzno, Wygoda 723:0
56Orzeł Witkowice - ORZEŁ RYCZÓW2018-10-0611:00Orzeł Witkowice (Witkowice, Dworska 5)4:1


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-13/2018-11-17

57ORZEŁ RYCZÓW - MKS TRZEBINIA 2018-10-1411:00LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23)4:1
58BRZEZINA OSIEK - Orzeł Witkowice2018-10-1311:00Brzezina Osiek (Osiek, Główna 94)2:4
59MKS LIBIĄŻ - Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO2018-11-1710:00MKS LIBIĄŻ (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10)0:3
60UKS KS Chełmek - LKS RAJSKO2018-10-1311:00UKS KS Chełmek (Chełmek, Krakowska 22)9:0
61ISKRA KLECZA - SPARTAK SKAWCE2018-10-1310:00LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1)0:3
62Górnik Brzeszcze - Bulowice Bulowice2018-10-1415:00KS Górnik Brzeszcze (Brzeszcze, Ofiar Oświęcimia 68)2:0
63FABLOK CHRZANÓW - D&R Unia Oświęcim2018-10-1310:00MKS Chrzanów (Chrzanów, Leśna 20)0:1


Kolejka: 10 w dniach 2018-10-20/2018-10-21

64MKS TRZEBINIA  - D&R Unia Oświęcim2018-10-2113:00MKS Trzebinia Siersza (Trzebinia, Tadeusza Kościuszki 33)1:3
65Bulowice Bulowice - FABLOK CHRZANÓW2018-10-2011:00LKS Bulowice (Bulowice 22)1:3
66SPARTAK SKAWCE - Górnik Brzeszcze2018-10-2011:00LKS Spartak Skawce (Skawce 12)3:1
67LKS RAJSKO - ISKRA KLECZA2018-10-2011:00LKS Rajsko (Rajsko, Szeroka 13)1:3
68Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO - UKS KS Chełmek2018-10-2014:00Jaworzno, Wygoda 724:1
69Orzeł Witkowice - MKS LIBIĄŻ2018-10-2011:30Orzeł Witkowice (Witkowice, Dworska 5)10:2
70ORZEŁ RYCZÓW - BRZEZINA OSIEK2018-10-2111:00LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23)3:2


Kolejka: 11 w dniach 2018-10-27/2018-10-28

71BRZEZINA OSIEK - MKS TRZEBINIA 2018-10-2811:00Brzezina Osiek (Osiek, Główna 94)4:2
72MKS LIBIĄŻ - ORZEŁ RYCZÓW2018-10-2810:00MKS LIBIĄŻ (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10)0:6
73UKS KS Chełmek - Orzeł Witkowice2018-10-2710:00UKS KS Chełmek (Chełmek, Krakowska 22)4:1
74ISKRA KLECZA - Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO2018-10-2710:00LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1)1:6
75Górnik Brzeszcze - LKS RAJSKO2018-10-2814:00KS Górnik Brzeszcze (Brzeszcze, Ofiar Oświęcimia 68)4:0
76FABLOK CHRZANÓW - SPARTAK SKAWCE2018-10-2710:00MKS Chrzanów (Chrzanów, Leśna 20)0:1
77D&R Unia Oświęcim - Bulowice Bulowice2018-10-2810:00MOSiR Oświęcim (Oświęcim, Legionów 15)12:0


Kolejka: 12 w dniach 2018-11-03/2018-11-04

78MKS TRZEBINIA  - Bulowice Bulowice2018-11-0413:00MKS Trzebinia Siersza (Trzebinia, Tadeusza Kościuszki 33)2:0
79SPARTAK SKAWCE - D&R Unia Oświęcim2018-11-0413:00LKS Spartak Skawce (Skawce 12)2:2
80LKS RAJSKO - FABLOK CHRZANÓW2018-11-0309:30LKS Rajsko (Rajsko, Szeroka 13)1:3
81Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO - Górnik Brzeszcze2018-11-0414:00Jaworzno, Wygoda 724:0
82Orzeł Witkowice - ISKRA KLECZA2018-11-0311:00Orzeł Witkowice (Witkowice, Dworska 5)5:2
83ORZEŁ RYCZÓW - UKS KS Chełmek2018-11-0411:00LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23)1:5
84BRZEZINA OSIEK - MKS LIBIĄŻ2018-11-0311:00Brzezina Osiek (Osiek, Główna 94)8:0


Kolejka: 13 w dniach 2018-11-10/2018-11-11

85MKS LIBIĄŻ - MKS TRZEBINIA 2018-11-1110:00MKS LIBIĄŻ (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10)1:8
86UKS KS Chełmek - BRZEZINA OSIEK2018-11-1009:30UKS KS Chełmek (Chełmek, Krakowska 22)3:0
87ISKRA KLECZA - ORZEŁ RYCZÓW2018-11-1011:00LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1)3:1
88Górnik Brzeszcze - Orzeł Witkowice2018-11-1011:00KS Górnik Brzeszcze (Brzeszcze, Ofiar Oświęcimia 68)1:2
89FABLOK CHRZANÓW - Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO2018-11-1009:30Chrzanów, Szpitalna 78 A0:3
90D&R Unia Oświęcim - LKS RAJSKO2018-11-1010:00MOSiR Oświęcim (Oświęcim, Legionów 15)10:0
91Bulowice Bulowice - SPARTAK SKAWCE2018-11-1011:00LKS Bulowice (Bulowice 22)1:14