Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-08-29/2018-09-02

1ASTRA SPYTKOWICE - BOROWIK BACHOWICE2018-09-0213:30Orlik (Bachowice, Dębowa )5:1
2SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE - DĄB TOMICE2018-08-2917:00Frydrychowice, Wadowicka 773:0 V
3SKAWA II WADOWICE - ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA2018-08-2917:00MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2)0:28
4ORZEŁ RYCZÓW - CZWÓRKA ANDRYCHÓW2018-08-3017:00LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23)3:8
5ORZEŁ II WIEPRZ - BURZA I ROCZYNY2018-08-2917:00LKS Orzeł Wieprz (Wieprz 12)5:8


Kolejka: 2 w dniach 2018-09-05/2018-09-08

6BOROWIK BACHOWICE - BURZA I ROCZYNY2018-09-0518:00Bachowice, Na Wzgórzach 10 A2:9
7CZWÓRKA ANDRYCHÓW - ORZEŁ II WIEPRZ2018-09-0517:00Andrychów, Stanisława Lenartowicza 263:5
8ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA - ORZEŁ RYCZÓW2018-09-0517:00LKS Znicz Sułkowice (Sułkowice 1)12:4
9DĄB TOMICE - SKAWA II WADOWICE2018-09-0809:00LKS Dąb Tomice (Tomice, Dworska 9)10:2
10ASTRA SPYTKOWICE - SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE2018-09-0517:00LKS Astra Spytkowice (Spytkowice 52)7:0


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-12/2018-10-22

11SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE - BOROWIK BACHOWICE2018-09-1217:00Frydrychowice, Wadowicka 779:5
12SKAWA II WADOWICE - ASTRA SPYTKOWICE2018-09-1217:00MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2)0:9
13DĄB TOMICE - ORZEŁ RYCZÓW2018-10-2216:30LKS Dąb Tomice (Tomice, Dworska 9)5:10
14ORZEŁ II WIEPRZ - ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA2018-09-1217:00LKS Orzeł Wieprz (Wieprz 12)3:8
15BURZA I ROCZYNY - CZWÓRKA ANDRYCHÓW2018-09-1510:00LKS Burza Roczyny (Roczyny, Sportowa 14)7:7


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-19

16BOROWIK BACHOWICE - CZWÓRKA ANDRYCHÓW2018-09-1918:00Orlik (Bachowice, Dębowa )0:16
17ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA - BURZA I ROCZYNY2018-09-1917:00LKS Znicz Sułkowice (Sułkowice 1)4:2
18DĄB TOMICE - ORZEŁ II WIEPRZ2018-09-1917:00Orlik Wadowice (Wadowice, Błonie 2)1:7
19ASTRA SPYTKOWICE - ORZEŁ RYCZÓW2018-09-1917:00LKS Astra Spytkowice (Spytkowice 52)7:4
20SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE - SKAWA II WADOWICE2018-09-1917:00Frydrychowice, Wadowicka 773:2


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-26/2018-10-13

21SKAWA II WADOWICE - BOROWIK BACHOWICE2018-09-2617:00MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2)2:10
22ORZEŁ RYCZÓW - SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE2018-09-2617:00LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23)5:1
23ORZEŁ II WIEPRZ - ASTRA SPYTKOWICE2018-09-2617:00LKS Orzeł Wieprz (Wieprz 12)4:2
24BURZA I ROCZYNY - DĄB TOMICE2018-09-2910:00LKS Burza Roczyny (Roczyny, Sportowa 14)3:2
25CZWÓRKA ANDRYCHÓW - ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA2018-10-1312:30Andrychów, Stanisława Lenartowicza 264:7


Kolejka: 6 w dniach 2018-10-03/2018-10-06

26BOROWIK BACHOWICE - ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA2018-10-0318:30Orlik (Bachowice, Dębowa )1:18
27DĄB TOMICE - CZWÓRKA ANDRYCHÓW2018-10-0609:00LKS Dąb Tomice (Tomice, Dworska 9)5:9
28ASTRA SPYTKOWICE - BURZA I ROCZYNY2018-10-0316:30LKS Astra Spytkowice (Spytkowice 52)2:6
29SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE - ORZEŁ II WIEPRZ2018-10-0316:30Frydrychowice, Wadowicka 771:10
30SKAWA II WADOWICE - ORZEŁ RYCZÓW2018-10-0609:00MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2)3:10


Kolejka: 7 w dniach 2018-10-10/2018-10-13

31ORZEŁ RYCZÓW - BOROWIK BACHOWICE2018-10-1016:30LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23)8:2
32ORZEŁ II WIEPRZ - SKAWA II WADOWICE2018-10-1016:30LKS Orzeł Wieprz (Wieprz 12)7:0
33BURZA I ROCZYNY - SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE2018-10-1310:00LKS Burza Roczyny (Roczyny, Sportowa 14)8:0
34CZWÓRKA ANDRYCHÓW - ASTRA SPYTKOWICE2018-10-1016:30Andrychów, Stanisława Lenartowicza 266:2
35ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA - DĄB TOMICE2018-10-1017:00LKS Znicz Sułkowice (Sułkowice 1)16:0


Kolejka: 8 w dniach 2018-10-17

36BOROWIK BACHOWICE - DĄB TOMICE2018-10-1718:30Orlik (Bachowice, Dębowa )2:5
37ASTRA SPYTKOWICE - ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA2018-10-1716:30LKS Astra Spytkowice (Spytkowice 52)0:6
38SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE - CZWÓRKA ANDRYCHÓW2018-10-1716:30Frydrychowice, Wadowicka 770:6
39SKAWA II WADOWICE - BURZA I ROCZYNY2018-10-1717:00MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2)0:14
40ORZEŁ RYCZÓW - ORZEŁ II WIEPRZ2018-10-1716:30LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23)0:3


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-24/2018-10-27

41ORZEŁ II WIEPRZ - BOROWIK BACHOWICE2018-10-2416:00LKS Orzeł Wieprz (Wieprz 12)3:0 V
42BURZA I ROCZYNY - ORZEŁ RYCZÓW2018-10-2710:00LKS Burza Roczyny (Roczyny, Sportowa 14)11:3
43CZWÓRKA ANDRYCHÓW - SKAWA II WADOWICE2018-10-2416:00Andrychów, Stanisława Lenartowicza 267:2
44ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA - SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE2018-10-2416:00LKS Znicz Sułkowice (Sułkowice 1)13:1
45DĄB TOMICE - ASTRA SPYTKOWICE2018-10-2709:00LKS Dąb Tomice (Tomice, Dworska 9)2:3