Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: I liga okręgowa C1 Trampkarz

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-09-01/2018-10-03

1UKS Górnik Libiąż - BESKID ANDRYCHÓW2018-10-0316:30Miejski Ośrodek Rekreacyjno - Sportowy (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10)1:0
2SOŁA OŚWIĘCIM - Pauza: FABLOK CHRZANÓW____-__-____:__Klub Sportowy SOŁA Oświęcim (Oświęcim, Przeczna 2A):
3BOROWIK BACHOWICE - D&R Unia Oświęcim2018-09-0115:00LKS Borowik Bachowice (Bachowice, ks. Gołby 228)1:8
4LKS CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO - RELAKS WYSOKA2018-09-0111:00Ciężkowianka Jaworzno (Jaworzno, Ciężkowicka 68)7:1
5MKS TRZEBINIA  - KALWARIANKA KALWARIA2018-09-1317:30MKS Trzebinia Siersza (Trzebinia, Tadeusza Kościuszki 33)7:0


Kolejka: 2 w dniach 2018-09-08/2018-09-09

6BESKID ANDRYCHÓW - KALWARIANKA KALWARIA2018-09-0811:00AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1)8:1
7RELAKS WYSOKA - MKS TRZEBINIA 2018-09-0910:00LKS Amator Babica (Babica 28)0:6
8D&R Unia Oświęcim - LKS CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO2018-09-0811:00MOSiR Oświęcim (Oświęcim, Legionów 15)3:2
9Pauza: FABLOK CHRZANÓW - BOROWIK BACHOWICE____-__-____:__MKS Chrzanów (Chrzanów, Leśna 20):
10UKS Górnik Libiąż - SOŁA OŚWIĘCIM2018-09-0911:00Miejski Ośrodek Rekreacyjno - Sportowy (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10)1:6


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-16/2018-09-17

11SOŁA OŚWIĘCIM - BESKID ANDRYCHÓW2018-09-1611:00Klub Sportowy SOŁA Oświęcim (Oświęcim, Przeczna 2A)5:4
12BOROWIK BACHOWICE - UKS Górnik Libiąż2018-09-1613:00LKS Borowik Bachowice (Bachowice, ks. Gołby 228)0:9
13LKS CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO - Pauza: FABLOK CHRZANÓW____-__-____:__Ciężkowianka Jaworzno (Jaworzno, Ciężkowicka 68):
14MKS TRZEBINIA  - D&R Unia Oświęcim2018-09-1717:00MKS Trzebinia Siersza (Trzebinia, Tadeusza Kościuszki 33)2:0
15KALWARIANKA KALWARIA - RELAKS WYSOKA2018-09-1610:00MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16)3:2


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-22/2018-10-03

16BESKID ANDRYCHÓW - RELAKS WYSOKA2018-09-2310:00AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1)8:1
17D&R Unia Oświęcim - KALWARIANKA KALWARIA2018-10-0317:00MOSiR Oświęcim (Oświęcim, Legionów 15)7:1
18Pauza: FABLOK CHRZANÓW - MKS TRZEBINIA ____-__-____:__MKS Chrzanów (Chrzanów, Leśna 20):
19UKS Górnik Libiąż - LKS CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO2018-09-2717:30Miejski Ośrodek Rekreacyjno - Sportowy (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10)6:7
20SOŁA OŚWIĘCIM - BOROWIK BACHOWICE2018-09-2215:00Klub Sportowy SOŁA Oświęcim (Oświęcim, Przeczna 2A)13:0


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-29/2018-10-01

21BOROWIK BACHOWICE - BESKID ANDRYCHÓW2018-09-2911:00LKS Borowik Bachowice (Bachowice, ks. Gołby 228)2:5
22LKS CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO - SOŁA OŚWIĘCIM2018-09-2911:00Ciężkowianka Jaworzno (Jaworzno, Ciężkowicka 68)0:5
23MKS TRZEBINIA  - UKS Górnik Libiąż2018-10-0117:00MKS Trzebinia Siersza (Trzebinia, Tadeusza Kościuszki 33)4:0
24KALWARIANKA KALWARIA - Pauza: FABLOK CHRZANÓW____-__-____:__MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16):
25RELAKS WYSOKA - D&R Unia Oświęcim2018-09-2911:00LKS Relaks Wysoka (Wysoka 12)0:6


Kolejka: 6 w dniach 2018-10-06/2018-10-07

26BESKID ANDRYCHÓW - D&R Unia Oświęcim2018-10-0710:00AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1)1:1
27Pauza: FABLOK CHRZANÓW - RELAKS WYSOKA____-__-____:__MKS Chrzanów (Chrzanów, Leśna 20):
28UKS Górnik Libiąż - KALWARIANKA KALWARIA2018-10-0711:00Miejski Ośrodek Rekreacyjno - Sportowy (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10)2:0
29SOŁA OŚWIĘCIM - MKS TRZEBINIA 2018-10-0611:00Klub Sportowy SOŁA Oświęcim (Oświęcim, Przeczna 2A)1:2
30BOROWIK BACHOWICE - LKS CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO2018-10-0615:00LKS Borowik Bachowice (Bachowice, ks. Gołby 228)0:10


Kolejka: 7 w dniach 2018-10-13/2018-10-15

31LKS CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO - BESKID ANDRYCHÓW2018-10-1313:00Ciężkowianka Jaworzno (Jaworzno, Ciężkowicka 68)3:5
32MKS TRZEBINIA  - BOROWIK BACHOWICE2018-10-1411:00MKS Trzebinia Siersza (Trzebinia, Tadeusza Kościuszki 33)8:0
33KALWARIANKA KALWARIA - SOŁA OŚWIĘCIM2018-10-1516:30MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16)0:13
34RELAKS WYSOKA - UKS Górnik Libiąż2018-10-1411:00LKS Relaks Wysoka (Wysoka 12)3:3
35D&R Unia Oświęcim - Pauza: FABLOK CHRZANÓW____-__-____:__MOSiR Oświęcim (Oświęcim, Legionów 15):


Kolejka: 8 w dniach 2018-10-17/2018-10-24

36BESKID ANDRYCHÓW - Pauza: FABLOK CHRZANÓW____-__-____:__AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1):
37UKS Górnik Libiąż - D&R Unia Oświęcim2018-10-1716:30Miejski Ośrodek Rekreacyjno - Sportowy (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10)1:9
38SOŁA OŚWIĘCIM - RELAKS WYSOKA2018-10-2416:30Klub Sportowy SOŁA Oświęcim (Oświęcim, Przeczna 2A)13:0
39BOROWIK BACHOWICE - KALWARIANKA KALWARIA2018-10-2011:30LKS Borowik Bachowice (Bachowice, ks. Gołby 228)0:2
40LKS CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO - MKS TRZEBINIA 2018-10-2013:00Ciężkowianka Jaworzno (Jaworzno, Ciężkowicka 68)2:6


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-27

41MKS TRZEBINIA  - BESKID ANDRYCHÓW2018-10-2711:00MKS Trzebinia Siersza (Trzebinia, Tadeusza Kościuszki 33)2:1
42KALWARIANKA KALWARIA - LKS CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO2018-10-2711:00MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16)1:1
43RELAKS WYSOKA - BOROWIK BACHOWICE2018-10-2711:00LKS Relaks Wysoka (Wysoka 12)2:1
44D&R Unia Oświęcim - SOŁA OŚWIĘCIM2018-10-2711:00Klub Sportowy SOŁA Oświęcim (Oświęcim, Przeczna 2A)1:3
45Pauza: FABLOK CHRZANÓW - UKS Górnik Libiąż____-__-____:__MKS Chrzanów (Chrzanów, Leśna 20):