Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: I liga okręgowa E1 Orlik

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-08-31/2018-10-12

1PROGRESS II ANDRYCHÓW - BABIA GÓRA I SUCHA BESKIDZKA2018-08-3117:00Frydrychowice, Centralna 16:7
2ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ - BESKID ANDRYCHÓW2018-09-0717:00PKS ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 15)17:1
3STRZELEC I BUDZÓW - HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI2018-08-3117:00Baczyn (Baczyn 1)5:2
4SKAWA I WADOWICE - KAROL I Wadowice2018-08-3117:00MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2)1:9
5WISŁA BRZEŹNICA - PROGRESS I ANDRYCHÓW2018-10-1218:00Wisła Brzeźnica (Brzeźnica, Rynek 1)5:6


Kolejka: 2 w dniach 2018-09-05

6BABIA GÓRA I SUCHA BESKIDZKA - PROGRESS I ANDRYCHÓW2018-09-0517:00MICKIEWICZA (Sucha Beskidzka )4:6
7KAROL I Wadowice - WISŁA BRZEŹNICA2018-09-0517:30Orlik Wadowice (Wadowice, Błonie 2)3:1
8HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI - SKAWA I WADOWICE2018-09-0517:00MKS Halniak Maków Podhalański (Maków Podhalański, Sportowa 2)6:3
9BESKID ANDRYCHÓW - STRZELEC I BUDZÓW2018-09-0517:00AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1)2:8
10PROGRESS II ANDRYCHÓW - ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ2018-09-0518:00Kompleks Sportowy przy Gimnazjum Nr. 2 w Andrychowie (Andrychów, Stanisława Lenartowicza 26)4:14


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-12/2018-09-17

11ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ - BABIA GÓRA I SUCHA BESKIDZKA2018-09-1217:00PKS ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 15)12:7
12STRZELEC I BUDZÓW - PROGRESS II ANDRYCHÓW2018-09-1218:00Baczyn (Baczyn 1)7:5
13SKAWA I WADOWICE - BESKID ANDRYCHÓW2018-09-1217:00MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2)9:3
14WISŁA BRZEŹNICA - HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI2018-09-1217:00Wisła Brzeźnica (Brzeźnica, Rynek 1)3:8
15PROGRESS I ANDRYCHÓW - KAROL I Wadowice2018-09-1718:00Kompleks Sportowy przy Gimnazjum Nr. 2 w Andrychowie (Andrychów, Stanisława Lenartowicza 26)2:6


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-19

16BABIA GÓRA I SUCHA BESKIDZKA - KAROL I Wadowice2018-09-1917:00MICKIEWICZA (Sucha Beskidzka )5:12
17HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI - PROGRESS I ANDRYCHÓW2018-09-1917:00MKS Halniak Maków Podhalański (Maków Podhalański, Sportowa 2)4:3
18BESKID ANDRYCHÓW - WISŁA BRZEŹNICA2018-09-1917:00AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1)5:4
19PROGRESS II ANDRYCHÓW - SKAWA I WADOWICE2018-09-1918:00Kompleks Sportowy przy Gimnazjum Nr. 2 w Andrychowie (Andrychów, Stanisława Lenartowicza 26)9:4
20ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ - STRZELEC I BUDZÓW2018-09-1917:00PKS ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 15)4:2


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-26

21STRZELEC I BUDZÓW - BABIA GÓRA I SUCHA BESKIDZKA2018-09-2617:00Baczyn (Baczyn 1)5:3
22SKAWA I WADOWICE - ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ2018-09-2617:00MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2)1:13
23WISŁA BRZEŹNICA - PROGRESS II ANDRYCHÓW2018-09-2618:00Wisła Brzeźnica (Brzeźnica, Rynek 1)7:3
24PROGRESS I ANDRYCHÓW - BESKID ANDRYCHÓW2018-09-2618:00Kompleks Sportowy przy Gimnazjum Nr. 2 w Andrychowie (Andrychów, Stanisława Lenartowicza 26)8:1
25KAROL I Wadowice - HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI2018-09-2617:30Orlik Wadowice (Wadowice, Błonie 2)9:3


Kolejka: 6 w dniach 2018-10-03

26BABIA GÓRA I SUCHA BESKIDZKA - HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI2018-10-0316:30MICKIEWICZA (Sucha Beskidzka )5:2
27BESKID ANDRYCHÓW - KAROL I Wadowice2018-10-0316:30AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1)1:8
28PROGRESS II ANDRYCHÓW - PROGRESS I ANDRYCHÓW2018-10-0318:00Kompleks Sportowy przy Gimnazjum Nr. 2 w Andrychowie (Andrychów, Stanisława Lenartowicza 26)7:12
29ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ - WISŁA BRZEŹNICA2018-10-0316:30PKS ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 15)7:4
30STRZELEC I BUDZÓW - SKAWA I WADOWICE2018-10-0318:00Baczyn (Baczyn 1)10:1


Kolejka: 7 w dniach 2018-10-10

31SKAWA I WADOWICE - BABIA GÓRA I SUCHA BESKIDZKA2018-10-1016:30MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2)2:7
32WISŁA BRZEŹNICA - STRZELEC I BUDZÓW2018-10-1016:30Wisła Brzeźnica (Brzeźnica, Rynek 1)3:2
33PROGRESS I ANDRYCHÓW - ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ2018-10-1018:00Kompleks Sportowy przy Gimnazjum Nr. 2 w Andrychowie (Andrychów, Stanisława Lenartowicza 26)2:10
34KAROL I Wadowice - PROGRESS II ANDRYCHÓW2018-10-1017:30Orlik Wadowice (Wadowice, Błonie 2)14:0
35HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI - BESKID ANDRYCHÓW2018-10-1016:30MKS Halniak Maków Podhalański (Maków Podhalański, Sportowa 2)7:4


Kolejka: 8 w dniach 2018-10-17/2018-10-30

36BABIA GÓRA I SUCHA BESKIDZKA - BESKID ANDRYCHÓW2018-10-1716:30MICKIEWICZA (Sucha Beskidzka )11:3
37PROGRESS II ANDRYCHÓW - HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI2018-10-1718:00Kompleks Sportowy przy Gimnazjum Nr. 2 w Andrychowie (Andrychów, Stanisława Lenartowicza 26)7:6
38ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ - KAROL I Wadowice2018-10-2617:00PKS ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 15)4:3
39STRZELEC I BUDZÓW - PROGRESS I ANDRYCHÓW2018-10-3018:00Baczyn (Baczyn 1)3:5
40SKAWA I WADOWICE - WISŁA BRZEŹNICA2018-10-1716:30MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2)3:5


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-24

41WISŁA BRZEŹNICA - BABIA GÓRA I SUCHA BESKIDZKA2018-10-2416:00Wisła Brzeźnica (Brzeźnica, Rynek 1)3:5
42PROGRESS I ANDRYCHÓW - SKAWA I WADOWICE2018-10-2418:00Kompleks Sportowy przy Gimnazjum Nr. 2 w Andrychowie (Andrychów, Stanisława Lenartowicza 26)10:3
43KAROL I Wadowice - STRZELEC I BUDZÓW2018-10-2417:00Orlik Wadowice (Wadowice, Błonie 2)9:3
44HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI - ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ2018-10-2416:00MKS Halniak Maków Podhalański (Maków Podhalański, Sportowa 2)2:11
45BESKID ANDRYCHÓW - PROGRESS II ANDRYCHÓW2018-10-2417:00Kompleks Sportowy przy Gimnazjum Nr. 2 w Andrychowie (Andrychów, Stanisława Lenartowicza 26)6:5