Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-08-27/2018-09-07

1BYSTRA - BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA2018-09-0717:00KS Bystra (Bystra Podhalańska 124)1:5
2ŚWIT OSIELEC - BIEŃKÓWKA2018-08-2717:00GKS Świt Osielec (Osielec 12)11:1
3DĄB SIDZINA - LACHY LACHOWICE2018-08-2817:00KS Dąb Sidzina (Sidzina 728)4:4
4TEMPO BIAŁKA - NAROŻE JUSZCZYN2018-08-2817:00WKS Tempo Białka (Białka 558)0:3
5GROM GRZECHYNIA - GARBARZ ZEMBRZYCE2018-08-2717:00WKS Grom Grzechynia (Grzechynia 1)0:8
6HURAGAN SKAWICA - JAŁOWIEC STRYSZAWA2018-08-2717:00LKS Huragan Skawica (Skawica 527)1:12


Kolejka: 2 w dniach 2018-08-31

7BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA - JAŁOWIEC STRYSZAWA2018-08-3117:00MICKIEWICZA (Sucha Beskidzka )0:4
8GARBARZ ZEMBRZYCE - HURAGAN SKAWICA2018-08-3117:00LKS Garbarz Zembrzyce (Zembrzyce 583)10:4
9NAROŻE JUSZCZYN - GROM GRZECHYNIA2018-08-3117:00LKS Naroże Juszczyn (Juszczyn 22)10:1
10LACHY LACHOWICE - TEMPO BIAŁKA2018-08-3117:00LKS Lachy Lachowice (Lachowice 232)3:0 V
11BIEŃKÓWKA - DĄB SIDZINA2018-08-3114:30LKS Bieńkówka (Bieńkówka 1)0:3 V
12BYSTRA - ŚWIT OSIELEC2018-08-3117:00KS Bystra (Bystra Podhalańska 124)1:4


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-03/2018-09-05

13ŚWIT OSIELEC - BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA2018-09-0317:00GKS Świt Osielec (Osielec 12)1:0
14DĄB SIDZINA - BYSTRA2018-09-0317:00KS Dąb Sidzina (Sidzina 728)6:3
15TEMPO BIAŁKA - BIEŃKÓWKA2018-09-0317:00WKS Tempo Białka (Białka 558)5:1
16GROM GRZECHYNIA - LACHY LACHOWICE2018-09-0317:00WKS Grom Grzechynia (Grzechynia 1)2:3
17HURAGAN SKAWICA - NAROŻE JUSZCZYN2018-09-0517:00LKS Huragan Skawica (Skawica 527)0:2
18JAŁOWIEC STRYSZAWA - GARBARZ ZEMBRZYCE2018-09-0317:00LKS Jałowiec Stryszawa (Stryszawa 278 E)7:3


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-10

19BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA - GARBARZ ZEMBRZYCE2018-09-1017:00MICKIEWICZA (Sucha Beskidzka )1:2
20NAROŻE JUSZCZYN - JAŁOWIEC STRYSZAWA2018-09-1017:00LKS Naroże Juszczyn (Juszczyn 22)2:0
21LACHY LACHOWICE - HURAGAN SKAWICA2018-09-1017:00LKS Lachy Lachowice (Lachowice 232)2:0
22BIEŃKÓWKA - GROM GRZECHYNIA2018-09-1017:00LKS Bieńkówka (Bieńkówka 1)0:3 V
23BYSTRA - TEMPO BIAŁKA2018-09-1017:00KS Bystra (Bystra Podhalańska 124)1:1
24ŚWIT OSIELEC - DĄB SIDZINA2018-09-1017:00GKS Świt Osielec (Osielec 12)9:1


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-17

25DĄB SIDZINA - BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA2018-09-1717:00KS Dąb Sidzina (Sidzina 728)0:2
26TEMPO BIAŁKA - ŚWIT OSIELEC2018-09-1717:00WKS Tempo Białka (Białka 558)1:4
27GROM GRZECHYNIA - BYSTRA2018-09-1717:00WKS Grom Grzechynia (Grzechynia 1)2:2
28HURAGAN SKAWICA - BIEŃKÓWKA2018-09-1717:00LKS Huragan Skawica (Skawica 527)1:2
29JAŁOWIEC STRYSZAWA - LACHY LACHOWICE2018-09-1717:00LKS Jałowiec Stryszawa (Stryszawa 278 E)3:2
30GARBARZ ZEMBRZYCE - NAROŻE JUSZCZYN2018-09-1717:00LKS Garbarz Zembrzyce (Zembrzyce 583)1:2


Kolejka: 6 w dniach 2018-09-24/2018-09-28

31BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA - NAROŻE JUSZCZYN2018-09-2417:00MICKIEWICZA (Sucha Beskidzka )0:5
32LACHY LACHOWICE - GARBARZ ZEMBRZYCE2018-09-2817:00LKS Lachy Lachowice (Lachowice 232)1:5
33BIEŃKÓWKA - JAŁOWIEC STRYSZAWA2018-09-2417:00LKS Bieńkówka (Bieńkówka 1)2:7
34BYSTRA - HURAGAN SKAWICA2018-09-2417:00KS Bystra (Bystra Podhalańska 124)0:6
35ŚWIT OSIELEC - GROM GRZECHYNIA2018-09-2417:00GKS Świt Osielec (Osielec 12)5:2
36DĄB SIDZINA - TEMPO BIAŁKA2018-09-2417:00KS Dąb Sidzina (Sidzina 728)2:4


Kolejka: 7 w dniach 2018-10-01

37TEMPO BIAŁKA - BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA2018-10-0116:30WKS Tempo Białka (Białka 558)0:3
38GROM GRZECHYNIA - DĄB SIDZINA2018-10-0116:30WKS Grom Grzechynia (Grzechynia 1)1:2
39HURAGAN SKAWICA - ŚWIT OSIELEC2018-10-0116:30LKS Huragan Skawica (Skawica 527)4:3
40JAŁOWIEC STRYSZAWA - BYSTRA2018-10-0116:30LKS Jałowiec Stryszawa (Stryszawa 278 E)13:0
41GARBARZ ZEMBRZYCE - BIEŃKÓWKA2018-10-0116:30LKS Garbarz Zembrzyce (Zembrzyce 583)6:1
42NAROŻE JUSZCZYN - LACHY LACHOWICE2018-10-0116:30LKS Naroże Juszczyn (Juszczyn 22)3:1


Kolejka: 8 w dniach 2018-10-08

43BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA - LACHY LACHOWICE2018-10-0816:30MICKIEWICZA (Sucha Beskidzka )0:1
44BIEŃKÓWKA - NAROŻE JUSZCZYN2018-10-0816:30LKS Bieńkówka (Bieńkówka 1)1:3
45BYSTRA - GARBARZ ZEMBRZYCE2018-10-0816:30KS Bystra (Bystra Podhalańska 124)2:5
46ŚWIT OSIELEC - JAŁOWIEC STRYSZAWA2018-10-0816:30GKS Świt Osielec (Osielec 12)4:7
47DĄB SIDZINA - HURAGAN SKAWICA2018-10-0816:30KS Dąb Sidzina (Sidzina 728)2:2
48TEMPO BIAŁKA - GROM GRZECHYNIA2018-10-0816:30WKS Tempo Białka (Białka 558)3:0


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-15

49GROM GRZECHYNIA - BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA2018-10-1516:30WKS Grom Grzechynia (Grzechynia 1)2:6
50HURAGAN SKAWICA - TEMPO BIAŁKA2018-10-1516:30LKS Huragan Skawica (Skawica 527)0:1
51JAŁOWIEC STRYSZAWA - DĄB SIDZINA2018-10-1516:30LKS Jałowiec Stryszawa (Stryszawa 278 E)16:0
52GARBARZ ZEMBRZYCE - ŚWIT OSIELEC2018-10-1516:30LKS Tarnawianka Tarnawa (Tarnawa Dolna 141)1:3
53BYSTRA - NAROŻE JUSZCZYN2018-10-1516:30KS Bystra (Bystra Podhalańska 124)0:1
54LACHY LACHOWICE - BIEŃKÓWKA2018-10-1517:00LKS Lachy Lachowice (Lachowice 232)6:0


Kolejka: 10 w dniach 2018-10-22

55BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA - BIEŃKÓWKA2018-10-2216:00MICKIEWICZA (Sucha Beskidzka )4:0
56BYSTRA - LACHY LACHOWICE2018-10-2216:00KS Bystra (Bystra Podhalańska 124)1:7
57ŚWIT OSIELEC - NAROŻE JUSZCZYN2018-10-2216:00GKS Świt Osielec (Osielec 12)0:4
58DĄB SIDZINA - GARBARZ ZEMBRZYCE2018-10-2216:30KS Dąb Sidzina (Sidzina 728)3:2
59TEMPO BIAŁKA - JAŁOWIEC STRYSZAWA2018-10-2216:00WKS Tempo Białka (Białka 558)0:6
60GROM GRZECHYNIA - HURAGAN SKAWICA2018-10-2216:00WKS Grom Grzechynia (Grzechynia 1)1:4


Kolejka: 11 w dniach 2018-10-26/2018-10-30

61HURAGAN SKAWICA - BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA2018-10-2916:00LKS Huragan Skawica (Skawica 527)0:0
62JAŁOWIEC STRYSZAWA - GROM GRZECHYNIA2018-10-2916:00LKS Jałowiec Stryszawa (Stryszawa 278 E)8:0
63GARBARZ ZEMBRZYCE - TEMPO BIAŁKA2018-10-2616:30WKS Tempo Białka (Białka 558)3:0
64DĄB SIDZINA - NAROŻE JUSZCZYN2018-10-2916:00LKS Naroże Juszczyn (Juszczyn 22)1:3
65LACHY LACHOWICE - ŚWIT OSIELEC2018-10-3017:00LKS Lachy Lachowice (Lachowice 232)0:3
66BIEŃKÓWKA - BYSTRA2018-10-2916:00LKS Bieńkówka (Bieńkówka 1)1:1