Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: Klasa okręgowa

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-08-11/2018-08-12

1HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI - NADWIŚLANIN GROMIEC2018-08-1117:00MKS Halniak Maków Podhalański (Maków Podhalański, Sportowa 2)1:1
2LKS ŻARKI - Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO2018-08-1117:00LKS Żarki (Żarki, Klubowa 5)1:0
3LKS RAJSKO - UKS KS Chełmek2018-08-1217:00LKS Rajsko (Rajsko, Szeroka 13)3:0
4RELAKS WYSOKA - SOSNOWIANKA STANISŁAW2018-08-1118:00Stanisław Dolny 3998:0
5Pauza: ISKRA KLECZA - TEMPO BIAŁKA____-__-____:__LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1):
6Arka Babice - NIWA NOWA WIEŚ2018-08-1117:00Babice, Spółdzielcza 12:3
7KALWARIANKA KALWARIA - BRZEZINA OSIEK2018-08-1111:00MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16)0:4
8ZATORZANKA ZATOR - GARBARZ ZEMBRZYCE2018-08-1211:00LKS Zatorzanka Zator (Zator, Parkowa 4)2:0


Kolejka: 2 w dniach 2018-08-15

9NADWIŚLANIN GROMIEC - GARBARZ ZEMBRZYCE2018-08-1517:00LKS NADWIŚLANIN GROMIEC (Gromiec, Nadwiślańska 66)3:1
10BRZEZINA OSIEK - ZATORZANKA ZATOR2018-08-1511:00Brzezina Osiek (Osiek, Główna 94)0:2
11NIWA NOWA WIEŚ - KALWARIANKA KALWARIA2018-08-1516:00LKS Niwa Nowa Wieś (Nowa Wieś, św. Floriana 68)7:0
12TEMPO BIAŁKA - Arka Babice2018-08-1517:00WKS Tempo Białka (Białka 558)6:0
13SOSNOWIANKA STANISŁAW - Pauza: ISKRA KLECZA____-__-____:__KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243):
14UKS KS Chełmek - RELAKS WYSOKA2018-08-1517:00UKS KS Chełmek (Chełmek, Krakowska 22)2:0
15Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO - LKS RAJSKO2018-08-1517:30AZOTANIA (Jaworzno, Stanisława Moniuszki 95)0:1
16HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI - LKS ŻARKI2018-08-1517:00MKS Halniak Maków Podhalański (Maków Podhalański, Sportowa 2)2:0


Kolejka: 3 w dniach 2018-08-18/2018-08-19

17LKS ŻARKI - NADWIŚLANIN GROMIEC2018-08-1917:00LKS Żarki (Żarki, Klubowa 5)1:2
18LKS RAJSKO - HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI2018-08-1815:00LKS Rajsko (Rajsko, Szeroka 13)2:0
19RELAKS WYSOKA - Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO2018-08-1817:30KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243)3:4
20Pauza: ISKRA KLECZA - UKS KS Chełmek____-__-____:__LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1):
21Arka Babice - SOSNOWIANKA STANISŁAW2018-08-1817:00Babice, Spółdzielcza 18:0
22KALWARIANKA KALWARIA - TEMPO BIAŁKA2018-08-1817:00MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16)0:2
23ZATORZANKA ZATOR - NIWA NOWA WIEŚ2018-08-1917:00LKS Zatorzanka Zator (Zator, Parkowa 4)2:5
24BRZEZINA OSIEK - GARBARZ ZEMBRZYCE2018-08-1811:00Brzezina Osiek (Osiek, Główna 94)5:0


Kolejka: 4 w dniach 2018-08-25/2018-08-26

25NADWIŚLANIN GROMIEC - BRZEZINA OSIEK2018-08-2517:00LKS NADWIŚLANIN GROMIEC (Gromiec, Nadwiślańska 66)2:1
26NIWA NOWA WIEŚ - GARBARZ ZEMBRZYCE2018-08-2516:00LKS Niwa Nowa Wieś (Nowa Wieś, św. Floriana 68)5:0
27TEMPO BIAŁKA - ZATORZANKA ZATOR2018-08-2617:00WKS Tempo Białka (Białka 558)1:1
28SOSNOWIANKA STANISŁAW - KALWARIANKA KALWARIA2018-08-2516:00KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243)1:3
29UKS KS Chełmek - Arka Babice2018-08-2517:00UKS KS Chełmek (Chełmek, Krakowska 22)3:0
30Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO - Pauza: ISKRA KLECZA____-__-____:__Jaworzno, Krakowska 8:
31HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI - RELAKS WYSOKA2018-08-2511:00MKS Halniak Maków Podhalański (Maków Podhalański, Sportowa 2)2:3
32LKS ŻARKI - LKS RAJSKO2018-08-2617:00LKS Żarki (Żarki, Klubowa 5)1:4


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-01/2018-09-02

33LKS RAJSKO - NADWIŚLANIN GROMIEC2018-09-0117:00LKS Rajsko (Rajsko, Szeroka 13)0:3
34RELAKS WYSOKA - LKS ŻARKI2018-09-0117:00KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243)3:1
35Pauza: ISKRA KLECZA - HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI____-__-____:__LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1):
36Arka Babice - Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO2018-09-0117:00Babice, Spółdzielcza 11:6
37KALWARIANKA KALWARIA - UKS KS Chełmek2018-09-0117:00MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16)1:2
38ZATORZANKA ZATOR - SOSNOWIANKA STANISŁAW2018-09-0217:00LKS Zatorzanka Zator (Zator, Parkowa 4)2:0
39TEMPO BIAŁKA - GARBARZ ZEMBRZYCE2018-09-0116:00LKS Garbarz Zembrzyce (Zembrzyce 583)1:0
40BRZEZINA OSIEK - NIWA NOWA WIEŚ2018-09-0117:00Brzezina Osiek (Osiek, Główna 94)0:2


Kolejka: 6 w dniach 2018-09-08/2018-09-09

41NADWIŚLANIN GROMIEC - NIWA NOWA WIEŚ2018-09-0811:00LKS NADWIŚLANIN GROMIEC (Gromiec, Nadwiślańska 66)0:4
42TEMPO BIAŁKA - BRZEZINA OSIEK2018-09-0917:00WKS Tempo Białka (Białka 558)0:1
43SOSNOWIANKA STANISŁAW - GARBARZ ZEMBRZYCE2018-09-0811:00KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243)1:5
44UKS KS Chełmek - ZATORZANKA ZATOR2018-09-0816:00UKS KS Chełmek (Chełmek, Krakowska 22)8:1
45Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO - KALWARIANKA KALWARIA2018-09-0817:00Jaworzno, Krakowska 83:2
46HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI - Arka Babice2018-09-0817:00MKS Halniak Maków Podhalański (Maków Podhalański, Sportowa 2)3:0
47LKS ŻARKI - Pauza: ISKRA KLECZA____-__-____:__LKS Żarki (Żarki, Klubowa 5):
48LKS RAJSKO - RELAKS WYSOKA2018-09-0811:00LKS Rajsko (Rajsko, Szeroka 13)5:2


Kolejka: 7 w dniach 2018-09-15/2018-09-16

49RELAKS WYSOKA - NADWIŚLANIN GROMIEC2018-09-1516:00LKS Relaks Wysoka (Wysoka 12)2:2
50Pauza: ISKRA KLECZA - LKS RAJSKO____-__-____:__LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1):
51Arka Babice - LKS ŻARKI2018-09-1611:00Babice, Spółdzielcza 11:5
52KALWARIANKA KALWARIA - HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI2018-09-1516:00MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16)5:2
53ZATORZANKA ZATOR - Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO2018-09-1516:00LKS Zatorzanka Zator (Zator, Parkowa 4)3:2
54UKS KS Chełmek - GARBARZ ZEMBRZYCE2018-09-1516:00UKS KS Chełmek (Chełmek, Krakowska 22)4:1
55BRZEZINA OSIEK - SOSNOWIANKA STANISŁAW2018-09-1511:00Brzezina Osiek (Osiek, Główna 94)2:0
56NIWA NOWA WIEŚ - TEMPO BIAŁKA2018-09-1511:00LKS Niwa Nowa Wieś (Nowa Wieś, św. Floriana 68)0:0


Kolejka: 8 w dniach 2018-09-22/2018-09-23

57NADWIŚLANIN GROMIEC - TEMPO BIAŁKA2018-09-2316:00LKS NADWIŚLANIN GROMIEC (Gromiec, Nadwiślańska 66)1:1
58SOSNOWIANKA STANISŁAW - NIWA NOWA WIEŚ2018-09-2315:00KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243)0:7
59UKS KS Chełmek - BRZEZINA OSIEK2018-09-2213:00UKS KS Chełmek (Chełmek, Krakowska 22)1:1
60Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO - GARBARZ ZEMBRZYCE2018-09-2316:00Jaworzno, Krakowska 85:0
61HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI - ZATORZANKA ZATOR2018-09-2216:00MKS Halniak Maków Podhalański (Maków Podhalański, Sportowa 2)2:2
62LKS ŻARKI - KALWARIANKA KALWARIA2018-09-2316:00LKS Żarki (Żarki, Klubowa 5)1:1
63LKS RAJSKO - Arka Babice2018-09-2216:00LKS Rajsko (Rajsko, Szeroka 13)4:0
64RELAKS WYSOKA - Pauza: ISKRA KLECZA____-__-____:__LKS Relaks Wysoka (Wysoka 12):


Kolejka: 9 w dniach 2018-09-29/2018-09-30

65Pauza: ISKRA KLECZA - NADWIŚLANIN GROMIEC____-__-____:__LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1):
66Arka Babice - RELAKS WYSOKA2018-09-2916:00Babice, Spółdzielcza 12:0
67KALWARIANKA KALWARIA - LKS RAJSKO2018-09-2916:00MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16)1:3
68ZATORZANKA ZATOR - LKS ŻARKI2018-09-3016:00LKS Zatorzanka Zator (Zator, Parkowa 4)4:0
69HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI - GARBARZ ZEMBRZYCE2018-09-2916:00LKS Garbarz Zembrzyce (Zembrzyce 583)1:1
70BRZEZINA OSIEK - Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO2018-09-2911:00Brzezina Osiek (Osiek, Główna 94)0:0
71NIWA NOWA WIEŚ - UKS KS Chełmek2018-09-2916:00LKS Niwa Nowa Wieś (Nowa Wieś, św. Floriana 68)2:0
72TEMPO BIAŁKA - SOSNOWIANKA STANISŁAW2018-09-3016:00WKS Tempo Białka (Białka 558)4:0


Kolejka: 10 w dniach 2018-10-06/2018-10-07

73NADWIŚLANIN GROMIEC - SOSNOWIANKA STANISŁAW2018-10-0615:00LKS NADWIŚLANIN GROMIEC (Gromiec, Nadwiślańska 66)4:0
74UKS KS Chełmek - TEMPO BIAŁKA2018-10-0615:00UKS KS Chełmek (Chełmek, Krakowska 22)0:1
75Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO - NIWA NOWA WIEŚ2018-10-0715:30Jaworzno, Krakowska 83:0
76HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI - BRZEZINA OSIEK2018-10-0615:00MKS Halniak Maków Podhalański (Maków Podhalański, Sportowa 2)2:0
77LKS ŻARKI - GARBARZ ZEMBRZYCE2018-10-0715:30LKS Żarki (Żarki, Klubowa 5)3:0 V
78LKS RAJSKO - ZATORZANKA ZATOR2018-10-0615:00LKS Rajsko (Rajsko, Szeroka 13)2:0
79RELAKS WYSOKA - KALWARIANKA KALWARIA2018-10-0615:00LKS Relaks Wysoka (Wysoka 12)3:0
80Pauza: ISKRA KLECZA - Arka Babice____-__-____:__LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1):


Kolejka: 11 w dniach 2018-10-13

81Arka Babice - NADWIŚLANIN GROMIEC2018-10-1315:00Babice, Spółdzielcza 12:2
82KALWARIANKA KALWARIA - Pauza: ISKRA KLECZA____-__-____:__MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16):
83ZATORZANKA ZATOR - RELAKS WYSOKA2018-10-1315:00LKS Zatorzanka Zator (Zator, Parkowa 4)1:2
84LKS RAJSKO - GARBARZ ZEMBRZYCE2018-10-1315:00LKS Rajsko (Rajsko, Szeroka 13)3:1
85BRZEZINA OSIEK - LKS ŻARKI2018-10-1315:00Brzezina Osiek (Osiek, Główna 94)1:0
86NIWA NOWA WIEŚ - HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI2018-10-1311:00LKS Niwa Nowa Wieś (Nowa Wieś, św. Floriana 68)5:0
87TEMPO BIAŁKA - Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO2018-10-1311:00WKS Tempo Białka (Białka 558)0:0
88SOSNOWIANKA STANISŁAW - UKS KS Chełmek2018-10-1315:00KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243)1:6


Kolejka: 12 w dniach 2018-10-20/2018-10-21

89NADWIŚLANIN GROMIEC - UKS KS Chełmek2018-10-2115:00LKS NADWIŚLANIN GROMIEC (Gromiec, Nadwiślańska 66)0:1
90Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO - SOSNOWIANKA STANISŁAW2018-10-2114:30Jaworzno, Krakowska 89:0
91HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI - TEMPO BIAŁKA2018-10-2015:00MKS Halniak Maków Podhalański (Maków Podhalański, Sportowa 2)1:4
92LKS ŻARKI - NIWA NOWA WIEŚ2018-10-2015:00LKS Żarki (Żarki, Klubowa 5)1:1
93LKS RAJSKO - BRZEZINA OSIEK2018-10-2015:00LKS Rajsko (Rajsko, Szeroka 13)3:2
94RELAKS WYSOKA - GARBARZ ZEMBRZYCE2018-10-2011:00LKS Relaks Wysoka (Wysoka 12)5:0
95Pauza: ISKRA KLECZA - ZATORZANKA ZATOR____-__-____:__LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1):
96Arka Babice - KALWARIANKA KALWARIA2018-10-2015:00Babice, Spółdzielcza 11:0


Kolejka: 13 w dniach 2018-10-27

97KALWARIANKA KALWARIA - NADWIŚLANIN GROMIEC2018-10-2714:00MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16)1:2
98ZATORZANKA ZATOR - Arka Babice2018-10-2711:00LKS Zatorzanka Zator (Zator, Parkowa 4)6:5
99GARBARZ ZEMBRZYCE - Pauza: ISKRA KLECZA____-__-____:__LKS Garbarz Zembrzyce (Zembrzyce 583):
100BRZEZINA OSIEK - RELAKS WYSOKA2018-10-2714:00Brzezina Osiek (Osiek, Główna 94)3:0
101NIWA NOWA WIEŚ - LKS RAJSKO2018-10-2714:00LKS Niwa Nowa Wieś (Nowa Wieś, św. Floriana 68)0:2
102TEMPO BIAŁKA - LKS ŻARKI2018-10-2711:00WKS Tempo Białka (Białka 558)4:0
103SOSNOWIANKA STANISŁAW - HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI2018-10-2714:30KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243)1:1
104UKS KS Chełmek - Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO2018-10-2715:00UKS KS Chełmek (Chełmek, Krakowska 22)1:2


Kolejka: 14 w dniach 2018-11-03/2018-11-04

105NADWIŚLANIN GROMIEC - Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO2018-11-0313:00LKS NADWIŚLANIN GROMIEC (Gromiec, Nadwiślańska 66)2:0
106HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI - UKS KS Chełmek2018-11-0313:00MKS Halniak Maków Podhalański (Maków Podhalański, Sportowa 2)1:3
107LKS ŻARKI - SOSNOWIANKA STANISŁAW2018-11-0413:30LKS Żarki (Żarki, Klubowa 5)3:0
108LKS RAJSKO - TEMPO BIAŁKA2018-11-0313:00LKS Rajsko (Rajsko, Szeroka 13)1:1
109RELAKS WYSOKA - NIWA NOWA WIEŚ2018-11-0313:00LKS Relaks Wysoka (Wysoka 12)2:1
110Pauza: ISKRA KLECZA - BRZEZINA OSIEK____-__-____:__LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1):
111Arka Babice - GARBARZ ZEMBRZYCE2018-11-0314:00Babice, Spółdzielcza 12:3
112KALWARIANKA KALWARIA - ZATORZANKA ZATOR2018-11-0313:00MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16)1:1


Kolejka: 15 w dniach 2018-11-10

113ZATORZANKA ZATOR - NADWIŚLANIN GROMIEC2018-11-1013:00LKS Zatorzanka Zator (Zator, Parkowa 4)1:7
114KALWARIANKA KALWARIA - GARBARZ ZEMBRZYCE2018-11-1013:00MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16)2:1
115BRZEZINA OSIEK - Arka Babice2018-11-1013:00Brzezina Osiek (Osiek, Główna 94)0:0
116NIWA NOWA WIEŚ - Pauza: ISKRA KLECZA____-__-____:__LKS Niwa Nowa Wieś (Nowa Wieś, św. Floriana 68):
117TEMPO BIAŁKA - RELAKS WYSOKA2018-11-1013:00WKS Tempo Białka (Białka 558)2:0
118SOSNOWIANKA STANISŁAW - LKS RAJSKO2018-11-1013:00KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243)1:7
119UKS KS Chełmek - LKS ŻARKI2018-11-1013:00UKS KS Chełmek (Chełmek, Krakowska 22)4:1
120Stowarzyszenie VICTORIA 1918 JAWORZNO - HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI2018-11-1013:00Jaworzno, Krakowska 80:2