Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-09-01/2018-09-26

1ISKRA KLECZA - GRONIE ZAGÓRNIK2018-09-0111:00LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1)3:0
2HALNIAK TARGANICE - POBIEDR PASZKÓWKA2018-09-0110:00Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2)1:8
3OLIMPIA CHOCZNIA - ŻAREK BARWAŁD GÓRNY2018-09-0111:00LKS Olimpia Chocznia (Chocznia, Kościelna 1)6:0
4JUBILAT IZDEBNIK - JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA2018-09-2616:00Jubilat Izdebnik (Izdebnik 1)0:3


Kolejka: 2 w dniach 2018-09-08

5GRONIE ZAGÓRNIK - JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA2018-09-0811:00LKS Gronie Zagórnik (Zagórnik, Szkolna 1)0:2
6ŻAREK BARWAŁD GÓRNY - JUBILAT IZDEBNIK2018-09-0813:00KS filkówka Barwałd (Barwałd Średni 208)1:2
7POBIEDR PASZKÓWKA - OLIMPIA CHOCZNIA2018-09-0817:00PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1)2:3
8ISKRA KLECZA - HALNIAK TARGANICE2018-09-0811:00LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1)2:6


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-15

9HALNIAK TARGANICE - GRONIE ZAGÓRNIK2018-09-1511:00Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2)8:1
10OLIMPIA CHOCZNIA - ISKRA KLECZA2018-09-1511:00LKS Olimpia Chocznia (Chocznia, Kościelna 1)3:0
11JUBILAT IZDEBNIK - POBIEDR PASZKÓWKA2018-09-1511:00Jubilat Izdebnik (Izdebnik 1)0:3 V
12JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA - ŻAREK BARWAŁD GÓRNY2018-09-1511:00LKS Jastrzębianka Jastrzębia (Jastrzębia 53)10:0


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-22/2018-09-25

13GRONIE ZAGÓRNIK - ŻAREK BARWAŁD GÓRNY2018-09-2211:00LKS Gronie Zagórnik (Zagórnik, Szkolna 1)2:3
14POBIEDR PASZKÓWKA - JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA2018-09-2517:30PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1)5:1
15ISKRA KLECZA - JUBILAT IZDEBNIK2018-09-2211:00LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1)4:1
16HALNIAK TARGANICE - OLIMPIA CHOCZNIA2018-09-2211:00Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2)3:2


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-29/2018-09-30

17OLIMPIA CHOCZNIA - GRONIE ZAGÓRNIK2018-09-2911:00LKS Olimpia Chocznia (Chocznia, Kościelna 1)7:1
18JUBILAT IZDEBNIK - HALNIAK TARGANICE2018-09-2911:00Jubilat Izdebnik (Izdebnik 1)2:6
19JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA - ISKRA KLECZA2018-09-3013:00LKS Jastrzębianka Jastrzębia (Jastrzębia 53)4:2
20ŻAREK BARWAŁD GÓRNY - POBIEDR PASZKÓWKA2018-09-2911:00KS filkówka Barwałd (Barwałd Średni 208)0:6


Kolejka: 6 w dniach 2018-10-06/2018-10-20

21GRONIE ZAGÓRNIK - POBIEDR PASZKÓWKA2018-10-0711:00LKS Gronie Zagórnik (Zagórnik, Szkolna 1)2:6
22ISKRA KLECZA - ŻAREK BARWAŁD GÓRNY2018-10-2010:00LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1)1:5
23HALNIAK TARGANICE - JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA2018-10-0611:00Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2)2:3
24OLIMPIA CHOCZNIA - JUBILAT IZDEBNIK2018-10-0614:00LKS Olimpia Chocznia (Chocznia, Kościelna 1)16:0


Kolejka: 7 w dniach 2018-10-13/2018-10-14

25JUBILAT IZDEBNIK - GRONIE ZAGÓRNIK2018-10-1311:00Jubilat Izdebnik (Izdebnik 1)1:9
26JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA - OLIMPIA CHOCZNIA2018-10-1311:00LKS Jastrzębianka Jastrzębia (Jastrzębia 53)5:1
27ŻAREK BARWAŁD GÓRNY - HALNIAK TARGANICE2018-10-1313:00KS filkówka Barwałd (Barwałd Średni 208)3:2
28POBIEDR PASZKÓWKA - ISKRA KLECZA2018-10-1416:00PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1)5:0