Pro Evolution Soccer krótka recenzja

Pro Evolution Soccer

Twórca gry jest KONAMI, powstała ona w 2019 roku. W skrócie nazywa się ją PES. Nie trudno się domyśleć, że jest to symulator gry piłki nożnej. Nie jest to jednak zwykła piłka nożna. Gra pozwala na wybór sławnych piłkarzy i całych drużyn. To gra o dobrej funkcjonalności i grafice.

Niestety gra z 2019 roku Pro Evolution Soccer nie oferuje spolszczenia. Brak interfejsu polskiego i właściwie polskiej wersji językowej jest dość uciążliwy dla graczy nie znających języków obcych, zwłaszcza angielskiego. A nawet jeśli przetłumaczysz sobie poszczególne funkcji, co trudne nie jest i zajmuje tylko chwilę, to szkoda jest nie rozumieć na meczu komentarzy płynących z głośników. Komentarze to jeden z zabawniejszych elementów rozgrywek piłkarskich.
Bardzo interesującym trybem gry Pro Eolution Soccer z 2019 roku jest My Club, w którym kompletujemy własną drużynę. Możesz walczyć z drużynami graczy w sieci lub grać w trybie offline z drużynami komputera. Żeby móc stworzyć drużynę marzeń trzeba piąć się po szczeblach kariery, ponieważ gracz za wygrany mecz otrzymuje walutę gry. Najlepsi gracze kosztują krocie, więc trochę czasu minie zanim skompletujesz drużynę nie do pokonania.

Wysoka grywalność

KONAMI postarało się w grze Pro Evolution Soccer przede wszystkim o dobrą funkcjonalność rozgrywki. Granie piłkarzami jest jak marzenie. Możesz sobie ustawić dowolny przycisk odpowiadający za: dryblingi, strzały, przyjęcia, podania itd. Rozgrywka idzie bardzo płynnie, oczywiście musisz najpierw przywyknąć do mechanizmów proponowanych w tej grze. W sieci możesz znaleźć mnóstwo screenów z gry, akurat z największymi słąwami, w roku 2019 byli to przede wszystkim: Beckham, Cambell, Coutinho. Grafika jest już na naprawdę wysokim poziomie, wspomnieć, że jest trójwymiarowa to mało. Grafika doskonale symuluje rzeczywistość i tym samym uprzyjemnia dobrze zrobioną mechanikę gry.

One thought on “Pro Evolution Soccer krótka recenzja

Dodaj komentarz