Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: II liga okręgowa A1 Junior

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-08-18/2018-09-04

1TEMPO BIAŁKA - BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA2018-08-1811:00WKS Tempo Białka (Białka 558)4:2
2ŚWIT OSIELEC - Pauza: BESKID ANDRYCHÓW____-__-____:__GKS Świt Osielec (Osielec 12):
3DĄB TOMICE - BOROWIK BACHOWICE2018-09-0417:00LKS Dąb Tomice (Tomice, Dworska 9)2:3
4JUBILAT IZDEBNIK - SOKÓŁ PRZYTKOWICE2018-08-1911:00Jubilat Izdebnik (Izdebnik 1)1:8
5SKAWA JAROSZOWICE - HALNIAK TARGANICE2018-08-1811:00LKS Skawa Jaroszowice (Jaroszowice 322)3:6


Kolejka: 2 w dniach 2018-08-25

6BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA - HALNIAK TARGANICE2018-08-2511:00MICKIEWICZA (Sucha Beskidzka )3:1
7SOKÓŁ PRZYTKOWICE - SKAWA JAROSZOWICE2018-08-2511:00LKS Sokół Przytkowice (Przytkowice 1)7:3
8BOROWIK BACHOWICE - JUBILAT IZDEBNIK2018-08-2514:00LKS Borowik Bachowice (Bachowice, ks. Gołby 228)5:0
9Pauza: BESKID ANDRYCHÓW - DĄB TOMICE____-__-____:__AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1):
10TEMPO BIAŁKA - ŚWIT OSIELEC2018-08-2513:00WKS Tempo Białka (Białka 558)2:3


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-01/2018-09-05

11ŚWIT OSIELEC - BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA2018-09-0214:00GKS Świt Osielec (Osielec 12)6:3
12DĄB TOMICE - TEMPO BIAŁKA2018-09-0110:00LKS Dąb Tomice (Tomice, Dworska 9)3:2
13JUBILAT IZDEBNIK - Pauza: BESKID ANDRYCHÓW____-__-____:__Jubilat Izdebnik (Izdebnik 1):
14SKAWA JAROSZOWICE - BOROWIK BACHOWICE2018-09-0111:00LKS Skawa Jaroszowice (Jaroszowice 322)0:3 V
15HALNIAK TARGANICE - SOKÓŁ PRZYTKOWICE2018-09-0517:30Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2)5:4


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-08/2018-09-09

16BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA - SOKÓŁ PRZYTKOWICE2018-09-0811:00MICKIEWICZA (Sucha Beskidzka )2:0
17BOROWIK BACHOWICE - HALNIAK TARGANICE2018-09-0814:00LKS Borowik Bachowice (Bachowice, ks. Gołby 228)1:7
18Pauza: BESKID ANDRYCHÓW - SKAWA JAROSZOWICE____-__-____:__AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1):
19TEMPO BIAŁKA - JUBILAT IZDEBNIK2018-09-0811:00WKS Tempo Białka (Białka 558)11:1
20ŚWIT OSIELEC - DĄB TOMICE2018-09-0911:00GKS Świt Osielec (Osielec 12)6:1


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-15/2018-09-16

21DĄB TOMICE - BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA2018-09-1611:00LKS Dąb Tomice (Tomice, Dworska 9)2:3
22JUBILAT IZDEBNIK - ŚWIT OSIELEC2018-09-1611:00Jubilat Izdebnik (Izdebnik 1)0:3
23SKAWA JAROSZOWICE - TEMPO BIAŁKA2018-09-1511:00LKS Skawa Jaroszowice (Jaroszowice 322)2:4
24HALNIAK TARGANICE - Pauza: BESKID ANDRYCHÓW____-__-____:__Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2):
25SOKÓŁ PRZYTKOWICE - BOROWIK BACHOWICE2018-09-1511:00LKS Sokół Przytkowice (Przytkowice 1)5:2


Kolejka: 6 w dniach 2018-09-22/2018-09-23

26BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA - BOROWIK BACHOWICE2018-09-2211:00MICKIEWICZA (Sucha Beskidzka )1:0
27Pauza: BESKID ANDRYCHÓW - SOKÓŁ PRZYTKOWICE____-__-____:__AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1):
28TEMPO BIAŁKA - HALNIAK TARGANICE2018-09-2211:00WKS Tempo Białka (Białka 558)5:3
29ŚWIT OSIELEC - SKAWA JAROSZOWICE2018-09-2314:00GKS Świt Osielec (Osielec 12)7:0
30DĄB TOMICE - JUBILAT IZDEBNIK2018-09-2311:00LKS Dąb Tomice (Tomice, Dworska 9)8:3


Kolejka: 7 w dniach 2018-09-29/2018-09-30

31JUBILAT IZDEBNIK - BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA2018-09-3011:00Jubilat Izdebnik (Izdebnik 1)2:4
32SKAWA JAROSZOWICE - DĄB TOMICE2018-09-2911:00LKS Skawa Jaroszowice (Jaroszowice 322)0:2
33HALNIAK TARGANICE - ŚWIT OSIELEC2018-09-2911:00Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2)3:5
34SOKÓŁ PRZYTKOWICE - TEMPO BIAŁKA2018-09-3011:00LKS Sokół Przytkowice (Przytkowice 1)3:2
35BOROWIK BACHOWICE - Pauza: BESKID ANDRYCHÓW____-__-____:__LKS Borowik Bachowice (Bachowice, ks. Gołby 228):


Kolejka: 8 w dniach 2018-10-06/2018-10-07

36BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA - Pauza: BESKID ANDRYCHÓW____-__-____:__MICKIEWICZA (Sucha Beskidzka ):
37TEMPO BIAŁKA - BOROWIK BACHOWICE2018-10-0611:00WKS Tempo Białka (Białka 558)3:2
38ŚWIT OSIELEC - SOKÓŁ PRZYTKOWICE2018-10-0714:00GKS Świt Osielec (Osielec 12)1:2
39DĄB TOMICE - HALNIAK TARGANICE2018-10-0711:00LKS Dąb Tomice (Tomice, Dworska 9)3:2
40JUBILAT IZDEBNIK - SKAWA JAROSZOWICE2018-10-0711:00Jubilat Izdebnik (Izdebnik 1)5:1


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-13/2018-10-14

41SKAWA JAROSZOWICE - BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA2018-10-1311:00LKS Skawa Jaroszowice (Jaroszowice 322)0:2
42HALNIAK TARGANICE - JUBILAT IZDEBNIK2018-10-1311:00Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2)15:1
43SOKÓŁ PRZYTKOWICE - DĄB TOMICE2018-10-1411:00LKS Sokół Przytkowice (Przytkowice 1)4:6
44BOROWIK BACHOWICE - ŚWIT OSIELEC2018-10-1314:00LKS Borowik Bachowice (Bachowice, ks. Gołby 228)4:2
45Pauza: BESKID ANDRYCHÓW - TEMPO BIAŁKA____-__-____:__AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1):