Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-08-28/2018-09-25

1KAROL III Wadowice - WIKLINIARZ WOŹNIKI2018-08-2817:30Wadowice, Błonie 24:0
2CZARNI KOZINIEC - STANISŁAWIANKA STANISŁAW2018-08-2817:00LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216)4:6
3ISKRA KLECZA - JUBILAT IZDEBNIK2018-08-2817:00LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1)4:3
4POBIEDR PASZKÓWKA - SOSNOWIANKA STANISŁAW2018-08-2817:00PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1)2:4
5SKAWA III WADOWICE - FILKÓWKA BARWAŁD2018-09-2516:30MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2)14:0
6RELAKS WYSOKA - KAROL II Wadowice2018-08-2817:00LKS Relaks Wysoka (Wysoka 12)6:3


Kolejka: 2 w dniach 2018-08-31/2018-09-18

7WIKLINIARZ WOŹNIKI - KAROL II Wadowice2018-08-3117:00LKS Wikliniarz Woźniki (Woźniki 1)1:14
8FILKÓWKA BARWAŁD - RELAKS WYSOKA2018-08-3117:00KS filkówka Barwałd (Barwałd Średni 208)0:9
9POBIEDR PASZKÓWKA - SKAWA III WADOWICE2018-09-1817:30PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1)2:6
10JUBILAT IZDEBNIK - SOSNOWIANKA STANISŁAW2018-08-3116:30Jubilat Izdebnik (Izdebnik 1)2:4
11STANISŁAWIANKA STANISŁAW - ISKRA KLECZA2018-08-3117:00LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 308)5:7
12KAROL III Wadowice - CZARNI KOZINIEC2018-08-3117:15Wadowice, Błonie 213:1


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-05/2018-09-06

13CZARNI KOZINIEC - WIKLINIARZ WOŹNIKI2018-09-0617:00LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216)1:20
14ISKRA KLECZA - KAROL III Wadowice2018-09-0517:00LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1)1:6
15SOSNOWIANKA STANISŁAW - STANISŁAWIANKA STANISŁAW2018-09-0617:00KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243)11:5
16SKAWA III WADOWICE - JUBILAT IZDEBNIK2018-09-0617:00MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2)6:2
17RELAKS WYSOKA - POBIEDR PASZKÓWKA2018-09-0617:00LKS Relaks Wysoka (Wysoka 12)9:2
18KAROL II Wadowice - FILKÓWKA BARWAŁD2018-09-0618:00Wadowice, Błonie 214:0


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-12/2018-09-13

19WIKLINIARZ WOŹNIKI - FILKÓWKA BARWAŁD2018-09-1317:00LKS Wikliniarz Woźniki (Woźniki 1)8:0
20POBIEDR PASZKÓWKA - KAROL II Wadowice2018-09-1317:30PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1)2:7
21JUBILAT IZDEBNIK - RELAKS WYSOKA2018-09-1317:00Jubilat Izdebnik (Izdebnik 1)2:6
22STANISŁAWIANKA STANISŁAW - SKAWA III WADOWICE2018-09-1317:00LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 308)1:12
23KAROL III Wadowice - SOSNOWIANKA STANISŁAW2018-09-1217:30Orlik Wadowice (Wadowice, Błonie 2)4:6
24CZARNI KOZINIEC - ISKRA KLECZA2018-09-1317:00LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216)2:5


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-20

25ISKRA KLECZA - WIKLINIARZ WOŹNIKI2018-09-2017:00LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1)4:5
26SOSNOWIANKA STANISŁAW - CZARNI KOZINIEC2018-09-2017:00KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243)17:0
27SKAWA III WADOWICE - KAROL III Wadowice2018-09-2017:00MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2)2:3
28STANISŁAWIANKA STANISŁAW - RELAKS WYSOKA2018-09-2017:00LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 308)2:19
29KAROL II Wadowice - JUBILAT IZDEBNIK2018-09-2018:00Wadowice, Błonie 29:4
30FILKÓWKA BARWAŁD - POBIEDR PASZKÓWKA2018-09-2017:00KS filkówka Barwałd (Barwałd Średni 208)1:14


Kolejka: 6 w dniach 2018-09-27

31WIKLINIARZ WOŹNIKI - POBIEDR PASZKÓWKA2018-09-2717:00LKS Wikliniarz Woźniki (Woźniki 1)3:3
32JUBILAT IZDEBNIK - FILKÓWKA BARWAŁD2018-09-2717:00Jubilat Izdebnik (Izdebnik 1)11:2
33STANISŁAWIANKA STANISŁAW - KAROL II Wadowice2018-09-2717:00LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 308)1:16
34KAROL III Wadowice - RELAKS WYSOKA2018-09-2718:00Wadowice, Błonie 25:1
35CZARNI KOZINIEC - SKAWA III WADOWICE2018-09-2717:00LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216)0:11
36ISKRA KLECZA - SOSNOWIANKA STANISŁAW2018-09-2717:00LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1)3:6


Kolejka: 7 w dniach 2018-10-03/2018-10-08

37SOSNOWIANKA STANISŁAW - WIKLINIARZ WOŹNIKI2018-10-0416:30KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243)5:4
38SKAWA III WADOWICE - ISKRA KLECZA2018-10-0416:30MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2)4:1
39RELAKS WYSOKA - CZARNI KOZINIEC2018-10-0416:30LKS Relaks Wysoka (Wysoka 12)11:0
40KAROL II Wadowice - KAROL III Wadowice2018-10-0818:45Orlik Wadowice (Wadowice, Błonie 2)8:2
41FILKÓWKA BARWAŁD - STANISŁAWIANKA STANISŁAW2018-10-0416:30KS filkówka Barwałd (Barwałd Średni 208)6:3
42POBIEDR PASZKÓWKA - JUBILAT IZDEBNIK2018-10-0316:30PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1)6:3


Kolejka: 8 w dniach 2018-10-11/2018-10-19

43WIKLINIARZ WOŹNIKI - JUBILAT IZDEBNIK2018-10-1310:00LKS Wikliniarz Woźniki (Woźniki 1)7:1
44STANISŁAWIANKA STANISŁAW - POBIEDR PASZKÓWKA2018-10-1116:30LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 308)4:9
45KAROL III Wadowice - FILKÓWKA BARWAŁD2018-10-1118:00Orlik Wadowice (Wadowice, Błonie 2)11:1
46CZARNI KOZINIEC - KAROL II Wadowice2018-10-1115:30LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216)1:21
47ISKRA KLECZA - RELAKS WYSOKA2018-10-1916:30LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1)7:6
48SOSNOWIANKA STANISŁAW - SKAWA III WADOWICE2018-10-1116:30KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243)7:3


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-17/2018-10-20

49SKAWA III WADOWICE - WIKLINIARZ WOŹNIKI2018-10-1816:30MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2)5:5
50RELAKS WYSOKA - SOSNOWIANKA STANISŁAW2018-10-1816:30LKS Relaks Wysoka (Wysoka 12)4:3
51KAROL II Wadowice - ISKRA KLECZA2018-10-1717:30Orlik Wadowice (Wadowice, Błonie 2)13:3
52FILKÓWKA BARWAŁD - CZARNI KOZINIEC2018-10-1816:30KS filkówka Barwałd (Barwałd Średni 208)9:4
53POBIEDR PASZKÓWKA - KAROL III Wadowice2018-10-1716:30PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1)3:2
54JUBILAT IZDEBNIK - STANISŁAWIANKA STANISŁAW2018-10-2013:30Jubilat Izdebnik (Izdebnik 1)2:2


Kolejka: 10 w dniach 2018-10-24/2018-10-27

55WIKLINIARZ WOŹNIKI - STANISŁAWIANKA STANISŁAW2018-10-2516:00LKS Wikliniarz Woźniki (Woźniki 1)3:0 V
56KAROL III Wadowice - JUBILAT IZDEBNIK2018-10-2711:00Orlik Wadowice (Wadowice, Błonie 2)9:3
57CZARNI KOZINIEC - POBIEDR PASZKÓWKA2018-10-2709:00LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216)4:9
58ISKRA KLECZA - FILKÓWKA BARWAŁD2018-10-2416:00LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1)8:2
59SOSNOWIANKA STANISŁAW - KAROL II Wadowice2018-10-2516:00KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243)1:8
60SKAWA III WADOWICE - RELAKS WYSOKA2018-10-2516:00MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2)1:3


Kolejka: 11 w dniach 2018-10-29/2018-11-02

61RELAKS WYSOKA - WIKLINIARZ WOŹNIKI2018-10-3116:00LKS Relaks Wysoka (Wysoka 12)5:2
62KAROL II Wadowice - SKAWA III WADOWICE2018-10-2918:30Orlik Wadowice (Wadowice, Błonie 2)7:5
63FILKÓWKA BARWAŁD - SOSNOWIANKA STANISŁAW2018-10-3115:30KS filkówka Barwałd (Barwałd Średni 208)4:9
64POBIEDR PASZKÓWKA - ISKRA KLECZA2018-10-3016:00PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1)9:0
65JUBILAT IZDEBNIK - CZARNI KOZINIEC2018-11-0211:00Jubilat Izdebnik (Izdebnik 1)3:3
66STANISŁAWIANKA STANISŁAW - KAROL III Wadowice2018-10-3116:00LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 308)0:4