Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: Klasa C

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-08-18/2018-08-19

1ORZEŁ II WIEPRZ - ZRYW LANCKORONA2018-08-1917:00LKS Orzeł Wieprz (Wieprz 12)2:0
2VICTORIA PÓŁWIEŚ - Pauza: BIEŃKÓWKA____-__-____:__LKS Victoria Półwieś (Półwieś 1):
3CEDRON BRODY - TARNAWIANKA TARNAWA2018-08-1817:00LKS CEDRON BRODY (Brody 704)4:2
4SPARTAK SKAWCE - JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA2018-08-1917:00LKS Spartak Skawce (Skawce 12)3:1
5SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE - ŁYSA GÓRA ZAWADKA2018-08-1817:00LKS Sokół Frydrychowice (Frydrychowice 115)3:0
6POGOŃ BUGAJ - ____-__-____:__:
7PŁOMIEŃ SOSNOWICE - ORZEŁ RADOCZA2018-08-1917:00LKS Płomień Sosnowice (Sosnowice 42)0:3


Kolejka: 2 w dniach 2018-08-26

8ZRYW LANCKORONA - ORZEŁ RADOCZA2018-08-2617:00LKS Zryw Lanckorona (Lanckorona 1)0:3
9PŁOMIEŃ SOSNOWICE - ____-__-____:__:
10ŁYSA GÓRA ZAWADKA - POGOŃ BUGAJ2018-08-2617:00LKS Łysa Góra Zawadka (Zawadka 90)7:0
11JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA - SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE2018-08-2611:00LKS Jastrzębianka Jastrzębia (Jastrzębia 53)2:3
12TARNAWIANKA TARNAWA - SPARTAK SKAWCE2018-08-2611:00LKS Tarnawianka Tarnawa (Tarnawa Dolna 141)1:4
13Pauza: BIEŃKÓWKA - CEDRON BRODY____-__-____:__LKS Bieńkówka (Bieńkówka 1):
14VICTORIA PÓŁWIEŚ - ORZEŁ II WIEPRZ2018-08-2614:00LKS Victoria Półwieś (Półwieś 1)0:2


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-01/2018-09-02

15VICTORIA PÓŁWIEŚ - ZRYW LANCKORONA2018-09-0214:00LKS Victoria Półwieś (Półwieś 1)1:4
16CEDRON BRODY - ORZEŁ II WIEPRZ2018-09-0117:00LKS CEDRON BRODY (Brody 704)1:3
17SPARTAK SKAWCE - Pauza: BIEŃKÓWKA____-__-____:__LKS Spartak Skawce (Skawce 12):
18SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE - TARNAWIANKA TARNAWA2018-09-0117:00LKS Sokół Frydrychowice (Frydrychowice 115)1:1
19POGOŃ BUGAJ - JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA2018-09-0211:00MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16)4:5
20PŁOMIEŃ SOSNOWICE - ŁYSA GÓRA ZAWADKA2018-09-0217:00LKS Płomień Sosnowice (Sosnowice 42)2:3
21ORZEŁ RADOCZA - ____-__-____:__:


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-09

22ZRYW LANCKORONA - ____-__-____:__:
23ŁYSA GÓRA ZAWADKA - ORZEŁ RADOCZA2018-09-0916:30LKS Łysa Góra Zawadka (Zawadka 90)0:7
24PŁOMIEŃ SOSNOWICE - JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA2018-09-0916:30LKS Płomień Sosnowice (Sosnowice 42)0:0
25TARNAWIANKA TARNAWA - POGOŃ BUGAJ2018-09-0911:00LKS Tarnawianka Tarnawa (Tarnawa Dolna 141)4:0
26Pauza: BIEŃKÓWKA - SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE____-__-____:__LKS Bieńkówka (Bieńkówka 1):
27ORZEŁ II WIEPRZ - SPARTAK SKAWCE2018-09-0916:30LKS Orzeł Wieprz (Wieprz 12)1:2
28VICTORIA PÓŁWIEŚ - CEDRON BRODY2018-09-0914:30LKS Victoria Półwieś (Półwieś 1)5:5


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-15/2018-09-16

29CEDRON BRODY - ZRYW LANCKORONA2018-09-1516:00LKS CEDRON BRODY (Brody 704)5:2
30SPARTAK SKAWCE - VICTORIA PÓŁWIEŚ2018-09-1616:30LKS Spartak Skawce (Skawce 12)2:2
31SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE - ORZEŁ II WIEPRZ2018-09-1516:00LKS Sokół Frydrychowice (Frydrychowice 115)1:1
32POGOŃ BUGAJ - Pauza: BIEŃKÓWKA____-__-____:__MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16):
33PŁOMIEŃ SOSNOWICE - TARNAWIANKA TARNAWA2018-09-1616:00LKS Płomień Sosnowice (Sosnowice 42)1:2
34ORZEŁ RADOCZA - JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA2018-09-1516:00LKS Orzeł Radocza (Radocza, Dębowa 49)2:1
35ŁYSA GÓRA ZAWADKA - ____-__-____:__:


Kolejka: 6 w dniach 2018-09-22/2018-09-23

36ZRYW LANCKORONA - ŁYSA GÓRA ZAWADKA2018-09-2316:00LKS Zryw Lanckorona (Lanckorona 1)3:1
37JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA - ____-__-____:__:
38TARNAWIANKA TARNAWA - ORZEŁ RADOCZA2018-09-2311:00LKS Tarnawianka Tarnawa (Tarnawa Dolna 141)3:2
39Pauza: BIEŃKÓWKA - PŁOMIEŃ SOSNOWICE____-__-____:__LKS Bieńkówka (Bieńkówka 1):
40ORZEŁ II WIEPRZ - POGOŃ BUGAJ2018-09-2216:00LKS Orzeł Wieprz (Wieprz 12)5:3
41VICTORIA PÓŁWIEŚ - SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE2018-09-2314:00LKS Victoria Półwieś (Półwieś 1)2:2
42CEDRON BRODY - SPARTAK SKAWCE2018-09-2216:00LKS CEDRON BRODY (Brody 704)4:1


Kolejka: 7 w dniach 2018-09-30

43SPARTAK SKAWCE - ZRYW LANCKORONA2018-09-3016:00LKS Spartak Skawce (Skawce 12)0:3 V
44SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE - CEDRON BRODY2018-09-3014:00LKS Sokół Frydrychowice (Frydrychowice 115)0:2
45POGOŃ BUGAJ - VICTORIA PÓŁWIEŚ2018-09-3011:00MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16)4:1
46PŁOMIEŃ SOSNOWICE - ORZEŁ II WIEPRZ2018-09-3016:00LKS Płomień Sosnowice (Sosnowice 42)2:0
47ORZEŁ RADOCZA - Pauza: BIEŃKÓWKA____-__-____:__LKS Orzeł Radocza (Radocza, Dębowa 49):
48TARNAWIANKA TARNAWA - ____-__-____:__:
49ŁYSA GÓRA ZAWADKA - JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA2018-09-3016:00LKS Łysa Góra Zawadka (Zawadka 90)1:2


Kolejka: 8 w dniach 2018-10-06/2018-10-07

50ZRYW LANCKORONA - JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA2018-10-0715:00LKS Zryw Lanckorona (Lanckorona 1)0:3
51TARNAWIANKA TARNAWA - ŁYSA GÓRA ZAWADKA2018-10-0615:00LKS Tarnawianka Tarnawa (Tarnawa Dolna 141)2:1
52Pauza: BIEŃKÓWKA - ____-__-____:__:
53ORZEŁ II WIEPRZ - ORZEŁ RADOCZA2018-10-0613:30LKS Orzeł Wieprz (Wieprz 12)4:4
54VICTORIA PÓŁWIEŚ - PŁOMIEŃ SOSNOWICE2018-10-0714:00LKS Victoria Półwieś (Półwieś 1)2:1
55CEDRON BRODY - POGOŃ BUGAJ2018-10-0615:00LKS CEDRON BRODY (Brody 704)5:1
56SPARTAK SKAWCE - SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE2018-10-0611:00LKS Spartak Skawce (Skawce 12)3:2


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-13/2018-10-14

57SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE - ZRYW LANCKORONA2018-10-1315:00LKS Sokół Frydrychowice (Frydrychowice 115)4:0
58POGOŃ BUGAJ - SPARTAK SKAWCE2018-10-1411:00MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16)0:5
59PŁOMIEŃ SOSNOWICE - CEDRON BRODY2018-10-1415:00LKS Płomień Sosnowice (Sosnowice 42)1:7
60ORZEŁ RADOCZA - VICTORIA PÓŁWIEŚ2018-10-1411:00LKS Orzeł Radocza (Radocza, Dębowa 49)6:0
61ORZEŁ II WIEPRZ - ____-__-____:__:
62ŁYSA GÓRA ZAWADKA - Pauza: BIEŃKÓWKA____-__-____:__LKS Łysa Góra Zawadka (Zawadka 90):
63JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA - TARNAWIANKA TARNAWA2018-10-1411:00LKS Jastrzębianka Jastrzębia (Jastrzębia 53)3:4


Kolejka: 10 w dniach 2018-10-20/2018-10-21

64ZRYW LANCKORONA - TARNAWIANKA TARNAWA2018-10-2115:00LKS Zryw Lanckorona (Lanckorona 1)0:1
65Pauza: BIEŃKÓWKA - JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA____-__-____:__LKS Bieńkówka (Bieńkówka 1):
66ORZEŁ II WIEPRZ - ŁYSA GÓRA ZAWADKA2018-10-2115:00LKS Orzeł Wieprz (Wieprz 12)3:3
67VICTORIA PÓŁWIEŚ - ____-__-____:__:
68CEDRON BRODY - ORZEŁ RADOCZA2018-10-2015:00LKS CEDRON BRODY (Brody 704)4:1
69SPARTAK SKAWCE - PŁOMIEŃ SOSNOWICE2018-10-2115:00LKS Spartak Skawce (Skawce 12)1:1
70SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE - POGOŃ BUGAJ2018-10-2015:00LKS Sokół Frydrychowice (Frydrychowice 115)5:2


Kolejka: 11 w dniach 2018-10-28

71POGOŃ BUGAJ - ZRYW LANCKORONA2018-10-2811:00MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16)1:3
72PŁOMIEŃ SOSNOWICE - SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE2018-10-2814:00LKS Płomień Sosnowice (Sosnowice 42)3:0
73ORZEŁ RADOCZA - SPARTAK SKAWCE2018-10-2811:00LKS Orzeł Radocza (Radocza, Dębowa 49)4:4
74CEDRON BRODY - ____-__-____:__:
75ŁYSA GÓRA ZAWADKA - VICTORIA PÓŁWIEŚ2018-10-2814:00LKS Łysa Góra Zawadka (Zawadka 90)5:3
76JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA - ORZEŁ II WIEPRZ2018-10-2811:00LKS Jastrzębianka Jastrzębia (Jastrzębia 53)0:4
77TARNAWIANKA TARNAWA - Pauza: BIEŃKÓWKA____-__-____:__LKS Tarnawianka Tarnawa (Tarnawa Dolna 141):


Kolejka: 12 w dniach 2018-11-03/2018-11-04

78ZRYW LANCKORONA - Pauza: BIEŃKÓWKA____-__-____:__LKS Zryw Lanckorona (Lanckorona 1):
79ORZEŁ II WIEPRZ - TARNAWIANKA TARNAWA2018-11-0411:00LKS Orzeł Wieprz (Wieprz 12)2:3
80VICTORIA PÓŁWIEŚ - JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA2018-11-0413:00LKS Victoria Półwieś (Półwieś 1)0:4
81CEDRON BRODY - ŁYSA GÓRA ZAWADKA2018-11-0313:00LKS CEDRON BRODY (Brody 704)3:0
82SPARTAK SKAWCE - ____-__-____:__:
83SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE - ORZEŁ RADOCZA2018-11-0313:00LKS Sokół Frydrychowice (Frydrychowice 115)4:2
84POGOŃ BUGAJ - PŁOMIEŃ SOSNOWICE2018-11-0411:00MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16)0:7


Kolejka: 13 w dniach 2018-11-10/2018-11-11

85PŁOMIEŃ SOSNOWICE - ZRYW LANCKORONA2018-11-1113:00LKS Płomień Sosnowice (Sosnowice 42)2:0
86ORZEŁ RADOCZA - POGOŃ BUGAJ2018-11-1111:00LKS Orzeł Radocza (Radocza, Dębowa 49)5:0
87SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE - ____-__-____:__:
88ŁYSA GÓRA ZAWADKA - SPARTAK SKAWCE2018-11-1113:00LKS Łysa Góra Zawadka (Zawadka 90)6:2
89JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA - CEDRON BRODY2018-11-1111:00LKS Jastrzębianka Jastrzębia (Jastrzębia 53)1:5
90TARNAWIANKA TARNAWA - VICTORIA PÓŁWIEŚ2018-11-1013:30LKS Victoria Półwieś (Półwieś 1)4:2
91Pauza: BIEŃKÓWKA - ORZEŁ II WIEPRZ____-__-____:__LKS Bieńkówka (Bieńkówka 1):