Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: Klasa B Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-08-18/2018-08-19

1JUBILAT IZDEBNIK - ŻAREK STRONIE2018-08-1817:00Jubilat Izdebnik (Izdebnik 1)4:1
2CZARNI KOZINIEC - SKAWA JAROSZOWICE2018-08-1817:00LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216)0:5
3BYSTRA - CHEŁM STRYSZÓW2018-08-1817:00KS Bystra (Bystra Podhalańska 124)5:0
4DĄB SIDZINA - STRZELEC BUDZÓW2018-08-1917:00KS Dąb Sidzina (Sidzina 728)1:3
5LEŃCZE - OLIMPIA ZEBRZYDOWICE2018-08-1917:00KS Leńcze (Leńcze 1)6:0
6BŁYSKAWICA MARCÓWKA - GROM GRZECHYNIA2018-08-1817:00LKS Błyskawica Marcówka (Marcówka 156)3:0
7KORONA SKAWINKI - LACHY LACHOWICE2018-08-1817:00LKS Zryw Lanckorona (Lanckorona 1)2:0


Kolejka: 2 w dniach 2018-08-25/2018-08-26

8ŻAREK STRONIE - LACHY LACHOWICE2018-08-2517:00LKS Żarek Stronie (Stronie 1)1:2
9GROM GRZECHYNIA - KORONA SKAWINKI2018-08-2517:00WKS Grom Grzechynia (Grzechynia 1)3:3
10OLIMPIA ZEBRZYDOWICE - BŁYSKAWICA MARCÓWKA2018-08-2517:00LKS Olimpia Zebrzydowice (Zebrzydowice 1)1:2
11STRZELEC BUDZÓW - LEŃCZE2018-08-2617:00LKS Strzelec Budzów (Budzów 667)2:2
12CHEŁM STRYSZÓW - DĄB SIDZINA2018-08-2517:00LKS Chełm Stryszów (Stryszów 542)3:2
13SKAWA JAROSZOWICE - BYSTRA2018-08-2615:00LKS Skawa Jaroszowice (Jaroszowice 322)1:1
14JUBILAT IZDEBNIK - CZARNI KOZINIEC2018-08-2517:00Jubilat Izdebnik (Izdebnik 1)9:0


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-01/2018-09-02

15CZARNI KOZINIEC - ŻAREK STRONIE2018-09-0211:00LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216)0:5
16BYSTRA - JUBILAT IZDEBNIK2018-09-0215:00KS Bystra (Bystra Podhalańska 124)2:0
17DĄB SIDZINA - SKAWA JAROSZOWICE2018-09-0117:30KS Dąb Sidzina (Sidzina 728)4:2
18LEŃCZE - CHEŁM STRYSZÓW2018-09-0217:00KS Leńcze (Leńcze 1)3:1
19BŁYSKAWICA MARCÓWKA - STRZELEC BUDZÓW2018-09-0117:00LKS Błyskawica Marcówka (Marcówka 156)1:0
20KORONA SKAWINKI - OLIMPIA ZEBRZYDOWICE2018-09-0217:00LKS Zryw Lanckorona (Lanckorona 1)1:3
21LACHY LACHOWICE - GROM GRZECHYNIA2018-09-0117:00LKS Lachy Lachowice (Lachowice 232)4:1


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-08/2018-09-09

22ŻAREK STRONIE - GROM GRZECHYNIA2018-09-0816:30LKS Żarek Stronie (Stronie 1)4:1
23OLIMPIA ZEBRZYDOWICE - LACHY LACHOWICE2018-09-0816:30LKS Olimpia Zebrzydowice (Zebrzydowice 1)3:4
24KORONA SKAWINKI - STRZELEC BUDZÓW2018-09-0916:30LKS Zryw Lanckorona (Lanckorona 1)3:2
25CHEŁM STRYSZÓW - BŁYSKAWICA MARCÓWKA2018-09-0916:30LKS Chełm Stryszów (Stryszów 542)2:0
26SKAWA JAROSZOWICE - LEŃCZE2018-09-0816:30LKS Skawa Jaroszowice (Jaroszowice 322)1:3
27JUBILAT IZDEBNIK - DĄB SIDZINA2018-09-0816:30Jubilat Izdebnik (Izdebnik 1)2:5
28CZARNI KOZINIEC - BYSTRA2018-09-0911:00LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216)2:1


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-15/2018-09-16

29BYSTRA - ŻAREK STRONIE2018-09-1516:00KS Bystra (Bystra Podhalańska 124)0:0
30DĄB SIDZINA - CZARNI KOZINIEC2018-09-1616:00KS Dąb Sidzina (Sidzina 728)5:0
31LEŃCZE - JUBILAT IZDEBNIK2018-09-1616:00KS Leńcze (Leńcze 1)2:0
32BŁYSKAWICA MARCÓWKA - SKAWA JAROSZOWICE2018-09-1515:00LKS Błyskawica Marcówka (Marcówka 156)1:1
33KORONA SKAWINKI - CHEŁM STRYSZÓW2018-09-1516:30LKS Zryw Lanckorona (Lanckorona 1)1:2
34LACHY LACHOWICE - STRZELEC BUDZÓW2018-09-1616:00LKS Lachy Lachowice (Lachowice 232)1:2
35GROM GRZECHYNIA - OLIMPIA ZEBRZYDOWICE2018-09-1516:00WKS Grom Grzechynia (Grzechynia 1)4:1


Kolejka: 6 w dniach 2018-09-22/2018-09-23

36ŻAREK STRONIE - OLIMPIA ZEBRZYDOWICE2018-09-2216:00LKS Żarek Stronie (Stronie 1)4:0
37STRZELEC BUDZÓW - GROM GRZECHYNIA2018-09-2316:00LKS Strzelec Budzów (Budzów 667)2:1
38CHEŁM STRYSZÓW - LACHY LACHOWICE2018-09-2316:00LKS Chełm Stryszów (Stryszów 542)4:1
39SKAWA JAROSZOWICE - KORONA SKAWINKI2018-09-2216:00LKS Skawa Jaroszowice (Jaroszowice 322)1:2
40JUBILAT IZDEBNIK - BŁYSKAWICA MARCÓWKA2018-09-2216:00Jubilat Izdebnik (Izdebnik 1)1:2
41CZARNI KOZINIEC - LEŃCZE2018-09-2311:00LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216)2:3
42BYSTRA - DĄB SIDZINA2018-09-2216:00KS Bystra (Bystra Podhalańska 124)2:0


Kolejka: 7 w dniach 2018-09-29/2018-09-30

43DĄB SIDZINA - ŻAREK STRONIE2018-09-3016:00KS Dąb Sidzina (Sidzina 728)0:3
44LEŃCZE - BYSTRA2018-09-3016:00KS Leńcze (Leńcze 1)2:3
45BŁYSKAWICA MARCÓWKA - CZARNI KOZINIEC2018-09-2916:00LKS Błyskawica Marcówka (Marcówka 156)7:1
46KORONA SKAWINKI - JUBILAT IZDEBNIK2018-09-3016:00LKS Zryw Lanckorona (Lanckorona 1)3:1
47LACHY LACHOWICE - SKAWA JAROSZOWICE2018-09-3016:00LKS Lachy Lachowice (Lachowice 232)2:2
48GROM GRZECHYNIA - CHEŁM STRYSZÓW2018-09-2916:00WKS Grom Grzechynia (Grzechynia 1)1:2
49OLIMPIA ZEBRZYDOWICE - STRZELEC BUDZÓW2018-09-2916:00LKS Olimpia Zebrzydowice (Zebrzydowice 1)3:4


Kolejka: 8 w dniach 2018-10-06/2018-10-07

50ŻAREK STRONIE - STRZELEC BUDZÓW2018-10-0615:00LKS Żarek Stronie (Stronie 1)2:4
51CHEŁM STRYSZÓW - OLIMPIA ZEBRZYDOWICE2018-10-0715:00LKS Chełm Stryszów (Stryszów 542)6:2
52SKAWA JAROSZOWICE - GROM GRZECHYNIA2018-10-0615:00LKS Skawa Jaroszowice (Jaroszowice 322)3:0
53JUBILAT IZDEBNIK - LACHY LACHOWICE2018-10-0615:00Jubilat Izdebnik (Izdebnik 1)2:2
54CZARNI KOZINIEC - KORONA SKAWINKI2018-10-0711:00LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216)0:2
55BYSTRA - BŁYSKAWICA MARCÓWKA2018-10-0715:00KS Bystra (Bystra Podhalańska 124)1:2
56DĄB SIDZINA - LEŃCZE2018-10-0715:00KS Dąb Sidzina (Sidzina 728)5:1


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-13/2018-10-14

57LEŃCZE - ŻAREK STRONIE2018-10-1415:00KS Leńcze (Leńcze 1)2:4
58BŁYSKAWICA MARCÓWKA - DĄB SIDZINA2018-10-1315:00LKS Błyskawica Marcówka (Marcówka 156)3:2
59KORONA SKAWINKI - BYSTRA2018-10-1415:00LKS Zryw Lanckorona (Lanckorona 1)1:1
60LACHY LACHOWICE - CZARNI KOZINIEC2018-10-1415:00LKS Lachy Lachowice (Lachowice 232)8:2
61GROM GRZECHYNIA - JUBILAT IZDEBNIK2018-10-1315:00WKS Grom Grzechynia (Grzechynia 1)2:3
62OLIMPIA ZEBRZYDOWICE - SKAWA JAROSZOWICE2018-10-1315:00LKS Olimpia Zebrzydowice (Zebrzydowice 1)0:2
63STRZELEC BUDZÓW - CHEŁM STRYSZÓW2018-10-1415:00LKS Strzelec Budzów (Budzów 667)1:1


Kolejka: 10 w dniach 2018-10-20/2018-10-21

64ŻAREK STRONIE - CHEŁM STRYSZÓW2018-10-2015:00LKS Żarek Stronie (Stronie 1)1:1
65SKAWA JAROSZOWICE - STRZELEC BUDZÓW2018-10-2015:00LKS Skawa Jaroszowice (Jaroszowice 322)1:0
66JUBILAT IZDEBNIK - OLIMPIA ZEBRZYDOWICE2018-10-2015:00Jubilat Izdebnik (Izdebnik 1)2:0
67CZARNI KOZINIEC - GROM GRZECHYNIA2018-10-2015:30LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216)0:1
68BYSTRA - LACHY LACHOWICE2018-10-2115:00KS Bystra (Bystra Podhalańska 124)3:0
69DĄB SIDZINA - KORONA SKAWINKI2018-10-2115:00KS Dąb Sidzina (Sidzina 728)3:5
70LEŃCZE - BŁYSKAWICA MARCÓWKA2018-10-2115:00KS Leńcze (Leńcze 1)1:2


Kolejka: 11 w dniach 2018-10-27/2018-10-28

71BŁYSKAWICA MARCÓWKA - ŻAREK STRONIE2018-10-2714:00LKS Błyskawica Marcówka (Marcówka 156)4:0
72KORONA SKAWINKI - LEŃCZE2018-10-2814:00LKS Zryw Lanckorona (Lanckorona 1)2:3
73LACHY LACHOWICE - DĄB SIDZINA2018-10-2814:00LKS Lachy Lachowice (Lachowice 232)2:2
74GROM GRZECHYNIA - BYSTRA2018-10-2814:00WKS Grom Grzechynia (Grzechynia 1)2:3
75OLIMPIA ZEBRZYDOWICE - CZARNI KOZINIEC2018-10-2714:00LKS Olimpia Zebrzydowice (Zebrzydowice 1)1:6
76STRZELEC BUDZÓW - JUBILAT IZDEBNIK2018-10-2814:00LKS Strzelec Budzów (Budzów 667)2:0
77CHEŁM STRYSZÓW - SKAWA JAROSZOWICE2018-10-2814:00LKS Chełm Stryszów (Stryszów 542)2:3


Kolejka: 12 w dniach 2018-11-03/2018-11-04

78ŻAREK STRONIE - SKAWA JAROSZOWICE2018-11-0313:00LKS Żarek Stronie (Stronie 1)0:2
79JUBILAT IZDEBNIK - CHEŁM STRYSZÓW2018-11-0313:00Jubilat Izdebnik (Izdebnik 1)1:2
80CZARNI KOZINIEC - STRZELEC BUDZÓW2018-11-0411:00LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216)2:0
81BYSTRA - OLIMPIA ZEBRZYDOWICE2018-11-0413:00KS Bystra (Bystra Podhalańska 124)8:0
82DĄB SIDZINA - GROM GRZECHYNIA2018-11-0313:00KS Dąb Sidzina (Sidzina 728)2:0
83LEŃCZE - LACHY LACHOWICE2018-11-0413:00KS Leńcze (Leńcze 1)3:0
84BŁYSKAWICA MARCÓWKA - KORONA SKAWINKI2018-11-0313:00LKS Błyskawica Marcówka (Marcówka 156)3:0


Kolejka: 13 w dniach 2018-11-10/2018-11-11

85KORONA SKAWINKI - ŻAREK STRONIE2018-11-1013:00LKS Zryw Lanckorona (Lanckorona 1)3:0
86LACHY LACHOWICE - BŁYSKAWICA MARCÓWKA2018-11-1113:00LKS Lachy Lachowice (Lachowice 232)3:4
87GROM GRZECHYNIA - LEŃCZE2018-11-1113:00WKS Grom Grzechynia (Grzechynia 1)1:3
88OLIMPIA ZEBRZYDOWICE - DĄB SIDZINA2018-11-1013:00LKS Olimpia Zebrzydowice (Zebrzydowice 1)1:5
89STRZELEC BUDZÓW - BYSTRA2018-11-1113:00LKS Strzelec Budzów (Budzów 667)2:1
90CHEŁM STRYSZÓW - CZARNI KOZINIEC2018-11-1013:00LKS Chełm Stryszów (Stryszów 542)6:1
91SKAWA JAROSZOWICE - JUBILAT IZDEBNIK2018-11-1013:00LKS Skawa Jaroszowice (Jaroszowice 322)3:1