Akcja Cristiano Ronaldo w Lidze Mistrzów 2021 co z legendą?

Ronaldo w Juventusie

Cristiano Ronaldo w ostatnich meczach prezentuje bezradność Juventusu. Zespół oparty na grze piłkarskich legend ma poważne kłopoty kadrowe. Media rozważają zmierzch legend piłkarskich takich jak Leo Messi czy Cristiano Ronaldo.

Piłka nożna jest ulubionym sportem wielu ludzi na całym świecie. To czy mecz będzie udany zależy od wielu czynników. Dlatego najlepsze kluby piłkarskie płacą solidne pieniądze za takie gwiazdy piłki nożnej jak Cristiano Ronaldo. Ewidentnie widać, że potrzeba Portugalczykowi pracy z psychologiem. A może to przemęczenie?

Cristiano Ronaldo ostatnio nie zachwyca na boisku. Jego szczyt bezradności ujrzał światło dzienne w komicznej akcji Portugalczyka ze spotkania Juventusu z FC Porto. Całe spotkanie nie wyglądało najlepiej. Jednak akcja Portugalczyka obiega świat w Internecie.

Niespełnione oczekiwania

Liga Mistrzów 2021 zaczęła się jako tako dla zespołu Juventus Turyn. Jednak 1/8 Finału Champions League to porażka. Juventus przegrał z FC porto 1:2. Wynik ten tragiczny nie jest. Jednak gra takich mistrzów piłki nożnej jak Cristiano Ronaldo pozostawia wiele do życzenia. Portugalczyk tracił piłkę nawet bez interwencji rywala. Strata ta będzie łatwa do odrobienia dla włoskiego zespołu. Jednak trzeba koniecznie popracować nad psychiką gwiazdy piłkarskiej. Przyczyny takiej gry portugalskiego napastnika nie są znane. Pozostaje kibicom czekać na lepszą kondycję piłkarza w przyszłych meczach.

Faworyci ekstraklasy