Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-08-25/2018-08-27

1BIEŃKÓWKA - ____-__-____:__:
2STRZELEC BUDZÓW - BCS ZAWOJA2018-08-2511:00LKS Strzelec Budzów (Budzów 667)0:6
3NAROŻE JUSZCZYN - ŻURAW KRZESZÓW2018-08-2717:00LKS Naroże Juszczyn (Juszczyn 22)2:1
4LACHY LACHOWICE - BŁYSKAWICA MARCÓWKA2018-08-2511:00LKS Lachy Lachowice (Lachowice 232)5:1
5CZARNI KOZINIEC - BYSTRA2018-08-2511:00LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216)3:0


Kolejka: 2 w dniach 2018-09-01

6BYSTRA - ____-__-____:__:
7CZARNI KOZINIEC - BŁYSKAWICA MARCÓWKA2018-09-0111:00LKS Błyskawica Marcówka (Marcówka 156)3:0
8ŻURAW KRZESZÓW - LACHY LACHOWICE2018-09-0111:00LKS Żuraw Krzeszów (Krzeszów 82A)2:2
9BCS ZAWOJA - NAROŻE JUSZCZYN2018-09-0111:00Babiogórskie Centum Zawoja (Zawoja 1)3:0
10BIEŃKÓWKA - STRZELEC BUDZÓW2018-09-0111:00LKS Bieńkówka (Bieńkówka 1)1:4


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-07/2018-09-08

11STRZELEC BUDZÓW - ____-__-____:__:
12NAROŻE JUSZCZYN - BIEŃKÓWKA2018-09-0717:30LKS Naroże Juszczyn (Juszczyn 22)5:0
13LACHY LACHOWICE - BCS ZAWOJA2018-09-0815:00LKS Lachy Lachowice (Lachowice 232)1:5
14CZARNI KOZINIEC - ŻURAW KRZESZÓW2018-09-0811:00LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216)0:0
15BYSTRA - BŁYSKAWICA MARCÓWKA2018-09-0811:00KS Bystra (Bystra Podhalańska 124)5:3


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-15/2018-09-16

16BŁYSKAWICA MARCÓWKA - ____-__-____:__:
17ŻURAW KRZESZÓW - BYSTRA2018-09-1511:00LKS Żuraw Krzeszów (Krzeszów 82A)2:1
18BCS ZAWOJA - CZARNI KOZINIEC2018-09-1511:00Babiogórskie Centum Zawoja (Zawoja 1)2:0
19BIEŃKÓWKA - LACHY LACHOWICE2018-09-1616:30LKS Bieńkówka (Bieńkówka 1)1:4
20STRZELEC BUDZÓW - NAROŻE JUSZCZYN2018-09-1516:00LKS Strzelec Budzów (Budzów 667)2:0


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-22

21NAROŻE JUSZCZYN - ____-__-____:__:
22LACHY LACHOWICE - STRZELEC BUDZÓW2018-09-2215:00LKS Lachy Lachowice (Lachowice 232)2:5
23CZARNI KOZINIEC - BIEŃKÓWKA2018-09-2211:00LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216)2:4
24BYSTRA - BCS ZAWOJA2018-09-2211:00KS Bystra (Bystra Podhalańska 124)2:2
25BŁYSKAWICA MARCÓWKA - ŻURAW KRZESZÓW2018-09-2211:00LKS Błyskawica Marcówka (Marcówka 156)3:1


Kolejka: 6 w dniach 2018-09-29

26ŻURAW KRZESZÓW - ____-__-____:__:
27BCS ZAWOJA - BŁYSKAWICA MARCÓWKA2018-09-2911:00Babiogórskie Centum Zawoja (Zawoja 1)3:2
28BIEŃKÓWKA - BYSTRA2018-09-2911:00LKS Bieńkówka (Bieńkówka 1)0:3
29STRZELEC BUDZÓW - CZARNI KOZINIEC2018-09-2911:00LKS Strzelec Budzów (Budzów 667)2:1
30NAROŻE JUSZCZYN - LACHY LACHOWICE2018-09-2911:00LKS Naroże Juszczyn (Juszczyn 22)0:4


Kolejka: 7 w dniach 2018-10-06

31LACHY LACHOWICE - ____-__-____:__:
32CZARNI KOZINIEC - NAROŻE JUSZCZYN2018-10-0611:00LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216)3:2
33BYSTRA - STRZELEC BUDZÓW2018-10-0611:00KS Bystra (Bystra Podhalańska 124)4:0
34BŁYSKAWICA MARCÓWKA - BIEŃKÓWKA2018-10-0611:00LKS Błyskawica Marcówka (Marcówka 156)4:2
35ŻURAW KRZESZÓW - BCS ZAWOJA2018-10-0611:00LKS Żuraw Krzeszów (Krzeszów 82A)1:2


Kolejka: 8 w dniach 2018-10-13

36BCS ZAWOJA - ____-__-____:__:
37BIEŃKÓWKA - ŻURAW KRZESZÓW2018-10-1311:00LKS Bieńkówka (Bieńkówka 1)2:2
38STRZELEC BUDZÓW - BŁYSKAWICA MARCÓWKA2018-10-1312:00LKS Strzelec Budzów (Budzów 667)5:0
39BYSTRA - NAROŻE JUSZCZYN2018-10-1311:00KS Bystra (Bystra Podhalańska 124)9:0
40LACHY LACHOWICE - CZARNI KOZINIEC2018-10-1315:00LKS Lachy Lachowice (Lachowice 232)4:2


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-20

41CZARNI KOZINIEC - ____-__-____:__:
42BYSTRA - LACHY LACHOWICE2018-10-2011:00KS Bystra (Bystra Podhalańska 124)0:2
43BŁYSKAWICA MARCÓWKA - NAROŻE JUSZCZYN2018-10-2010:00LKS Błyskawica Marcówka (Marcówka 156)5:2
44ŻURAW KRZESZÓW - STRZELEC BUDZÓW2018-10-2011:00LKS Żuraw Krzeszów (Krzeszów 82A)1:1
45BCS ZAWOJA - BIEŃKÓWKA2018-10-2014:00Babiogórskie Centum Zawoja (Zawoja 1)5:0