Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-08-31/2018-09-01

1Zgoda Malec - Pauza: ASTRA SPYTKOWICE____-__-____:__Zgoda Malec (Malec, K. Jędrzejowskiego 11):
2TEAM SPORT HEJNAŁ KĘTY - BESKID ANDRYCHÓW2018-08-3117:30Hejnał Kęty (Kęty, Jana III Sobieskiego 36)1:4
3SKAWA WADOWICE - D&R Unia Oświęcim2018-09-0111:00MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2)1:5
4PRZEŁĘCZ KOSSOWA - HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI2018-09-0111:00LKS Przełęcz Kossowa (Kossowa 74)1:9
5KALWARIANKA KALWARIA - HURAGAN INWAŁD2018-09-0110:00MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16)1:1


Kolejka: 2 w dniach 2018-09-07/2018-09-09

6Pauza: ASTRA SPYTKOWICE - HURAGAN INWAŁD____-__-____:__LKS Astra Spytkowice (Spytkowice 52):
7HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI - KALWARIANKA KALWARIA2018-09-0911:00MKS Halniak Maków Podhalański (Maków Podhalański, Sportowa 2)2:2
8D&R Unia Oświęcim - PRZEŁĘCZ KOSSOWA2018-09-0912:00MOSiR Oświęcim (Oświęcim, Legionów 15)15:0
9BESKID ANDRYCHÓW - SKAWA WADOWICE2018-09-0717:30AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1)5:0
10Zgoda Malec - TEAM SPORT HEJNAŁ KĘTY2018-09-0811:00Zgoda Malec (Malec, K. Jędrzejowskiego 11)1:4


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-15/2018-09-17

11TEAM SPORT HEJNAŁ KĘTY - Pauza: ASTRA SPYTKOWICE____-__-____:__Hejnał Kęty (Kęty, Jana III Sobieskiego 36):
12Zgoda Malec - SKAWA WADOWICE2018-09-1717:30Zgoda Malec (Malec, K. Jędrzejowskiego 11)1:9
13PRZEŁĘCZ KOSSOWA - BESKID ANDRYCHÓW2018-09-1511:00LKS Przełęcz Kossowa (Kossowa 74)1:11
14KALWARIANKA KALWARIA - D&R Unia Oświęcim2018-09-1511:00MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16)2:5
15HURAGAN INWAŁD - HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI2018-09-1514:30LKS Huragan Inwałd (Inwałd, Kolejowa 1)2:2


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-22/2018-09-23

16Pauza: ASTRA SPYTKOWICE - HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI____-__-____:__LKS Astra Spytkowice (Spytkowice 52):
17D&R Unia Oświęcim - HURAGAN INWAŁD2018-09-2315:00MOSiR Oświęcim (Oświęcim, Legionów 15)4:1
18BESKID ANDRYCHÓW - KALWARIANKA KALWARIA2018-09-2210:00AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1)8:1
19Zgoda Malec - PRZEŁĘCZ KOSSOWA2018-09-2211:00Zgoda Malec (Malec, K. Jędrzejowskiego 11)5:0
20TEAM SPORT HEJNAŁ KĘTY - SKAWA WADOWICE2018-09-2210:00Hejnał Kęty (Kęty, Jana III Sobieskiego 36)1:1


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-29/2018-09-30

21SKAWA WADOWICE - Pauza: ASTRA SPYTKOWICE____-__-____:__MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2):
22PRZEŁĘCZ KOSSOWA - TEAM SPORT HEJNAŁ KĘTY2018-09-2911:00LKS Przełęcz Kossowa (Kossowa 74)0:11
23KALWARIANKA KALWARIA - Zgoda Malec2018-09-2912:00MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16)6:0
24HURAGAN INWAŁD - BESKID ANDRYCHÓW2018-09-2911:00LKS Huragan Inwałd (Inwałd, Kolejowa 1)0:4
25HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI - D&R Unia Oświęcim2018-09-3012:00MKS Halniak Maków Podhalański (Maków Podhalański, Sportowa 2)3:2


Kolejka: 6 w dniach 2018-10-06

26Pauza: ASTRA SPYTKOWICE - D&R Unia Oświęcim____-__-____:__LKS Astra Spytkowice (Spytkowice 52):
27BESKID ANDRYCHÓW - HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI2018-10-0609:30AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1)4:1
28Zgoda Malec - HURAGAN INWAŁD2018-10-0611:00Zgoda Malec (Malec, K. Jędrzejowskiego 11)1:7
29TEAM SPORT HEJNAŁ KĘTY - KALWARIANKA KALWARIA2018-10-0610:00Hejnał Kęty (Kęty, Jana III Sobieskiego 36)2:2
30SKAWA WADOWICE - PRZEŁĘCZ KOSSOWA2018-10-0611:00MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2)7:0


Kolejka: 7 w dniach 2018-10-13/2018-10-14

31PRZEŁĘCZ KOSSOWA - Pauza: ASTRA SPYTKOWICE____-__-____:__LKS Przełęcz Kossowa (Kossowa 74):
32KALWARIANKA KALWARIA - SKAWA WADOWICE2018-10-1313:30MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16)2:2
33HURAGAN INWAŁD - TEAM SPORT HEJNAŁ KĘTY2018-10-1311:00LKS Huragan Inwałd (Inwałd, Kolejowa 1)1:2
34HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI - Zgoda Malec2018-10-1314:00MKS Halniak Maków Podhalański (Maków Podhalański, Sportowa 2)9:0
35D&R Unia Oświęcim - BESKID ANDRYCHÓW2018-10-1410:00MOSiR Oświęcim (Oświęcim, Legionów 15)3:1


Kolejka: 8 w dniach 2018-10-18/2018-10-20

36Pauza: ASTRA SPYTKOWICE - BESKID ANDRYCHÓW____-__-____:__LKS Astra Spytkowice (Spytkowice 52):
37Zgoda Malec - D&R Unia Oświęcim2018-10-1816:30Zgoda Malec (Malec, K. Jędrzejowskiego 11)0:16
38TEAM SPORT HEJNAŁ KĘTY - HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI2018-10-2010:00Hejnał Kęty (Kęty, Jana III Sobieskiego 36)0:4
39SKAWA WADOWICE - HURAGAN INWAŁD2018-10-2011:00MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2)2:1
40PRZEŁĘCZ KOSSOWA - KALWARIANKA KALWARIA2018-10-2011:00LKS Przełęcz Kossowa (Kossowa 74)0:7


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-27/2018-10-28

41KALWARIANKA KALWARIA - Pauza: ASTRA SPYTKOWICE____-__-____:__MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16):
42HURAGAN INWAŁD - PRZEŁĘCZ KOSSOWA2018-10-2711:00LKS Huragan Inwałd (Inwałd, Kolejowa 1)4:0
43HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI - SKAWA WADOWICE2018-10-2714:00MKS Halniak Maków Podhalański (Maków Podhalański, Sportowa 2)1:2
44D&R Unia Oświęcim - TEAM SPORT HEJNAŁ KĘTY2018-10-2812:00MOSiR Oświęcim (Oświęcim, Legionów 15)2:0
45BESKID ANDRYCHÓW - Zgoda Malec2018-10-2710:00AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1)14:0