Robert Lewandowski ma dobrą opinię również u swoich przeciwników i dawnych kolegów z boiska

Bayern to świetny zespół. Dla fanów piłki nożnej jeden z najlepszych w historii. Javi Martinez jest jednym z kluczowych piłkarzy tego klubu piłkarskiego. Zawodnik ten kibicuje Robertowi Lewandowskiemu, uważa, że to całkiem możliwe, że zdecyduje się nasz reprezentant na klub w Hiszpanii. Tam powinien się rozwinąć, tak twierdzą eksperci oraz koledzy z boiska. Zobacz co jeszcze uważa Javi Martinez o Robercie Lewandowskim.

Inni zawodnicy o Robercie Lewandowskim

Javi Martinez był czołowym piłkarzem Athletic Bilbao, a później przeszedł do Bayernu Monachium. Jego transfer kosztował 42 miliony euro. Na tamte czasy był to rekord Bundesligi.

Transfer opłacił się, ponieważ Javi Martinez sprawdził się w Bayernie znakomicie, a jego umiejętności jeszcze się rozwinęły. Można powiedzieć, że zwrócił wszystko to, co kosztował ten transfer. A przypomnijmy, że w klubie z Hiszpanii zawodnik ten grał już od 9 lat. Obecnie gra na boisku Qatar S.C. Ma zaledwie 34 lata a już osiągnął więcej niż marzy każdy zaczynający swoją przygodę z piłką nożną młody zawodnik.

Co uważa Javi Martinez o Robercie Lewandowskim, z którym spędził trochę lat na murawie?

Wypowiedź Javiego Martineza o Robercie Lewandowskim cytował m.in. portal www.nasalonach.pl. Zdaniem tego sportowca Robert Lewandowski przejdzie do historii. Trudno szukać lepszego przykładu napastnika w dziejach piłki nożnej. Javi Martinez wskazuje na naszego reprezentanta w piłce nożnej, jako na osobę, która zdobyła najwięcej goli, spośród tych znanych temu piłkarzowi osobiście. Według niego transfer Roberta Lewandowskiego do Bayernu Monachium mogłoby by być uznane za wyzwanie, którego potrzebuje każdy zaangażowany i ambitny sportowiec, a taki jest Robert Lewandowski.

Nam, jako miłośnikom piłki nożnej i kibicom Roberta Lewandowskiego, pozostaje mieć nadzieję, że przepowiednie Javi Martineza sprawdzą się i młody piłkarz z Polski trafi do Bayernu Monachium, a tam rozwinie skrzydła i wyzwanie stanie się jego sukcesem.